Jaki sprzęt niezbędny do kuchni

Urządzanie
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
06.12.2018 12:42
Dziewczyny podajcie nazwy sprzętów AGD niezbędnych w kuchni? Niedługo ruszy nasza budowa domku i chciałabym się pomału szykować na wyposażanie kuchni, coby idealną gospodynią domową zostać. 
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
07.12.2018 11:45
W odpowiedzi na post: Jaki sprzęt niezbędny do kuchni
Kuchenka do gotowania + piekarnik oraz zmywarka to podstawa. Zwłaszcza gdy będziecie mieszkać całą rodziną i macie niezbyt dużą kuchnię, to warto już na początku znaleźć  miejsce w kuchni dla zmywarki. Ja zapomniałam o zmywarce i potem zabrakło na nią miejsca, gdyż moja kuchnia okazała się za mała na wszystkie sprzęty. 
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
07.12.2018 11:30
Z tych duzych agd polecam zakup zmywarki. Zmywarka to zdecydowanie moim zdaniem must have każdej kuchni oraz ułatwia życie. Poza tym oszczędza wodę.
Z tych mniejszych agd korzystamy najczęściej z
Blendera (szczególnie wiosną i latem jak blenduje się miękkie owoce)
Ekspresu do kawy - codziennie z rana, kawka moim zdaniem smaczniejsza i bardziej aromatyczna
oraz oczywićie z robota kuchennego, najlepiej jest zdecydować się na taki z dużym wyborem różnego rodzaju końcówek.
Polecam przejrzeć sobie sprzęty od Profi Cook . W dobrej cenie dostaniesz super jakosć. 
ludzik-z-ołówkiem-150x150.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 06.12.2018 23:47
Poza wymienionymi już sprzętami, polecam jeszcze zmywarkę , młynek/rozdrabniacz do zlewu, robota kuchennego (pot mikser) czajnik elektryczny, ekspres do kawy, toster, gofrownica, frytownica,krajalnica, opiekacz, spieniacz, blender, młynek do kawy...itd.....  :)
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
06.12.2018 16:14
kuchenka, lodówka, okap, mikrofala
Inne dyskusje
Urządzanie
04.05.2017 11:07
Wyposażenie biura - punkt obsługi klienta
Miałoby to być wyposażenie biura o wymiarach około 4 metry szerokości i 4 metrów długości. W centralnej części przed wejściem biurko a przy nim 2 krzesła dla klientów oraz 1 obrotowe dla konsultanta. Zastanawiam się w jaki sposób to ogarnąć?
Urządzanie
16.10.2018 10:13
Tapeta czy kamień dekoracyjny do salonu?
Dzień dobry, proszę o pomoc z podjęciu decyzji. Robię remont w mieszkaniu i mam dylemat, czy w salonie położyć na główną ścianę kamień dekoracyjny, czy może jakieś tapety imitujące cegły lub drewno? Byłam już w sklepie Leroy i szczególnie wpadły mi w oko dwa modele, ale nie mogę się zdecydować, czy ostatecznie położyć tapetę czy kamień dekoracyjny...;/ Za tapetą przemawia fakt, że łatwo je wymienić na coś innego gdy już się znudzą, z drugiej strony kamień dekoracyjny ma swój urok, robi fajną atmosferę w domu dzięki efektowi "3D" i jest obecnie bardziej na topie. Pomóżcie mi proszę dokonać wyboru i zagłosujcie proszę powyżej, co powinnam wybrać: 
Z góry pięknie dziękuję za zagłosowanie :)
Urządzanie
12.09.2018 15:26
adaptacja poddasza pod warsztat domowy
Witam Państwa. Zastanawiam się nad przystosowaniem naszego poddasza ok. 100m2, które od lat używamy jako strycho-spiżarnię, do celów domowego warsztatu. Problem w tym, że poddasze jest bardzo zapuszczone, nieogrzewane i ciemne (male okna) i wręcz straszy swoim wyglądem.  Niestety nie mam pojęcia, jaki to byłby rząd wielkości kosztów, zakładając że wszystko w nim wymaga zrobienia od postaw. Może taniej byłoby wynająć jakiś nieduży lokal na zewnątrz?  Na poddaszu chciałbym urządzić swoje prywatne biuro domowe-warsztat pracy (do naprawy niedużego sprzętu elektronicznego), pytanie czy dość zaciemnione poddasze jest dobrym miejscem na tego typu działalność? I jakie oświetlenie byście doradzili do tych celów?