Dekoracje do salonu

Urządzanie
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
10.02.2019 12:12
Cześć,
szukam dekoracji do salonu. Wiem, że modne są różnego typu naklejki i tym podobne. Co myślicie o takich dodatkach w salonie
ewentualnie taki element wam się podoba ?
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
28.02.2019 12:40
W odpowiedzi na post: Dekoracje do salonu
Do salonu polecam fototapetę. My mamy taki las we mgle i wygląda super.
Zamawialiśmy przez internet i robili nam na wymiar na stronie grafinia.pl
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
24.02.2019 19:16
To chyba wszystko zależy od tego, jak naprawdę wyglądają takie naklejki. Może lepszym rozwiązaniem będzie farba tablicowa? Nie za wielu producentów ma taką farbę, ale słyszałem, że polski Magnat oferuje taką. I jeśli myślisz o pokoju dziecięcym to może być o wiele rozwiązanie. :)
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
20.02.2019 19:15
Nie bardzo wiem, co masz na myśli mówiąc naklejki...?
Moim zdaniem najfajniejszą dekoracją są zdjęcia lub fotoobrazy.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
15.02.2019 10:28
Dekoracje wspomniane tutaj przez osobe poniżej dobrze sprawdzą się w pomieszczeniach klasycznych oraz w pomieszczeniach  w stylu boho, jednak jeśli mieszkanie jest bardziej nowoczesne, polecam postawić na mocniejsze dekoracje oraz mocniejsze kolory. 

Można zastanowić się nad 
powieszeniem na ścianach plakatów ( nie są tak drogie jak obrazy i kiedy tylko się znudza można je bez żalu wymienić na inne) w antyramach przykładowo https://www.galeriaplakatu.com/antyramy

kupieniem wygodnych poduszek na kanapę
czy nad naklejeniem na ścianę fototapety, w sieci są instrukcje jak to zrobić, tak wiec nie trzeba nawet wzywać specjalisty. 
3867-140x140.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
13.02.2019 16:31

Kilka elementów wystroju wnetrza, które ostatnio są bardzo na topie: https://gustgust.com

Dream Catcher - szczególnie, jeśli pomieszczenia są w stylu romantycznym, ewentualnie w stylu boho
Little lights - w formie obrazków na ścianie, ewentualnie w formie lampek, które można ustawić na komodzie albo na szafce. Dają poza tym delikatne mleczne światło,  które jest wygodne wieczorem, kiedy mamy ochotę na relaks
Plakaty na ścianach
Oraz fototapety - obecnie fototapety różnią się od fototapet w przeszłości,  mozemy wybierać spośród mnogości przeróżnych wzorów. 

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
13.03.2019 11:51
W odpowiedzi na wpis użytkownika: quick

Moim zdaniem salon najlepiej dekoruje stylowe i dobrej jakości wyposażenie tj.: nowoczesne komody, modny narożnik, nie byle jaka szafka rtv. Chyba, że ktoś ma gigantyczny metraż to wtedy może poszależ z dekoracjami, ale takich raczej jest niewielu. 

Inne dyskusje
Urządzanie
21.04.2019 10:00
Internet w domu - antywirus

Witajcie, założyłem w domu internet i dzieciaki ściągają mnóstwo różnych rzeczy, w związku z tym poszukuję dobrego programu antywirusowego, jak najbardziej może być płatny. Chodzi również o zabezpieczenie komputera na którym pracuję, mam tam ważne dane, których nie chciałabym stracić. Zastanawiam się nad takim programem https://www.vebo.pl/360-total-security-business-advanced ale nie wiem czy w pełni ochroni mój komputer. Jeśli polecacie coś innego, to chętnie zapoznam się z propozycjami.

Urządzanie
06.03.2019 15:30
Czy tapetowanie to dobry pomysł?
Mam dylemat, czy w mieszkaniu położyć na ścianach, tapetę czy farbę? Chodzi o to, że chcę w miarę szybko coś zrobić ze ścianami, które są już brudne i pęka na nich farba, ale nie bardzo uśmiecha mi się teraz malowanie całego mieszkania. Pomyślałam o tapecie, której jeszcze nigdy nie miałam. Tak się zastanawiam, czy to dobry pomysł i czy dla metrażu 48m2 czasowo zejdzie dłużej przygotowanie ścian do malowania + malowanie, czy położenie tapety? Czy przed położeniem tapety również trzeba odpowiednio przygotować ściany?I co w sytuacji, gdy po jakimś czasie znudzą mi się już tapety, czy będzie duży problem z ich usunięciem i ponownym pomalowaniem mieszkania farbą? 
Urządzanie
11.04.2019 23:57
Rękodzieło jako ozdoba mieszkania
Witam serdecznie! 
Założyłem wątek, aby podzielić się z wami moimi spostrzeżeniami dotyczącymi rękodzieła - sam talentu w tej kwestii nie posiadam, co nie oznacza, że nie szanuję tych, którzy rękodzielnictwem się zajmują. Wprost przeciwnie, zawsze podziwiałem i podziwiam tych, którzy mają umiejętności i cierpliwość, by zajmować się rękodzielnictwem. 
Byłem ostatnio u znajomych na parapetówce i zauważyłem, że mają w mieszkaniu wiele przedmiotów produkowanych ręcznie, są to zarówno ozdoby, jak i przedmioty codziennego użytku. W minimalistycznym wystroju prezentują się doskonale. 
Znajomi kupili wszystkie rzeczy w internetowym sklepie z rękodziełem - My Poland - https://mypoland.com.pl
Muszę przyznać, że pomysł naprawdę super.