Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Salon
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
18.05.2014 14:53

Jaki odcień szarosci lepszy do salonu?

Witam, jestem na etapie malowania mieszkania, który kolor/producent lepszy do słonecznego pokoju dziennego i przedpokoju. zastanawiam sie nad firmą Beckers - kolor stony grey do pokoju dziennego albo firmą Luxens - kolor nordyckie mgły. Nie wiem jak to wyjdzie co do odcienia i jakosci. a do przedpokoju ligth grey - firmy Beckers. Czy to dobry wybór? doradzcie. Na jedną ze scian w pokoju dziennym planuje dać widoczniejszy kolor - kolorystyka pokoju - meble koloru wenge, podłoga jasna, wypoczynek beż, dodatki srebrne, czerwone.... - jaki by drugi kolor pasował do pozostalych scian szarych,by ładnie wyeksponować jedna ze scian>?
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 19.05.2014 14:52
W odpowiedzi na post: Jaki odcień szarosci lepszy do salonu?
Osobiście wszystkie ściany pomalowałabym na jasną szarość lub jak alla Ci już doradziła jedną na ciemniejszy odcień szarości. Ale jeśli lubisz kolory i się ich nie boisz to możesz dać tu nawet amarant. Pod warunkiem, że znikną czerwone dodatki.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 19.05.2014 13:46
Tez zastanawiam się nad takim połączeniem i nie wiem czy dać tą ciemną malinę na ścianę z telewizorem i białymi wiszącymi szafkami czy pasek nad czarny narożnik nad którym są białe półki. Podłogę mam olchową, meble biało czarne, czarny narożnik i szklany stół z czarnymi krzesłami. Przedpokój chciałabym pociagnąć też stony grey, a kuchnię porcelain grey- beckers. Myślę jeszcze o 2 mozliwosci czyli całość stony grey lub light grey, a nad stołem fototapeta czarno- biała lub kolor fototapeta. Chętnie wysłucham porad
kisak90.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 19.05.2014 10:55
Ja bym wszystkie ściany pomalowała na jeden kolor, light grey, ewentualnie jedną podkreśliła tym ciemniejszym szarym (stone grey). Nie polecam wszelkich różów, bo po 1 szybko się nudzą, a po 2 są jak dla mnie trochę infantylne :)
P1070653 — kopia.JPG
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
19.05.2014 09:07
beckers i luxens sa setki lat swietlnych od siebie-jezeli chodzi o jakość, wiem bo miałam obie, beckers ponad wszystko, kolor jasny szary rewelacja jak dla mnie , mam go w salonie i nawet w malutkim przedpokoju, przelecisz szmatka i sciana jak nowa
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
18.05.2014 20:39
ja u siebie pomalowałam ściany na light grey i jedną ścianę na vivid pink beckersa wyszło super . Jasny szary jest bardzo ładny rozświetla mieszkanie , a amarant nadaje charakteru
Salon
zmiany w salonie
Salon
ŚWIĄTECZNIE:)
Salon
Salon