Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Kuchnia i jadalnia
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
31.07.2016 14:45

jaki kolor ścian?

Witam, potrzebuję pomocy w doborze koloru ścian do kuchni. Dodam, że mieszkanie jest środkowe, wszystkie okna wychodzą na jedną stronę, południową. Załączam zdjęcia aktualnego koloru, koloru szafek, blatów i podłogi. Nic poza kolorem ścian nie będzie zmieniane, muszę jeszcze tylko znaleźć jakiś nieduży stół, bo na ścianie, na której stanie musi stanąć także lodówka, innego miejsca niestety nie ma. Dodam jeszcze (bo może to przydatna informacja), że pozostałe pokoje (duży 17 m oraz pokój synka 10 m) oraz chyba także przedpokój, zamierzam pomalować na odcienie szarości. Nie wiem jaka jest zasada (pomijając osobiste upodobania) ale raczej nie chciałabym malować każdego pomieszczenia na inny kolor, jedynie pobawić się odcieniami. Co do okna, to firanki czy zazdrostki? I może jakieś podpowiedzi co do fajnego, jasnego oświetlenia? myślałam o ledach pod szafkami. Dziękuję za każdą wskazówkę :)
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
04.08.2016 08:20
W odpowiedzi na post: jaki kolor ścian?
Zastanów się może nad zmianą uchwytów na bardziej wyraźne. Można się również pokusić o przemalowanie płytek na ścianie, są teraz bardzo dobre farby przeznaczone do tego typu powierzchni.
Pozdrawiam
cam00996.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
03.08.2016 12:57
W odpowiedzi na post: jaki kolor ścian?
Z opisu wnioskuje ze Twoje mieszkanko ma niespelna 50 m2.Powiem Ci tak,sama dawno temu mialam ten sam dylemat co Ty teraz pomijajac wszystkie kolory jakie mialam na scianach ktore nudzily mnie szybko teraz mam cale mieszkanie w roznych odcieniach szarosci,to jest najlepszy wybor jaki kiedykolwiek mialam.Szary jest neutralny,bezpieczny nie dlatego ze jest modny jest po prostu fajny,pasuja do niego wszystkie inne kolory mebli,dodatkow,itp.Mebelki kuchenne sa ładne ale zastanow sie moze nad zmiana blatu.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
16.08.2016 21:19
W odpowiedzi na wpis użytkownika: gitag
Myślę, że z tym szarym to bardzo mądrze piszesz. Okna na południową stronę, więc nawet nie trzeba szukać jakiejś specjalnie jaskrawej szarości. Mnie się obecnie podoba kolor miejski rytm, autorko zerknij sobie w internecie. Do szafek będzie na 100% pasować. ;)
Kuchnia i jadalnia
Kuchnia
Kuchnia i jadalnia
Jadalnia
Kuchnia i jadalnia
kuchnia