Jaki sprzęt niezbędny do kuchni

Urządzanie
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
06.12.2018 12:42
Dziewczyny podajcie nazwy sprzętów AGD niezbędnych w kuchni? Niedługo ruszy nasza budowa domku i chciałabym się pomału szykować na wyposażanie kuchni, coby idealną gospodynią domową zostać. 
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
07.01.2019 00:10
W odpowiedzi na post: Jaki sprzęt niezbędny do kuchni
Jak niżej piszą koleżanki, robot, blender, czajnik elektryczny, ekspres do kawy, mikser, może krajalnica, toster, na pewno ostrzałka do noży. Myślę że na początek wystarczy jeżeli chodzi o drobne sprzęty agd. Mikrofala może, jeżeli w ogóle używasz, bo nie każdy korzysta przecież.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
24.12.2018 12:45
ja nie wyobrażam sobie życia bez wielofunkcyjnego robota kuchennego i blendera. Te dwie rzeczy pozwalają mi zaoszczędzić mnóstwo czasu podczas gotowania.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
20.12.2018 10:55
Jednym z ważnych sprzętów w kuchni jest też armatura, musi być przede wszystkim funkcjonalna. Ja mogę polecić baterie Kludi
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
20.12.2018 09:42
W kuchni to po pierwsze potrzebne są ładne i funkcjonalne meble. Właśnie jestem na etapie szukania inspiracji na nową kuchenkę i chyba wybiorę coś w stylu skandynawskim jak tu - https://www.(...).pl/content/17-kuchnia-w-stylu-skandynawskim . Tylko u mnie nie będzie miejsca na wyspę i zastanawiam się czy blat roboczy nie jest za mały???
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
20.12.2018 09:35
Moim zdaniem zmywarka nie jest niezbędna - chyba, że masz dużą rodzinę. Jeśli, tak jak u mnie, są 3 osoby to szybciej naczynia pozmywam ręcznie niż załaduję je do zmywary. Podobnie z mikrofalóką - podgrzewam tam tylko kawę jak mi wystygnie - już więcej nie zdecyduję sięna zakup tych niby nie drobich ale dlamnie niepotrzebnych sprzętów.
Inne dyskusje
Urządzanie
39 minut temu
Jakie macie w oknach rolety i firany
W niedługim czasie będzie mnie czekała wymiana firan na oknach i chciałabym zamontować rolety . Szukam inspiracji. Co polecicie? 
Urządzanie
15.12.2018 22:40
lampa sufitowa trzyramienna - podłączenie w kuchni
Witam, zastanawiam się, czy lampa sufitowa trójramienna (na 3 żarówki) będzie działać w każdej kuchni? Mieszkam w dość nowym bloku, ale fachowiec podłączający oświetlenie coś kiedyś wspominał, że coś jest nie tak z przewodami  którymi płynie prąd do żyrandola, w związku z czym będzie tam świecić się tylko jedna żarówka. Czy to możliwe, aby przewody z prądem zostały niewłaściwie zamontowane i nie będzie działać lampa  na kilka żarówki bo zawsze myślałam, że to standard, że w każdym mieszkaniu można zamontować żyrandol na wiele żarówek? W jaki sposób w ogóle można ustalić, czy będzie działać u mnie taki model żyrandola jak poniżej? Czy chodzi tu o ilość kabelków wstających z sufitu - czyli do 3 żarówek muszą być 3? Przepraszam za głupie pytanie, ale kompletnie nie znam się na elektryce ;/ Z góry dziękuję za pomoc

LAMPA SUFITOWA 3 RAMIENNA PARADISE
MARKA: TOOLIGHT
KOLOR: CZARNY
MATERIAŁ: METAL
RODZAJ GWINTU: E27
ILOŚĆ ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA: 3
NAPIĘCIE: 230V, NIE WYMAGA TRANSFORMATORA
MAKSYMALNA MOC ŻARÓWKI: 60W
WŁĄCZNIK 2- KLAWISZOWY
CERTYFIKATY: CE, RoHS
MODEL: JDL-12
Urządzanie
10.02.2019 12:12
Dekoracje do salonu
Cześć,
szukam dekoracji do salonu. Wiem, że modne są różnego typu naklejki i tym podobne. Co myślicie o takich dodatkach w salonie
ewentualnie taki element wam się podoba ?