Jaki sprzęt niezbędny do kuchni

Urządzanie
3867-140x140.jpg
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
06.12.2018 12:42
Dziewczyny podajcie nazwy sprzętów AGD niezbędnych w kuchni? Niedługo ruszy nasza budowa domku i chciałabym się pomału szykować na wyposażanie kuchni, coby idealną gospodynią domową zostać. 
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
18.03.2019 12:35
W odpowiedzi na post: Jaki sprzęt niezbędny do kuchni

Mikrofala, czajnik, blender, toster, robot kuchenny no i oczywiście najważniejszy... EKSPRES do kawy ;) A i jeszcze do niego niezbędny jest młynek do kawy ręczny bo najlepsza kawa to ta zrobiona od początku do końca :D 

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
07.01.2019 00:10
Jak niżej piszą koleżanki, robot, blender, czajnik elektryczny, ekspres do kawy, mikser, może krajalnica, toster, na pewno ostrzałka do noży. Myślę że na początek wystarczy jeżeli chodzi o drobne sprzęty agd. Mikrofala może, jeżeli w ogóle używasz, bo nie każdy korzysta przecież.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
24.12.2018 12:45
ja nie wyobrażam sobie życia bez wielofunkcyjnego robota kuchennego i blendera. Te dwie rzeczy pozwalają mi zaoszczędzić mnóstwo czasu podczas gotowania.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
20.12.2018 10:55
Jednym z ważnych sprzętów w kuchni jest też armatura, musi być przede wszystkim funkcjonalna. Ja mogę polecić baterie Kludi
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
20.12.2018 09:42
W kuchni to po pierwsze potrzebne są ładne i funkcjonalne meble. Właśnie jestem na etapie szukania inspiracji na nową kuchenkę i chyba wybiorę coś w stylu skandynawskim jak tu - https://www.(...).pl/content/17-kuchnia-w-stylu-skandynawskim . Tylko u mnie nie będzie miejsca na wyspę i zastanawiam się czy blat roboczy nie jest za mały???
Inne dyskusje
Urządzanie
21.04.2019 10:00
Internet w domu - antywirus

Witajcie, założyłem w domu internet i dzieciaki ściągają mnóstwo różnych rzeczy, w związku z tym poszukuję dobrego programu antywirusowego, jak najbardziej może być płatny. Chodzi również o zabezpieczenie komputera na którym pracuję, mam tam ważne dane, których nie chciałabym stracić. Zastanawiam się nad takim programem https://www.vebo.pl/360-total-security-business-advanced ale nie wiem czy w pełni ochroni mój komputer. Jeśli polecacie coś innego, to chętnie zapoznam się z propozycjami.

Urządzanie
06.03.2019 15:30
Czy tapetowanie to dobry pomysł?
Mam dylemat, czy w mieszkaniu położyć na ścianach, tapetę czy farbę? Chodzi o to, że chcę w miarę szybko coś zrobić ze ścianami, które są już brudne i pęka na nich farba, ale nie bardzo uśmiecha mi się teraz malowanie całego mieszkania. Pomyślałam o tapecie, której jeszcze nigdy nie miałam. Tak się zastanawiam, czy to dobry pomysł i czy dla metrażu 48m2 czasowo zejdzie dłużej przygotowanie ścian do malowania + malowanie, czy położenie tapety? Czy przed położeniem tapety również trzeba odpowiednio przygotować ściany?I co w sytuacji, gdy po jakimś czasie znudzą mi się już tapety, czy będzie duży problem z ich usunięciem i ponownym pomalowaniem mieszkania farbą? 
Urządzanie
11.04.2019 23:57
Rękodzieło jako ozdoba mieszkania
Witam serdecznie! 
Założyłem wątek, aby podzielić się z wami moimi spostrzeżeniami dotyczącymi rękodzieła - sam talentu w tej kwestii nie posiadam, co nie oznacza, że nie szanuję tych, którzy rękodzielnictwem się zajmują. Wprost przeciwnie, zawsze podziwiałem i podziwiam tych, którzy mają umiejętności i cierpliwość, by zajmować się rękodzielnictwem. 
Byłem ostatnio u znajomych na parapetówce i zauważyłem, że mają w mieszkaniu wiele przedmiotów produkowanych ręcznie, są to zarówno ozdoby, jak i przedmioty codziennego użytku. W minimalistycznym wystroju prezentują się doskonale. 
Znajomi kupili wszystkie rzeczy w internetowym sklepie z rękodziełem - My Poland - https://mypoland.com.pl
Muszę przyznać, że pomysł naprawdę super.