Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Sypialnia
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
22.01.2010 14:18

Jak urządzić sypialnie?

Podpowiedzcie mi jak można urzadzić taką sypialnie. Nie jest zbyt ustawna, a chciałabym w niej zmieścic jakąs zabowaną szafe i łozko 140. A zupełnie nie mam pomysłu jak to porozmieszczać. Bede wdzieczna za kazdą sugestie.
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
08.07.2010 13:48
W odpowiedzi na post: Jak urządzić sypialnie?
NIKITA jeszcze raz wielkie dzięki za te wizualizacje. Zdecyduje się chyba jednak na wersje z garderobą, tyle że zrobie szafe zabudowaną z drzwiami przesuwnymi, to zajmie ona mniej miejsca, bo jakieś ok 60cm. Jak bedą już jakieś efekty pracy to pochwale się zdjęciami :)
ludzik-z-ołówkiem-150x150.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 07.07.2010 10:59
Proszę bardzo ;-) Teoretycznie mogłoby być ..ale garderoba ma 1 metr , po obydwu stronach łóżka jest po 35 cm ( szafki , można co prawda przesunąć całkowicie w stronę drzwi ale wówczas nie będzie to ładnie wyglądać no i mało praktycznie... ) od tyłu łóżka do ściany jest ok 60 cm... to troche za mało aby swobodnie dostać się do tej garderoby , chyba że ..... łóżko przysunąć całkowicie do ściany i drzwi przesunąć w lewo ale wtedy też te 60 cm to za mało aby zamontować jekiekolwiek drzwi do garderoby nawet przesuwne ...

Ps : program naywa się SWEET HOME 3D :-)

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
07.07.2010 08:27
NIKITA jesteś poprostu genialna. A miałabym prośbe, czy w wolnej chwili mogłabys zrobic taki projekt uwzględniając tą garderobe, zabudowując całą ściane z oknem, a łóżko postawić na tej ścianie co drzwi. Chciałabym zobaczyć jak by to wyglądało. Będe Ci bardzo wdzięczna.
A zdradz mi jeszcze jakiego programu używasz do projektowania?
ludzik-z-ołówkiem-150x150.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 06.07.2010 22:29
Sypialnia ma faktycznie ciekawy układ a jedyną alternatywą dla pomysłu bamae który jest naprawdę dobry :-) jest podobny układ ale bez garderoby , bo w sumie aż tyle miejsca w tej sypialni nie ma , a zabranie ok 1 m na szerokości zmniejszy pomieszczenie solidnie ,ale miejsca na przechowywanie byłoby więcej z garderobą : )... więc taki układ według mnie byłby jeszcze możliwy : ) bo żaden inny do głowy mi nie przychodzi : P kolory i meble oczywiście poglądowo , głównie o układ mebli chodzi :-)

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
04.07.2010 13:19
Witam ponownie. Moja sypialnia jak dotąd jeszcze nie urządzona. Na chwile obecną skłaniam się ku propozycji bamae, ale może ktoś ma jeszcze jakąś propozycje? Widze ze na forum panuje burza mózgów ;) w urządzaniu różnych sypialni, więc może komuś wpadnie jakiś fajny pomysł w mojej sypialni.
Tak jak pisałam w tytule w pokoju musi znajdować się szafa, łóżko 140x200 (na wieksze raczej nie ma szans) i jakaś komoda. Dodam że sypialnia jest zielona a dodatki planuje w kolorze fioletowym. Będe wdzięczna za wszelkie pomysły :)
Sypialnia
Sypialnia Lublin (Czechów)
Sypialnia
Okleina meblowa i roleta okienna DEKEA
Sypialnia
Jasna sypialnia