Jak oszcżędzać energię elektryczną?

Mazowieckie
avatar
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
posty
{{data.numberOfPictures}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
18.06.2019 06:53
W jaki efektywny sposób oszczędzać energię elektryczną? Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć co i jak? Jakie technologie zastosować, aby pobór był mniejszy?
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
avatar
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
posty
{{data.numberOfPictures}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
25.06.2019 13:17
W odpowiedzi na post: Jak oszcżędzać energię elektryczną?
Może warto postawić na jakieś rozwiązania energooszczędne? Na początku będą kosztowały więcej, ale po czasie można dużo zaoszczędzić, ja zdecydowałem się na fotowoltaikę, montażem zajęli się http://pvprojekt.com

avatar
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
posty
{{data.numberOfPictures}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
18.06.2019 09:43
W odpowiedzi na post: Jak oszcżędzać energię elektryczną?
Przede wszystkim należy inwestować w te wszystkie energooszczędne urządzenia, energooszczędne oświetlenie itd.
Koszt - pewnie jest jakiś, ale w tego typu przypadku oszczędności pojawiają się po kilku latach.
Kolejna sprawa, to odłaczenie tych wszystkich zbędnych urządzeń, które bez większego sensu podłączone są do sieci, bez których można by było normalnie funkcjonować.
Proponuję tutaj jeszcze doczytać, witryna poradnikowa o tym w jaki efektywny sposób oszczędzać energię elektryczną.
Inne dyskusje
Mazowieckie
13.06.2019 15:15
Przepychanie kanalizacji Warszawa

Jeśli przydarzy się Tobie taka sytuacja, że zatka Ci się rura to możesz spróbować we własnym zakresie podjąć pewne działania. Na przykład doskonale w rurach odpływowych od zlewu, wanny, lub umywalki radzi sobie ręczna sprężyna do przepychania. Oczywiście warunkiem koniecznym do tego aby taka sprężyna zadziałała jest prawidłowe wykonanie instalacji kanalizacyjnej. Ale zawsze warto spróbować, tej metody w rurach o średnicy 50 mm. Natomiast jeśli chodzi o większe średnice rur, to do nich potrzebny jest silniejszy sprzęt. Dlatego polecamy usługi udrażniania kanalizacji w Warszawie sprężyną elektryczną. Lecz nie tylko grube rury ta maszyna czyści i przepycha, ale także udrażnia zlewy i odpływy 50 mm. Zapraszamy do odwiedzenia strony udrażniania kanalizacji   przepychanie kanalizacji Warszawa 510 733 300

Mazowieckie
08.07.2019 14:27
Pogotowie kanalizacyjne Warszawa Mokotów 510 733 300

Czasem bywało tak, że z niewiadomych przyczyn jakiś mieszkaniec bloku wrzucił jakimś cudem do kanalizacji szmaty, gałęzie, lub słoik z ogórkami kiszonymi. W efekcie to, co dostało się do pionu, stawało gdzieś pomiędzy piętrami i tamowało spływ wody. Najgorzej w takich okolicznościach stawała się sytuacja mieszkańca u którego poniżej mieszkania tworzył się zator. Wtedy, ktokolwiek powyżej tego mieszkania spuszczał wodę w toalecie, umywalce, wannie, lub prysznicu powodował wylewanie się wody w mieszkaniu tego nieszczęśnika, u którego poniżej mieszkania zatkała się rura spustowa. W takiej sytuacji samodzielne próby odetkania pionu są raczej nikłe, a poza tym raczej nie ma czasu na kręcenie korbą ręcznej sprężyny, gdy czyjeś mieszkanie zalewane jest wodą. Dlatego polecamy usługi  przetykanie pionów kanalizacyjnych. Nasze pogotowie kanalizacyjne Warszawa Mokotów http://hydraulik-warszawa.net/pogotowiekanalizacyjnewarszawa  udrożni w nagłej potrzebie kanalizację na terenie Warszawy Mokotów, Ochota, Wilanów, Wola,  Ursynów, Wawer, Żoliborz, Bielany, Białołęka, Wesoła.


Mazowieckie
14.07.2019 00:26
Udrażnianie kanalizacji Warszawa 510 733 3009

Każdy dom, czy to w mieście, czy na wsi musi posiadać instalację kanalizacyjną. Składa się ona z rur i kształtek, które tworzą spójny system odprowadzania ścieków. Ścieki przemieszczają się poza obręb budynku głównym przewodem kanalizacyjnym do szczelnego zbiornika wykonanego z żelbetonu, lub tworzywa sztucznego. Innym rodzajem zbiornika na szambo jest przydomowa oczyszczalnia ścieków. Do jej obsługi nie potrzebne będą wozy asenizacyjne, gdyż systemem drenaży  samoczynnie opróżnia zbiornik,  jak na oczyszczalnię przystało. Innym rozwiązaniem jest podłączenie domowej hydrauliki do rury miejskiej. Firma Udrażnianie kanalizacji Warszawa pomoże w przepchaniu zatkanych rur w Warszawie, Legionowie, Otwocku, Józefowie, Nieporęcie , Markach, Wołominie.