Jak zamontować lustro z wbudowanym oświetleniem NICOLA LED 120 x 60 VENTI

Urządzanie
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
06.02.2020 11:59
Witam,
zastanawiam się jak poprawnie zamontowane powinno być lustro: NICOLA LED 120 x 60 VENTI.

Tam z tyłu jest ramka alumuniowa chyba około 2cm i na niej listwa led dookoła która zajmuje ok. 0,5cm.
Tak więc zostaje tak jakby 1,5 cm tej aluminiowej ramki.

Czy w miejscu gdzie chce zamontować lustro powinny być płytki na ścianie czy nie?
Bo teoretycznie wygląda na to jakby te pozostałe 1,5cm można było "schować pomiędzy płytki" (znaczy się tam gdzie lustro to nie byłoby płytek, tylko tak dookoła). Oczywiście dookoła ale w taki sposob zeby po bokach nie bylo widać ze nie ma tam płytek za lustrem.

Co sądzicie? montował ktoś te lustro? :) 
Czy jeśli nie położe tam płytek w tym miejscu to ile powinienem zostawić miejsca żeby je zawiesic? (bo tam chyba haki sa z tyłu)
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Inne dyskusje
Urządzanie
29.03.2020 22:38
Kawalerka 26m

Witam, jestem na etapie urządzania mojego własnego małego m. -kawalerka 26 m. Największy problem sprawia mi pomieszczenie, które będzie sypialnia, jadalnią, garderobą, salonem. W tym pokoju muszę zmieścić stół, dużą pojemną szafę (w innych pomieszczeniach nie będę miała niestety żadnego przechowywania), maszynę do szycia (60cmx50 cm) i łożko bądź rozkładana sofa (chociaż przyznam, ze wolałabym spać na łóżku niz na rozkaładanej sofie). Niestety nie mam pomysłu jak ustawić meble, żeby pomieszczenie było funcjonalne. Zamieszczam szkic kawalerki. Jeśli ktoś ma pomysł, prosze o pomoc. 

Urządzanie
30.03.2020 20:30
Informacje dotyczące montażu regału za pomocą dedykowanych 2 uchwytów ściennych MULTI SPACEO
Witam,

Zakupiłem zestaw 2 uchwytów ściennych MULTI SPACEO nr ref. 45633735 w stacjonarnym sklepie. Niestety w środku nie było instrukcji ani żadnych wkrętów czy kołków montażowych. Chciałbym zapytać o 4 kwestie:
Jakie wkręty powinienem użyć do dedykowanego regału multispaceo 4 tak aby nie uszkodzić regału. (długość i średnica)
Jakie kołki powinny zostać wykorzystane do montażu na ścianie?
Czy w przypadku montażu do regału multispaceo 4 nie powinienem montować tylnej ścianki (za pomocą gwoździ) czy też powinienem wykonać w niej otwory na kołki?
Jaka jest nośność tych uchwytów? czy 2 sztuki wytrzymają regał multispaceo 4?
Urządzanie
21.03.2020 19:47
Aneks kuchenny + pokój 25m2 płytki+panele
Cześć :)
Zastanawiam się nad podłogą w aneksie kuchennym + salon (razem 25m2). Chciałabym w części kuchennej gres Soul Gold 60*60, a części salonowej panele. Jakie macie pomysły na połączenie  takich dwóch podłóg  ? Może ktoś z Was ma takie płytki połączone z panelami ? Podzielcie się wzorami - lepiej dobierać jaśniejsze panele czy bardziej kontrastowe ?