Jakie ciekawe meble do pokoju dzieciecego

Urządzanie
3867-140x140.jpg
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
09.06.2019 11:52
Jakie ciekawe umeblowanie polecicie do pokoju dla dziecka? 
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
10.09.2019 22:36
W odpowiedzi na post: Jakie ciekawe meble do pokoju dzieciecego

Ja kupowałam w sklepie z wyposażeniem dla przedszkoli i żłobków https://mojebambino.pl/3506-zlobek-klub-malucha bo bardzo mi się spodobały, a przynajmniej wiadomo, że mają wszystkie certyfikaty i są bezpieczne.  Czasem warto poszukać takich perełek gdzieś indziej niż tylko w sklepach meblowych.

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
03.09.2019 08:19

Ja zacząłbym o zakupu mebli, które są najistotniejsze, więc poszukałbym przede wszystkim wygodnego, ale też ładnego łóżka. Co do reszty wyposażenia, to tak naprawdę sporo zależy od wielkości pokoju.

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
29.08.2019 11:09

Widzę, że tutaj można znaleźć wiele porad odnośnie urządzenia pokoiku dla dziecka. Da nas to był dylemat. Pamiętam jak czytałam wskazówki aranżacyjne http://best4kids.pl/urzadzenie-pokoju-dla-dziecka-3-wskazowki-aranzacyjne/ coś trzeba było wymyślić.  Zależało nam, żeby zrobić to rz a porządnie.

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
13.08.2019 14:08

idealnym dodatkiem do pokoju dziecięcego będą takie płaskorzeźby w drewnie :) tymbardziej, że jednorożce teraz są w modzie i pragnie go każda mała dziewczynka

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
08.08.2019 09:39
Jeśli totalnie nie masz pomysłu na meble, możesz się zastanowić nad meblami na wymiar. W końcu, meble na zamówienie to jedyny sposób na realizację własnego projektu, a czasem tylko pomysłu, bowiem pracownie stolarskie chętnie oferują pomoc przy projektowaniu mebli dopasowanych do potrzeb danego pomieszczenia
Po pierwsze jest to dobra jakosć
po drugie daja możliwość umeblowania nieustawnego pomieszczenia. 
Inne dyskusje
Urządzanie
13.09.2019 13:57
Drabinka gimnastyczna w pokoju dziecka?
Zarówno w galeriach na stronie LM, jak i w galeriach projektantów, coraz częściej pojawia się zamontowana drabinka gimnastyczna w pokojach dzieci.  O ile taka drabinka fajnie wygląda to pytanie czy dzieci z niej korzystają? No i jaką drabinkę kupić dla dzieci w wieku 5 i 7 lat? Czy taka drabinka jest bezpieczna? 
Urządzanie
16.05.2019 09:56
W jakim stylu urządzacie wnętrza?
Każdy ma swoje upodobania i stając przed zakupem produktów, szuka takich aby odpowiadały stylowi w jakim chce urzadzić swoje cztery kąty. Jesteś ciekaw co Wam sie podoba - fanami jakich styli jesteście? Kochacie styl minimalistyczny, skandynawski? A może jesteście zwolennikami klasyki, glamour? Podzielcie się swoimi upodobaniami. Zobaczymy orędowników jakich styli mamy tu najwięcej.
Urządzanie
30.08.2019 15:23
Zamiast wanny prysznic, tylko co z grzejnikiem i szafką.

Nie lubimy kąpieli w wannie wolimy prysznic. Natomiast w mieszkaniu już była wanna. Ciągle myślę o remoncie łazienki i zamianie wanny na prysznic. Wanna stoi wzdłuż ściany łazienki. Myślałam, żeby usunąć wannę, a na miejscu boku wanny szklane drzwi przesuwane. No, taki prysznic bez brodzika, tylko miejsce odgrodzone szybą. Niby nic trudnego, ale obecnie, tak jak widać na zdjęciach na jednym końcu wanny jest szafka, w której jest licznik wody, a na drugim końcu wanny nad baterią zawieszony jest grzejnik. Jeśli byłoby tak jak chcę, to i szafka i grzejnik znajdą się wewnątrz kabiny prysznicowej.  Jak sobie z tym w takim razie poradzić?