Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Sypialnia
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
08.02.2015 00:16

glamour/nowoczesna

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
02.04.2019 22:03
W odpowiedzi na post: glamour/nowoczesna

Mi osobiście bardzo podobają się takie wnętrza .Tak naprawdę szczegółowo można spojrzeć na aspekt tapety ,może warto ją czymś podkreślić? świeca to zawsze dobre połączenie 

08.02.2015 15:39
Szkoda byłoby mi wstawiać tam łóżko, wolałabym upchnąć tam jakoś telewizor lub coś pokombinować. Nie wiem jak tam macie z tym rozstawieniem ale dla mnie ta ściana z telewizorem jest dla łóżka idealna. Problem znika jeżeli Wam tak akurat pasuje. Jeżeli tak, wybieram opcję najjaśniejszej tapety na całej ścianie bez tych upiększeń. Macie tutaj ich tyle, że umiar w tym będzie idealny. Ściany wybrałabym białe ale to tylko dlatego, że jestem maniaczką białego. Dla Was, taki w którym dobrze będziecie się czuli.  Poza tym wszystko mi się podoba, i choć Wasz styl lubię tylko oglądać, to właśnie w takiej wersji mi odpowiada.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
08.02.2015 19:04
W odpowiedzi na wpis użytkownika:
Niestety ale nie da rady przerzucić łóżka na druga ścianę z jednej strony okno balkonowe z drugiej drzwi do pokoju które otwierałaby sie na łóżko i utrudniony byłby dostęp do okna. 
08.02.2015 19:11
W odpowiedzi na wpis użytkownika: beata_rybaczuk
A więc ściana z telewizorem gładka z tapetą i będzie super. Łatwo będzie przedobrzyć bo meble są dosyć ozdobne same w sobie. Możliwe, że nie będzie wam odrobina przesytu przeszkadzała, więc mi tym bardziej.  Fajnie jest mieć swój styl, a tutaj jest wszystko odpowiednio dobrane. Powodzenia.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 08.02.2015 09:57
Przecież to jest takie polskie tandetne glamour. Wyśmiane i obśmiane z każdej możliwej strony. Dlaczego ludzie wciąż się w coś takiego pchają?
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
08.02.2015 18:57
W odpowiedzi na wpis użytkownika: Anonim
Bo może co niektórym takie wlasnie wnętrza ( tandentne i obśmiane ) sie podobają. Mi do końca tez nie wszystko sie podoba  ale wlasnie dlatego zamieściłam zdjecia i poprosiłam o pomoc. Może pan anonim zaproponuje urządzenie tej sypialni po swojemu. Jestem bardzo ciekawa pomysłów. To dopiero projekt ekipa remontowa jeszcze nie weszła wiec wszystko można jeszcze zmienić. 
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
08.02.2015 01:08
Tak. Zrezygnowalam z szafy na tej scianie aby wyeksponowac ja ( za lozkiem nie mam takiej mozliwosci scianka kolankowa) a ze zaplanowalismy w sypialni tv to postanowilam aby cos tam pokombinowac z opuszczeniem, odsunieciem odsciany.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
08.02.2015 00:56
A powiedz czy bardzo chcesz to "opuszczenie z sufitu"? Może bez niego byłoby prościej?
Sypialnia
Sypialnia Lublin (Czechów)
Sypialnia
Okleina meblowa i roleta okienna DEKEA
Sypialnia
Jasna sypialnia