gdzie kuchnia i taras

Projekty budowlane
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
21.12.2016 21:49
witam!

Mamy zagwozdkę, nie wiemy jak funkcjonalnie i przemyslanie zrobic kuchnie z salonem, dodatkowo z kuchni bedzie taras na wyjdzie na podworze, aktualnie mieszkamy na pietrze dlatego to wyjscie ułatwi nam zycie :)
kuchnie aktualnie mamy zamkniętą, salon tez, oddziela je korytarz, nie wiemy ktore rozwiazanie bedzie dobre ;/

wejscie do domu mamy od prwej strony korytarza gdzie jest jeszcze altana ( nie ma tego na projekcie)

bede wdzieczna za porady :)

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
16.01.2019 16:07
W odpowiedzi na post: gdzie kuchnia i taras

Co do tarasu to polecam wam założyć na nim zadaszenie, tutaj https://gardenspace.pl/zadaszenie-nad-tarasem  możecie sprawdzić ofertę firmy która oferuje takie zadaszenia. Są stylowe, nowoczesne, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Polecam ofertę bo jest atrackyjna.

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
20.01.2019 21:20
W odpowiedzi na wpis użytkownika: kuba123
Warto o takie rzeczy zadbać już na etapie projektowania całości, bo późniejsze doróbki są z reguły i kosztowniejsze i bardziej chaotyczne.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
12.02.2018 14:18
pożyteczna informacja dla budowlanych kompanii http://polska.cks.ua/

chilli-1437775_960_720.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
04.01.2017 16:01
Ja bym tutaj proponował największy pokój zamienić na kuchnię z aneksem. Myśleliście o tym? W werski pierwszej zrobić wypoczynek w węższej części, a w tej szerszej zagospodarowac kuchnię. Takie rozwiązanie wydaje mi się najlepsze. Co o tym sądzisz?
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
04.01.2017 16:06
W odpowiedzi na wpis użytkownika: piotrek757
myslimy tez aby zburzyc lazienkę, przenies ja gdzies indziej, oraz sciany w korytarzu, wtedy bylaby duza powierzchnia bez korytarza, chodzi o ta stronę gdzie wyzej,- tam gdzie oznaczenie jest pokoj w tym malym pomieszczeniu tak wlasnie jest lazienka aktualnie, więc wyburzenie 3 scian
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
29.12.2016 15:12
Chodzi ci bardziej o ustawienie mebli i jako taką funkcjonalność pomieszczenia, czy bardziej o kolorystykę, styl wykończenia?

Pozdrawiamy, Zespół Decoroom
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
29.12.2016 15:44
W odpowiedzi na wpis użytkownika: lideropinii
o pomieszczenia :) zastanawiamy sie gdzie zburzyc sciane i zrobic kuchnie z salonem oraz wejscie na taras
Inne dyskusje
Projekty budowlane
26.12.2016 11:01
Mała kuchnia - jak ją urządzić prośba o projekt pomysł

Dzień dobry,

Mam do urządzenia małą kuchnię - mała kuchnia duży problem do rozwiązania.

Nie mam pomysłu jak ją ładnie i praktycznie wypełnić sprzętami.

Chciałabym aby zmieściły się kuchnia z piekarnikiem, zmywarka, zlew z małym ociekaczem, lodówka no i oczywiście szafki.

Moje próby sensownego zagospodarowania tej powierzchni - nic nie dały.

Dziękuję

Projekty budowlane
05.08.2016 22:16
Projekty 2-óch łazienek, macie pomysły ?
Witam,

Potrzebuje pomocy w zaprojektowaniu 2 - óch łazienek. Przeglądałem forum i  syla udzielasz bardzo cennych porad, z chęcią zapoznał bym się z twoją propozycją :-)  Mój dom jest obecnie w stanie surowym bez wylanego tzw. chudziaka i bez ścian działowych. Niedługo przychodzi do mnie hydraulik w celu wykonania podejść kanalizacyjnych więc projekty nie są ograniczone pod tym względem.
Wymiary które podałem są od wewnątrz ścian.

W związku z brakiem funduszy aby wykończyć obie łazienki na początek na gotowo będzie zrobiona mniejsza łazienka. Chciałbym w niej mieć kabinę prysznicową 90x90, WC podwieszane, umywalkę z szafką oraz grzejnik drabinkowy. W związku z brakiem ścian działowych drzwi można przesunąć. 

W przyszłości w drugiej łazience chciałbym mieć wannę, umywalkę podwójną , pralkę, dodatkową szafkę, grzejnik drabinkowy. Zastanawiam się jeszcze poważnie nad bidetem.Umywalek chyba nie da  się zamontować przy ścianie z oknami gdyż lustro by na to nie pozwalało ? ( okna zaczynają się na wysokości  170 cm od gotowej podłogi ) Tu również położenie drzwi można zmienić.Jedna ze ścian działowych  graniczy z szafą przesuwną w pokoju obok, więc jest możliwość zrobienia wnęki na pralkę.

Ogólnie jestem otwarty na propozycję. Z góry dziękuje wszystkim którzy zainteresują się mi pomóc.

Projekty budowlane
12.04.2019 16:32
Pomoc w rozplanowaniu kuchni z salonem

Witam

Bardzo proszę o pomoc w rozplanowaniu kuchni z salonem..  Kuchnia na ścianie - 4,90

Nie wiem jakie rozstawienie mebli będzie najlepsze aby czuć w miarę przestrzeń przy tym metrażu...
W pomieszczeniu ma się znaleźć stół z 4, 6 krzesłami, kanapa bądź narożnik, szafka pod tv i zabudowa kuchenna własnie.. 

Dziękuję M.