Drewno klejone Producent Jagram-Pro S.A.

Warmińsko-mazurskie
avatar
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
posty
{{data.numberOfPictures}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
19.11.2014 09:39
Jesteśmy wiodącym europejskim producentem wyrobów z drewna gięto-klejonego. Posiadamy najnowocześniejsze technologie, które pozwalają nam na produkowanie elementów o bardzo małych promieniach gięcia i składających się z bardzo cienkich lamel. W ofercie posiadamy gotowe rozwiązania takie jak wiaty garażowe, zadaszenia tarasu czy altany. Produkujemy również elementy konstrukcji budowlanych: lukarny krążyny, dźwigary, wole oko. Specjalizujemy się w gięciu i klejeniu łuków oraz kantówek.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.jagram.pl oraz na naszej platformie technicznej www.woodandarch.pl - znajdziecie tutaj rysunki techcznie, specyfikacje, bogate galerie zdjęć czy chociażby instrukcje montażu.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu poprzez strony Internetowe lub e-mail: detal@jagram.pl
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
avatar
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
posty
{{data.numberOfPictures}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
14.07.2017 14:40
W odpowiedzi na post: Drewno klejone Producent Jagram-Pro S.A.

No właśnie ja szukałem jakiś urządzeń wgigowych które ogarną ten temat bo mam do porobienia trochę na dachu, ale znalazłem na blogu :  http://blog.dzwignice.info/2017/06/30/wynajem-urzadzen-dzwigowych/ tutaj jest rochę na temat dźwigów. 

Inne dyskusje
Warmińsko-mazurskie
03.11.2019 13:40
Domy Drewniane letniskowe Budowa i Remont
Jeżeli szukasz informacji o konstrukcjach drewnianych - Domu szkieletowe , Domy letniskowe , Altany ,Wiaty oraz o innych konstrukcjach drewnianych to odwiedź stronę  www.lech-bud.org w zakładce Wszystko o budowie z drewna . Zajmuje się ciesielstwem od 30lat jest to zarówno moja Praca jak i pasja  – Doradzam jak i pomagam Lech-Bud Nidzica

Usługi Ciesielskie Rzemieślnik -  Grzegorz Wożny  

Warmińsko-mazurskie
10.11.2011 17:20
kominki tanio + kompleksowe remonty
witam, wykonuję kompleksowe wykonanie kominków od a do z jeśli nie masz pomysłu -doradzę i zaprojektuję Polecam Bardzo atrakcyjne ceny504.36.39.17 dodatkowo wykonuję pełne remonty glazury, tynki ,gipsy, malowanie itp szybko i solidnie
Jerzy Kiluk
Warmińsko-mazurskie
21.09.2009 12:09
Zamieszczanie ogłoszeń - REGULAMIN
Zapraszamy wykonawców do zamieszczania w tym miejscu swoich ogłoszeń. Aby ułatwić forumowiczom przeglądanie ogłoszeń, prosimy o zamieszczanie w tytule wątku nazwy miasta oraz np. głównej specjalizacji.


Uwaga:
Leroy Merlin nie ponosi odpowiedzialności i nie ma wpływu na sposób oraz jakość wykonywanych prac przez wykonawców zamieszczających ogłoszenia na tym forum.
Wszystkie ogłoszenia nie mające związku z tematyką forum oraz nie będące ogłoszeniami wykonawców będą usuwane (np. ogłoszenia sklepów, hurtowni itp nastawione na sprzedaż a nie na oferowanie usług).
Dublowane posty lub wątki będą usuwane.