Jaka farba do dachówki betonowej?

Dachy
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
17.09.2018 15:17

Mam do pomalowania ponad 40-letni dach z dachówki betonowej. Dachówka jest w dość dobrym stanie plus ma rustykalny kształt, który mi się podoba więc chcę ją zachować. Chcę kupić porządną farbą na lata, a nie jakąś marketową typu śnieżka czy tikurilla. Waham się pomiędzy farba na dach bekerfarb oraz Noxan. Czy ma ktoś porównanie oparte na malowaniu tymi farbami lub chociaż jedną z nich?

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
28.09.2018 00:52
W odpowiedzi na post: Jaka farba do dachówki betonowej?
Nie do końca można oceniać po stronie - no trochę można - ale patrząc na jej jakość, realizacje jakie pokazują i ceny to wybrałbym bekerfarb, bo wygrywa na każdym polu. Choć niestety sam nie malowałem ich farbami.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
26.09.2018 20:22
W odpowiedzi na post: Jaka farba do dachówki betonowej?
Śnieżka na Dach jest dobrą farbą, ale faktycznie nie na beton. Jeśli koniecznie nie chcesz marketowej to popytaj dekarzy, choćby zadzwoń do jakiejś firmy, myślę, że nie będzie problemu dostać pomoc w tej sprawie.
Inne dyskusje
Dachy
08.10.2018 22:12
Nowy dach
Hejka. Razem z mężem planujemy na wiosnę wymienić dach, ponieważ ten jest dosyć stary i już przecieka. Szukamy takiego, który będzie dobrej jakości, a także niedrogi. Znajdziemy we Wrocławiu godną uznania firmę? znalazłam https://polskiecentrumdachowe.pl/ podobno najlepsza firma. Pozdrawiam

Dachy
30.11.2018 12:38
Panele słoneczne - jakie przewody solarne?

Cześć wszystkim! Potrzebuję porady w związku z planowanym wstawieniem paneli słonecznych... Chcieliśmy wszystko kupić i zamontować sami. W związku z tym chciałam zapytać jak właściwie wybrać przewody solarne? Jakie muszą mieć oznaczenia i normy? 

Dachy
21.08.2017 15:32
Pokrycie dachowe
Witajcie
Właśnie kończę stawiać konstrukcje domu. Niebawem zlece ekipie położenie dachu. U tego dostawcy https://polskiecentrumdachowe.pl/ znalazłam ciekawe oferty cenowe, nie mogę się tylko zdecydować jakie pokrycie zastosować. Co mi polecicie?