Czym się inspirowaliście w trakcie urządzania czterech kątów?

Urządzanie
tela-patchwork-patch-rojo.jpg
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
05.11.2019 13:47
Wasza inspiracja
Magazyny wnętrzarskie 0 głosów
Portale internetowe 5 głosów
tela-patchwork-patch-rojo.jpg avatar mezczyzna.png avatar + 1  osoba
Profesjonalne doradztwo w sklepie 0 głosów
Współpraca z projektantem & architektem 1 głosów
Własna inwencja twórcza 1 głosów
Jak w tytule - jestem bardzo ciekaw co Wam służyło za inspirację, drogowskaz w dotarciu do wymarzonego wnętrza? Korzystaliście z porad architekta & projektanta? Inspirowaliście się internetem czy też magazynami wnętrzarskimi? A może postawiliście na własną inwencję? 

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Najlepsza odpowiedź
images---2020-01-04t184150.964.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
07.01.2020 20:54
W odpowiedzi na post: Czym się inspirowaliście w trakcie urządzania czterech kątów?

U mnie wszystko poszło łatwo. Zobaczyłam w sieci promocje home and you druga rzecz za 10 zł i zdecydowałam się wymienić wystrój w mieszkaniu na nowy https://duzerabaty.pl/marka/wyprzedaz-home-and-you myślę, że ta promocja podoba się nie tylko mnie bo produktów na stronie coraz mniej. 

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
03.01.2020 20:01
W odpowiedzi na post: Czym się inspirowaliście w trakcie urządzania czterech kątów?

Ja szukałam inspiracji wszędzie. Robiłam hybrydę trendów, które znalazłam w sieci i swoich autorskich wizji. W sumie całkiem nieźle mi poszło w kilku wnętrzach: kuchnia była w całkiem innym stylu, niż salon, ale niesamowicie to wyglądało. Najważniejsze, to nie bać się eksperymentów i szukać jakościowych dostawców, szczególnie, jeśli chodzi o płytki i farby.

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
02.01.2020 11:39
Współpraca z projektantem plus swoje inspiracje to najlepszy mix i efekt potem końcowy.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
31.12.2019 00:05
Jestem indywidualistką, więc chyba najbardziej moim własnym pomysłem ;) Jednak nie ukrywam, że szukałam te że inspiracji w sieci.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
02.01.2020 11:49
W odpowiedzi na wpis użytkownika: Evvka
A końcowy projekt i aranżacja samemu tez, czy z pomocą biura projektowego jakiegoś?
Pozdrawiamy, zespół Decoroom
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
19.12.2019 12:50

Ja też patrzyłem głównie na aranżacje wnętrz w internecie, teraz jest tego mnóstwo. Wiele osób też prowadzi regularnie blogi, np. fajne inspiracje sa na blogu Kronosfera: http://kronosfera.pl/blog/ Do tego inspiracji można szukać w jakichś gazetkach branżowych, ulotkach ze sklepów itd. Jeśli chodzi o aranżację mieszkania to warto wcześniej zastanowić się dobrze bo to decyzja na lata ;) Nam urządzenie całego domu zajęło naprawdę długo :)

Inne dyskusje
Urządzanie
13.09.2008 22:01
panele podłogowe - prośba o radę
Witam, czy ktoś mógłby mi poradzić, czy jest sens układać panele podłogowe na już istniejącej podłodze drewnianą? Stare (ok. 60 lat) deski, malowane farbą olejną, dość nierówne). Nie mogę teraz niestety położyć nowej podłogi drewnianej - panele mają być "rozwiązaniem tymczasowym". Czy są jakiekolwiek przeciwwskazania? Jak układać panele na takiej powierzchni? Co się kładzie najpierw? Piankę? Będę wdzięczna za rady.
Urządzanie
05.01.2020 16:47
prysznic

Drodzy,

zastanawiam się nad wykończeniem poniższej łazienki i chciałam zasięgnąć Waszej rady. Czy Waszym zdaniem kabina prysznicowa o wymiarach 70x91 cm jest funkcjonalna? Aż się prosi zamontować tylko drzwi prysznicowe w prawym dolnym rogu zdjęcia. Inna opcja to dobudowanie 16cm ścianki, żeby przedłużyć bok 70cm. Bardzo proszę o opinie i może inne rozwiązania.
Pozdrawiam,
Kamila

Urządzanie
20.09.2018 13:47
Mała kuchnia - jak najkorzystniej zagospodarować minimalnym kosztem?
Dzień dobry,
poszukuję pomysłu na urządzenie i doświetlenie małej kuchni o powierzchni 6,8 m2, która jest półotwarta na salon. Wrzucam wszystkie ujęcia 3 ścian tej kuchni oraz plan kuchni. Jak widać, kuchnia jest strasznie nieustawna, ale narazie nie chce jej zabudowywać po sam sufit ani zbytnio się teraz wykosztowywać, ponieważ mieszkanie idzie pod wynajem, dlatego zamontowałem póki co tylko podstawowe szafki kuchenne. Ma ktoś pomysł, co i w jakim miejscu najlepiej będzie jeszcze postawić? Myślałem, żeby:
- nie dawać kuchenki w miejscu jak na planie (czyli nie koło okna), ale w to miejsce dać lodówkę (w miejsce taboretu, który pojawia się na którymś zdjęciu), a kuchenkę elektryczną z piekarnikiem postawić obok zlewu (na zdjęciu zaułek z brązowymi kafelkami). 
Gdybym bowiem postawił kuchenkę i okap w miejsce pokazane na planie kuchennym, to przewód do okapu musiałbym wtedy puścić niemal przez całą kuchnię, dlatego wolałbym ją postawić bliżej otworów wentylacyjnych (nie widać go na fotografiach, ale znajduje się na górze ściany tej koło zlewu)...
- przy najwęższej ścianie (na zdjęciu z koszem) ustawić stół z krzesłami oraz jakąś półkę wiszącą na akcesoria kuchenne,
- kompletnie nie mam pomysłu na doświetlenie tej kuchni bez konieczności rycia korytarzy w ścianach, gdyż od południa robi się dość ciemna (okno ma od strony północnej)...
Ma ktoś może jakieś inne sugestie?