Jaki dywan do nowoczesnego, jasnego wnętrza?

Urządzanie
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
25.11.2019 12:44
Witajcie,

jaki dywan byście polecili do nowoczesnego i jasnego wnętrza? Patrzyłam na aranżacje ale właściwe tyle tego jest, że już sama nie wiem.
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
17.02.2020 13:15
W odpowiedzi na post: Jaki dywan do nowoczesnego, jasnego wnętrza?

Myślę, że do jasnych wnętrz fajnie pasują dywany z tych aranżacji ->-> Rozchwytywane meble do salonu. Nowoczesne, skandynawskie czy klasyczne? Przy okazji same wnętrza też bardzo ładnie urządzone. 

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
30.01.2020 11:22
Mi się podobają z krótkim włosiem jednokolorowe i raczej nie duży - to już nie te czasy ;)
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 30.01.2020 20:26
W odpowiedzi na wpis użytkownika: Mariogaz
Wybór zależy i od wielkości pomieszczenia i od stylu aranżacji i od naszych indywidualnych upodobań.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
23.01.2020 11:16
Shaggy fajnie się prezentuje
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
12.02.2020 10:58
W odpowiedzi na wpis użytkownika: fabian92

U mnie również shaggy się sprawdził. Nie dość, że jest elegancki to jeszcze mega miękko się po nim stąpa... Poszukaj w necie. Ja mam bardzo jasny coś jak na tej stronie - niby niepraktyczny kolor bo plamy itp, ale mam to w nosie. To już nie te czasy, że nie można się było pozbyć plam

jonathan-forley---c.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
26.12.2019 12:18
Put sideways the design and color of the rug, and appearance first for a corporation that offers attractively prepared rugs, These are usually made with natural fibers, such as wool or silk, and produced using periods of old performances, such as hand-knotting. Only the designs differentiate them from the traditional handmade rugs of the past.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
16.12.2019 14:25

Myślę, że najbardziej nowoczesny, a zarazem uniwersalny będzie szary dywan, Łatwo dopasujesz do niego fotele, meblościankę czy narożnik.

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
31.12.2019 00:04
W odpowiedzi na wpis użytkownika: Mariczan
To fakt, te szare dywany są bardzo uniwersalne. Choć jak dla mnie, trochę nudne...
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 02.01.2020 11:41
W odpowiedzi na wpis użytkownika: Evvka
Nudę we wnętrzu można zabić dodatkami, a dywan szary, klasyczny zawsze będzie się dobrze sprawdzał, w wielu stylach aranżacji.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom
Inne dyskusje
Urządzanie
17.02.2020 15:02
Problem planer 3D
Nie potrafię uruchomić Planera. 
Wyskakuje mi komunikat : "Your browser does not support any of the required graphics API for this content."
używam przeglądarki Chrome (najnowsza wersja). Powinieniem pobrać jakąś bibliotekę? - Jak to rozwiązać?

Proszę o pomoc, Pozdrawiam
Urządzanie
26.06.2019 19:33
Kazaplan - jak przenieść projekty do Plannera 3D
Witam

Mam pytanie do Państwa z Leroy Merlin. Okazuje się że Kazaplan już nie działa o czym niestety nie poinformowaliście wcześniej.  Mogę sie tam wciąż zalogować i mam tam kilkanaście planów mieszkania i konkretnych pokoi, które bardzo długo szykowałem przygotowując się do remontu. Teraz nie jestem w stanie ich otworzyć. Program cały czas wraca do strony z projektami. 

Przeczytałem dopiero na forum, że zakończyliście współpracę z nimi i teraz sugerujecie używać Plannera 3d. Ale co z tamtymi projektami? To tygodnie pracy wyrzucone w błoto czy może jest szansa żeby je jeszcze otworzyć albo przerzucić do Plannera?

Prośba o pomoc albo chociaż o kontakt do osób odpowiedzialnych za Kazaplan tak żebym mógł odzyskać swoją pracę
Urządzanie
21.12.2019 20:29
Uwaga na sklep w Płocku nie potrafią szyć firan
Przed dokonaniem zakupu firany zwróciłam się do obsługi na dziale z prośbą o wyjaśnienie w jaki sposób w domu mam zmierzyć wysokość firany. Pani poinformowała mnie, że wysokość firan w domu  należy zmierzyć od karnisza. Po zakupie okazało się, że firana jest za wysoka. Podczas składania reklamacji już inna Pani powiedziała, że pomiaru wysokości firan dokonuje się od żabki a nie od karnisza. Efekt jest taki, że za długa firana leży na podłodze. Reklamacji niestety nie uznano. Przykro mi, że teraz nikt mi nie wierzy, a ja jestem ofiarą błędnych informacji udzielanych przez Państwa personel. Pieniądze na zakup "Firana na mb ELOISA wys. 280 cm" wyrzucone w błoto.