Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Sypialnia
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
22.12.2014 17:39

Doradźcie!

Cześć, niedawno wyremontowałam pokój. Jednak mam mały problem z jego urządzeniem. Na zdjęciu pokazuje jak wygląda teraz. Biurko jest do wyrzucenia. Na pewno go nie będzie. Nad komodą będzie jeszcze półka. Myślałam, żeby koło okna (zamiast biurka) postawić komodę z otwartymi półkami (na zdjęciu pokazuje o co mi chodzi). Jak myślicie? będzie ok? Aaa, no i nie wiem co z zasłonami... Firanki chyba zmienię na mleczne, ale co z resztą? Pomóżcie
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
24.12.2014 00:24
W odpowiedzi na post: Doradźcie!
ja myślę podobnie jak alla05 przestawiłabym szafę w miejsce wersalki ją z kolei w tą sztuczną wnękę w miejsce biurka może bardziej na środku nad nią jakieś fajne grafiki przed wspominany już lack. zamiast tych makaronów lepszy będzie już choćby biały woal choć ja osobiście preferuje rolety plus zasłony bez żadnych firan itp ;) no i może jakiś dywanik przed sofe
kisak90.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 23.12.2014 10:18
Faktycznie, myślałam, że to pokój dzienny/ salon będzie :) W takim razie może toaletka? A jeśli musi byc ten otwart regał, to postawiłabym go w miejsce szafy, a szafę na tą ścianę na której teraz jest wersalka.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
23.12.2014 10:02
jeśli dobrze widzę opracowania lektur na ławie to sądzę że to pokój licealistki więc żaden stół tu nie jest potrzebny :)
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
23.12.2014 11:21
W odpowiedzi na wpis użytkownika: Ivon86
jako nastolatka mialam stól u siebie w pokoju i bardzo sobie to chwalilam - odrabialam przy nim lekcje, podejmowalam herbatą koleżanki, grałyśmy na nim w gry planszowe, karty, rozkładalyśmy notatki podczas nauki

Zamiast stołu koło drzwi mozna dać szafę, żeby nie była na widoku zaraz po wejsciu do pokoju
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
23.12.2014 18:17
W odpowiedzi na wpis użytkownika: tumoi
Nie uważasz, że ta szafa koło drzwi może źle tam wyglądać?
kisak90.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 23.12.2014 07:56
Ja bym w miejscu biurka postawiła sofę tak, aby była na przeciwko tv, przed nią zamiast tej dużej ławy stolik lack z Ikea, ten za 69 zł w kolorze czarnobrązowym. A w obecnym miejscu kanapy urzadziłabym kącik jadalny, jakiś niewielki stół i 4 krzesła. Aaaa i półke powiesiłabym nad sofą, a nie nad komodą :)
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
23.12.2014 18:16
W odpowiedzi na wpis użytkownika: alla05
Właśnie ten stolik z Ikei chcę kupić :) Jak zauważyła koleżanka jestem w 3 liceum, więc stolik jadalny odpada
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 22.12.2014 22:17
taka pólka otwarta wydaje mi się kiepskim rozwiazaniem. U Ciebie byłaby w zasadzie widoczna od wejscia a zwykle tworzy sie na niej jednak jakis nieład i trudno ją zagospodarowac z wdziękiem.
NIe skusiłabys się na jakieś przemeblowanie?Ja juz nawet te meble kóre mas inaczej bym ustawiła. Poprzeplatałabym je trochę. Bo teraz są tak zgrupowane jedne na lewo inne na prawo.
Może postawić po lewej od wejscia łózko, w kącie ta komoda jasna. Na scianie naprzeciwko, tam gdzie biurko, pod oknem komoda potem niska szafka ( ten kąt jest najbardziej widoczny od wejscia, ate meble wydają sie ciekawe), a na scianie gdzie teraz łozko w kącie szafa ciemna a obok biurko. Pewnie nie będzie "elegancko", ale jakoś się moze to wszystko scali. Poza tym mebli naprzeciw kanapy nie stawialabym obok siebie, tylko z niewielkim odstępem, mają rózną głębokość, więc myslę że wygladalyby luźniej. Na łózko jakiś kolorowy koc, ta kapa wygląda jakby brudnawa. Jak lubisz przestawiac meble to zachęcam do eksperymentowania;)
Sypialnia
Sypialnia Lublin (Czechów)
Sypialnia
Okleina meblowa i roleta okienna DEKEA
Sypialnia
Jasna sypialnia