gdzie kuchnia i taras

Projekty budowlane
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
21.12.2016 21:49
witam!

Mamy zagwozdkę, nie wiemy jak funkcjonalnie i przemyslanie zrobic kuchnie z salonem, dodatkowo z kuchni bedzie taras na wyjdzie na podworze, aktualnie mieszkamy na pietrze dlatego to wyjscie ułatwi nam zycie :)
kuchnie aktualnie mamy zamkniętą, salon tez, oddziela je korytarz, nie wiemy ktore rozwiazanie bedzie dobre ;/

wejscie do domu mamy od prwej strony korytarza gdzie jest jeszcze altana ( nie ma tego na projekcie)

bede wdzieczna za porady :)

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
16.01.2019 16:07
W odpowiedzi na post: gdzie kuchnia i taras

Co do tarasu to polecam wam założyć na nim zadaszenie, tutaj https://gardenspace.pl/zadaszenie-nad-tarasem  możecie sprawdzić ofertę firmy która oferuje takie zadaszenia. Są stylowe, nowoczesne, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Polecam ofertę bo jest atrackyjna.

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
20.01.2019 21:20
W odpowiedzi na wpis użytkownika: kuba123
Warto o takie rzeczy zadbać już na etapie projektowania całości, bo późniejsze doróbki są z reguły i kosztowniejsze i bardziej chaotyczne.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
12.02.2018 14:18
pożyteczna informacja dla budowlanych kompanii http://polska.cks.ua/

chilli-1437775_960_720.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
04.01.2017 16:01
Ja bym tutaj proponował największy pokój zamienić na kuchnię z aneksem. Myśleliście o tym? W werski pierwszej zrobić wypoczynek w węższej części, a w tej szerszej zagospodarowac kuchnię. Takie rozwiązanie wydaje mi się najlepsze. Co o tym sądzisz?
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
04.01.2017 16:06
W odpowiedzi na wpis użytkownika: piotrek757
myslimy tez aby zburzyc lazienkę, przenies ja gdzies indziej, oraz sciany w korytarzu, wtedy bylaby duza powierzchnia bez korytarza, chodzi o ta stronę gdzie wyzej,- tam gdzie oznaczenie jest pokoj w tym malym pomieszczeniu tak wlasnie jest lazienka aktualnie, więc wyburzenie 3 scian
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
29.12.2016 15:12
Chodzi ci bardziej o ustawienie mebli i jako taką funkcjonalność pomieszczenia, czy bardziej o kolorystykę, styl wykończenia?

Pozdrawiamy, Zespół Decoroom
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
29.12.2016 15:44
W odpowiedzi na wpis użytkownika: lideropinii
o pomieszczenia :) zastanawiamy sie gdzie zburzyc sciane i zrobic kuchnie z salonem oraz wejscie na taras
Inne dyskusje
Projekty budowlane
11.11.2019 16:21
Prośba o pomoc - jak ustawić meble w salonie

Witam,
bardzo  proszę o pomoc/inspirację jak ustawić meble w salonie, żeby nie zrobić z niego "klitki". Układ i metraż jak w załączniku. Skłaniam się ku opcji zabudowania ścianki z korytarza do kuchni, a zostawienia jedynie przejścia z kuchni do salonu.
Chciałabym żeby w salonie była część ze stołem i krzesłami (myślę że stół 4-osobowy z możliwością rozłożenia oraz część z kanapą/narożnikiem i stolikiem kawowym oraz miejsce na tv 50 cali. Układ zaproponowany przez dewelopera mi nie odpowiada, bo nie chciałabym aż tak oddzielać obu części pokoju (tak żeby osoby oglądające tv siedziały tyłem do stołu..
Opcja, którą biorę pod uwagę, to ustawienie narożnika w kształcie U naprzeciwko przejścia do kuchni. W rogu między drzwiami balkonowymi a kuchnią jakiś mały regał, a obok niego szafka na tv lub tv wiszący na ściance. W drugiej części (tej bez okien) ustawienie stołu, a wokół jakieś komody/ regały itp.
Druga opcja, to narożnik zwykły również naprzeciwko kuchni, ale krótszy bok obok drzwi balkonowych i powieszenie tv nad stołem na drugim końcu pokoju..
Inne opcje nie przychodzą mi do głowy. Pokój ma szerokość 335 a długość 635.
Będę mieszkać sama (w przyszłości z psem :D), ale chcę być przygotowana na gości (4-8 osób).
Każda rada mile widziana! :)

Projekty budowlane
22.06.2018 13:11
gotowy projekt domu vs. projekt indywidualny
Dzień dobry,

pragnę namowić mojego męża na budowę małego, energooszczędnego domu. Zbieram do tego argumenty "za", jak również informacje na temat kosztów takiego przedsięwzięcia.

Nurtuje mnie problem projektu domu: można kupić taki gotowy, za niecałe 3 tys., ale słyszałam, że to nie koniec wydatków na sam projekt. 
Zastanawiam sie, jak się to ma do ceny usługi architekta, który projektuje dom od podstaw. Mowa o tu zwykłym domu do 120m2 powierzni mieszkalnej plus garaż, w technologii energooszczędnej, może z pompą ciepła. 

Czy ktoś ma rozeznanie ile może kosztować taki indywidualny, niezbyt wymyślny, projekt zamówiony u architekta. Może ktoś sam budował coś podobnego i ma doświadczenie (typu co się bardziej opłaca: usługa architekta, czy dostosowywanie gotowego projektu, którego cena początkowa w katalogu to niecałe 3 tys.?

Bylabym bardzo wdzięczna. 
Projekty budowlane
30.10.2019 10:22
dom całoroczny z drewna

potrzebuje domku małego do prowadzenia własnego biura na placu magazynów, słyszałem dużo dobrego o domach całorocznych z drewna co o nich sądzicie? czy na prawdę są wytrzymałe i funkcjonalne http://efekt-lazienka.pl/mini-domy-caloroczne-drewniana-klasyka-na-kazda-kieszen/