Gazowy podgrzewacz wody Hydro 4200

Fachowcy i eksperci
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
08.09.2019 12:05
Witam, kupiłam Junkers Hydro 4200 WR10-4KB w czerwcu br. Grzeje bardzo mocno, woda jest za gorąca pomimo nastawienia pokrętła na najniższą temperaturę. Niczym innym nie można tego wyregulować. Zewnętrzny dopływ gazu przymknięty maksymalnie. Regulacja baterią wody powoduje wyłączenie gazu. Nie ma oszczędności ani wody, ani gazu. Czy można coś na to poradzić?
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Inne dyskusje
Fachowcy i eksperci
15.03.2008 10:51
Malowanie artystyczne ścian
Artystyczne malowanie ścian to najlepszy sposób by wyróżnić się wśród konkurencji na rynku.
W obecnych czasach sukces firmy w coraz większym stopniu zależy od postrzegania jej przez klientów. Jeśli uda się wyzwolić w ludziach pozytywne emocje poprzez artystyczne malowanie ścian, to przyciągniesz więcej klientów i powiększysz swoje zyski.

Obrazy malowane bezpośrednio na ścianach doskonale sprawdzają się zarówno w firmach jak i w prywatnych domach. Jeśli chcesz stworzyć niepowtarzalny klimat w pokoju swojego dziecka to zgłoś się do nas a sprawimy, że pokój zamieni się w krainę baśni z ulubionymi postaciami twojego dziecka.

Oferta jest również skierowana do uatrakcyjnienia pomieszczeń przedszkoli, sali zabaw, klubów i świetlic.

Pierwszym etapem pracy jest ustalenie tematyki grafiki. Po ustaleniu projektu graficznego uzgodnimy koszt przeniesienia go na ścianę. Temat fresku może być zrealizowany według indywidualnego pomysłu klienta.
Fachowcy i eksperci
14.09.2019 13:24
Mechaniczne przepychanie rur Warszawa 510 733 300

Udrażnianie rur zwykła ręczną sprężyną przynosi czasem pozytywne efekty. Jednakże w odpływach kuchennych odkładają się środki chemiczne stosowane w zmywarkach. Osadzają się one w przewodach kanalizacyjnych, wraz z tłuszczami i resztkami jedzenia. Razem tworzą twardy osad. Ręczna sprężyna na korbkę potrafi w takim zatorze zrobić małą dziurkę, przez którą przez jakiś czas będzie spływała woda ze zlewu. Aby na długi czas pozbyć się problemu zatkanego zlewu polecamy mechaniczne przepychanie rur  http://udraznianiekanalizacji.eu tel. 510 733 300, Warszawa, Legionowo, Wołomin, Chotomów, Serock, Nieporęt, Marki, Pruszków, Piaseczno, Józefów,  Piastów, Otwock, Góra Kalwaria,  Konstancin-Jeziorna  

Fachowcy i eksperci
12.07.2019 20:53
wielki niesmak
W dniu dzisiejszym na dziale ogrodniczym przy zakupie towaru o nazwie Ziel - Bruk pustak betonowy ogrodzeniowy o wadze 650 kg i ilości sztuk 26 zwróciłem się z prośbą do obsługi o pomoc w zorganizowaniu palety oraz paleciaka i spotkałem się z odmowa. Wozki w które jest wyposażony sklep są w stanie nie nadającym się do transportu takiej wagi . Po konwersacji starszy pan na tym dziale prawie nie skoczył do mnie z rekami z bardzo oburzona mina i podniesionym głosem tak jakbym był intruzem i po co ja tam wogole jestem. Pomogła mi pani z obsługi tego rejonu w odnalezieniu całych nie uszkodzonych elemetow betonowych. Nadmienię ,ze w innych tego typu sklepach sieciowych towar o takiej wadze i gabarycie jest wywożony prosto z magazynu na zewnątrz sklepu. . Jestem strasznie zniesmaczony zachowaniem tego starszego pracownika przydało by się skierować do odpowiedniego lekarza. Dla pani z tego działu chciałbym bardzo podziękować za zainteresowanie sie problemem no i oczywiście pomoc. Mam nadzieje , ze trafi ten mail do osoby która wyciągnie z tego wnioski i konsekwencje. Pozdrawiam zniesmaczony klient .