Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Wnętrze na poddaszu
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
18.10.2015 20:39

dekoracje

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
31.10.2015 22:53
W odpowiedzi na post: dekoracje
Nie jestem specjalistką od zagospodarowywania scian,także w tym nie pomogę za bardzo, ale wydaje mi się, że nie do końca w tym jest problem. Masz super duże łózko, fajną szafę,ciekawą ścianę. lozko jednak wygląda jakby trochę blokowało dotęp do okna. Szafa wygląda jakby gubiła się na w tym za duzym dla niej kącie. Okno widać, że ozdbione  ale wg mnie, przy tych pasach, rurach z boku i względnie malym oknie powinnas pomyslec nad karniszem, lub szyną na szerokosc calej sciany, nad firanami dlugimi, gladkimi i zaslonami długimi. Wydaje mi się że to tylko doda blasku i ciepła. Nie zniweczy efektu pasow, zasloni je przy oknie ale bedzie na plus. Ja dalabym tu ciemnogranatowe zaslony, cos głębokiego, mocnego.  Łózko dalabym w ten wolny róg , gdzie stoja kartony, dosunęlabym do sciany jednym bokiem. Może by to ograniczylo jedna osobę bo trzeba bybyło schodzic z lózka do przodu, ale w mojej malej na 6,5 metra sypialni dokladnie tak mam i polecam. Szafę dalabym po lewej stronie od okna. Komodę po prawej od okna? po prawej pod oknem? po lewej przy łózku? Szafki nocne obie razem po lewej przy łozku? calkiem out? nie wiem. Poeksperymentowałabym tu jeszcze:) zanim bym wywiercila dziurska w scianie.
Karnisz wymienilabym na pewno, to da największą zmianę i doda bardzo dużo temu wnętrzu. Łózko w kącie daje cos takiego przytulnego wnętrzu...pozdrawiam i życzę przyjemnosci w poszukiwaniach:)
Wnętrze na poddaszu
Sypialnia na poddaszu
Wnętrze na poddaszu
Pokój marynarski dla dziecka
Wnętrze na poddaszu
Jesienna dekoracja okna