Jaką siatkę ogrodzeniową wybrać?

Działka
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
11.07.2018 15:36
Cześć, planuję ogrodzić działkę. Zastanawiałam się nad siatką ogrodzeniową. Chodzi mi o konkretny model taki jak tutaj. Co sądzicie na ten temat? Czy ta siatka jest trwała i wytrzymała? Słyszałam od znajomych sprzeczne opinie na temat siatek ogrodzeniowych i chciałam się upewnić zanim dokonam zakupu. Podobno niektóre siatki ogrodzeniowe wystarczy konserwować raz na 4-5 lat - właśnie takiej poszukuję.

Pozdrawiam cieplutko,
Luizka
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
23.09.2019 11:49
W odpowiedzi na post: Jaką siatkę ogrodzeniową wybrać?

Może spróbuj ogrodzenie panelowe z https://expert-ogrodzenia.pl/ ? Nie jest drogie, łatwo go zdemontować jeśli zdecydujesz się w późniejszym czasie na coś innego. My mamy u siebie po bokach i z tyłu takie, a z przodu robimy ogrodzenie kute i bramę automatycznie otwieraną, ale nie przesuwną.  

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
15.02.2019 21:39

Ogrodzenie siatką, to wbrew pozorom wcale nie taki mały wydatek, jakby można sądzić. Tym bardziej,  gdy chcemy by postała chociaż parę lat. Nie wiem, czy to jest opłacalne, bo za parę lat trzeba będzie wymieniać i ponownie wydać pieniądze. Ja właśnie zastanawiam się, jak ogrodzić swoją działkę i  podoba mi się oferta http://expert-ogrodzenia.pl/  . Konkretnie te ogrodzenia palisadowe. Czy ktoś z Was ma tak ogrodzoną posesję? Czy to jest trwałe? 

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
05.10.2018 13:52

zależy od terenu jaki chcesz odgrodzić. Jeśli w pobliżu jest dużo dzikiej zwierzyny (np. tereny leśne albo rolnicze) to lepszym rozwiązaniem będzie siatka leśna, która jest przystosowana do takich warunków. Dodatkowo warto ją rozważyć bo cena za metr ogrodzenia wychodzi jednak mniejszy.

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
31.08.2018 09:59
Każda siatka jest do niczego jeśli będzie źle zamontowana. Dlatego warto zainwestować i zlecić wykonanie ogrodzenia dobremu fachowcowi.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
14.08.2018 06:38
Siatki mnie się nie podobają i moim zdanie wcale nie są trwałe. Po jakimś czasie tracą swoją sztywność, wyglądają nieestetycznie  a do tego nie ma intymności. Trzeba znowu myśleć nad tym co  zrobić aby nie było z drogi widać działki. Trwalsze i zapewniające intymność są różnego rodzaju płoty panelowe lub drewniane.
Inne dyskusje
Działka
10.09.2019 11:58
Potrzebuję na to pozwolenia?
Mam dom z działką przy ruchliwej drodze - to całkiem atrakcyjny teren dla reklamodawców, już kilka razy dostawałem propozycję dzierżawy terenu pod jakiś billboard.
Skoro jest takie wzięcie, to postanowiłem samodzielnie zamontować jakąś konstrukcję - na https://omegasystem.pl/pylony-totemy-reklamowe/ to się nazywa pylon albo totem, tak fachowo - i samemu sprzedawać powierzchnię reklamową. Tak żeby dorobić... tylko nie wiem, czy nie potrzebuję przypadkiem jakiegoś pozwolenia na budowę? Podobno wszystko zależy od wielkości???
Działka
20.02.2019 14:40
Podświetlenia do roślin
Mam kilka średniej wilkości drzew i krzewów, które chciałbym oświetlić. Pytanie tylko w jaki sposób zrobić to najlepiej? Jakie źródła światła zastosować oraz napięcie,aby było dostatecznie bezpiecznie?
Działka
19.09.2018 13:15
ogrodzenie
witam czy gotowe bloczki betonowe pod ogrodzenie panelowe wymagaja zgody budowlanej lub innej z urzedu? dziekuje za pomoc