Dekoracje do salonu

Urządzanie
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
10.02.2019 12:12
Cześć,
szukam dekoracji do salonu. Wiem, że modne są różnego typu naklejki i tym podobne. Co myślicie o takich dodatkach w salonie
ewentualnie taki element wam się podoba ?
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
20.02.2019 19:15
W odpowiedzi na post: Dekoracje do salonu
Nie bardzo wiem, co masz na myśli mówiąc naklejki...?
Moim zdaniem najfajniejszą dekoracją są zdjęcia lub fotoobrazy.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
15.02.2019 10:28
Dekoracje wspomniane tutaj przez osobe poniżej dobrze sprawdzą się w pomieszczeniach klasycznych oraz w pomieszczeniach  w stylu boho, jednak jeśli mieszkanie jest bardziej nowoczesne, polecam postawić na mocniejsze dekoracje oraz mocniejsze kolory. 

Można zastanowić się nad 
powieszeniem na ścianach plakatów ( nie są tak drogie jak obrazy i kiedy tylko się znudza można je bez żalu wymienić na inne) w antyramach przykładowo https://www.galeriaplakatu.com/antyramy

kupieniem wygodnych poduszek na kanapę
czy nad naklejeniem na ścianę fototapety, w sieci są instrukcje jak to zrobić, tak wiec nie trzeba nawet wzywać specjalisty. 
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
13.02.2019 16:31
Kilka elementów wystroju wnetrza, które ostatnio są bardzo na topie:
Dream Catcher - szczególnie, jeśli pomieszczenia są w stylu romantycznym, ewentualnie w stylu boho
Little lights - w formie obrazków na ścianie, ewentualnie w formie lampek, które można ustawić na komodzie albo na szafce. Dają poza tym delikatne mleczne światło,  które jest wygodne wieczorem, kiedy mamy ochotę na relaks
Plakaty na ścianach
Oraz fototapety - obecnie fototapety różnią się od fototapet w przeszłości,  mozemy wybierać spośród mnogości przeróżnych wzorów. 
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
12.02.2019 11:38

A szukałaś może coś na pchlim targu, ewentualnie na targach staroci? Ja ostatnio nie mogę się oprzeć i styl vintage na dobre zagościł w moim salonie. Szczególną sympatią darzę kolorowe szkło i retro plakaty oprawione i złote ramy. :)

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
12.02.2019 12:15
W odpowiedzi na wpis użytkownika: joannakobierska
A co myślicie o zamontowaniu roślin stabilizowanych na ścianie? Widziałam na kreatywnazielen.pl, że chrobotka można zamontować na całej powierzchni ściany np. albo w formie obrazków i na wizualizacjach wygląda rewelacyjnie. Ktoś może się zdecydował na taki mech? 
Inne dyskusje
Urządzanie
21.02.2019 14:18
Kuchnia retro

Jakie meble, sprzęty AGD i dodatki polecacie do kuchni retro?  Ma być stylizowana na lata 50 i 60 XX wieku.

Urządzanie
20.02.2019 14:27
Porada w sprawie firanek
Bardzo potrzebuję porady w sprawie szycia firan i zasłon. Bardzo chciałabym sama uszyć sobie jakąś fajna kompozycje jednak troch brak mi doświadczenia i pomysłu jak zacząć.
Macie jakieś tipy jak szyć firanki?
Urządzanie
18.02.2019 14:31
Jakie macie w oknach rolety i firany
W niedługim czasie będzie mnie czekała wymiana firan na oknach i chciałabym zamontować rolety . Szukam inspiracji. Co polecicie?