Jakie łóżko do sypialni

Urządzanie
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
09.01.2019 16:11

Jakie polecacie kupić łózko do sypialni? Szukam czegoś nowoczesnego, może z drewna bukowego,  ważne żeby było solidne i służyło długie lata. Ciekawą ofertę znalazłem tutaj https://visby.pl/    ten sklep online oferuje szeroki wybór,  a do tego mają materace. Chyba tam zamówię.

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
18.02.2019 12:53
W odpowiedzi na post: Jakie łóżko do sypialni
Nie znam tego sklepu, ale łóżka wyglądają całkiem solidnie.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
31.01.2019 15:57
Fajne, ale rama jak to rama, najważniejszy jest materac i to już kwestia bardzo indywidualna najlepiej wybrać się do sklepu, położyć i wybrać to co najbardziej nam odpowiada. Możemy też liczyć na doradztwo sprzedawcy
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
29.01.2019 11:30

Najlepiej tapicerowane, dodaje dużo ciepła do pomieszczenia, jest wygodniejsze w użytkowaniu, te łóżka najczęściej mają wysokie zagłówki i jak ktoś lubi w weekend poleżeć dłużej to super się sprawdza taka funkcjonalność no i nie jesteś ograniczony do typowych wybarwień płyty możesz kombinować z przeróżnymi tkaninami, których jest znacznie więcej niż kolorów płyt, mi osobiście bardzo podoba się ten model https://(...)-meble.com.pl/lozka-tapicerowane/pod-materac-140x200cm/lozko-karolina.html szczególnie te drewniane nóżki, aktualnie bardzo modne. Przy wyborze obicia myślę że poszedł bym również w kierunku jak na przykładzie i wziął jakieś szarości, ale to już kwestia upodobań osobistych.

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
25.01.2019 19:35

Zerknij na  https://www.meblewersal.pl/43-lozka mają naprawdę świetne łóżka.  Osobiście mam łóżko VERTO 12 i jestem z niego bardzo zadowolona.

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
23.01.2019 12:32

Osobiście polecam łóżko do sypialni z tapicerowanym zagłówkiem - można się wygodnie oprzeć czytając książkę przed snem.

Inne dyskusje
Urządzanie
06.03.2019 15:30
Czy tapetowanie to dobry pomysł?
Mam dylemat, czy w mieszkaniu położyć na ścianach, tapetę czy farbę? Chodzi o to, że chcę w miarę szybko coś zrobić ze ścianami, które są już brudne i pęka na nich farba, ale nie bardzo uśmiecha mi się teraz malowanie całego mieszkania. Pomyślałam o tapecie, której jeszcze nigdy nie miałam. Tak się zastanawiam, czy to dobry pomysł i czy dla metrażu 48m2 czasowo zejdzie dłużej przygotowanie ścian do malowania + malowanie, czy położenie tapety? Czy przed położeniem tapety również trzeba odpowiednio przygotować ściany?I co w sytuacji, gdy po jakimś czasie znudzą mi się już tapety, czy będzie duży problem z ich usunięciem i ponownym pomalowaniem mieszkania farbą? 
Urządzanie
20.09.2018 13:47
Mała kuchnia - jak najkorzystniej zagospodarować minimalnym kosztem?
Dzień dobry,
poszukuję pomysłu na urządzenie i doświetlenie małej kuchni o powierzchni 6,8 m2, która jest półotwarta na salon. Wrzucam wszystkie ujęcia 3 ścian tej kuchni oraz plan kuchni. Jak widać, kuchnia jest strasznie nieustawna, ale narazie nie chce jej zabudowywać po sam sufit ani zbytnio się teraz wykosztowywać, ponieważ mieszkanie idzie pod wynajem, dlatego zamontowałem póki co tylko podstawowe szafki kuchenne. Ma ktoś pomysł, co i w jakim miejscu najlepiej będzie jeszcze postawić? Myślałem, żeby:
- nie dawać kuchenki w miejscu jak na planie (czyli nie koło okna), ale w to miejsce dać lodówkę (w miejsce taboretu, który pojawia się na którymś zdjęciu), a kuchenkę elektryczną z piekarnikiem postawić obok zlewu (na zdjęciu zaułek z brązowymi kafelkami). 
Gdybym bowiem postawił kuchenkę i okap w miejsce pokazane na planie kuchennym, to przewód do okapu musiałbym wtedy puścić niemal przez całą kuchnię, dlatego wolałbym ją postawić bliżej otworów wentylacyjnych (nie widać go na fotografiach, ale znajduje się na górze ściany tej koło zlewu)...
- przy najwęższej ścianie (na zdjęciu z koszem) ustawić stół z krzesłami oraz jakąś półkę wiszącą na akcesoria kuchenne,
- kompletnie nie mam pomysłu na doświetlenie tej kuchni bez konieczności rycia korytarzy w ścianach, gdyż od południa robi się dość ciemna (okno ma od strony północnej)...
Ma ktoś może jakieś inne sugestie? 

Urządzanie
15.03.2019 09:16
Najlepsza biała farba do salonu?
Hej!
W tym tygodniu planuję rozpocząć remont mieszkania. Marzy mi się przytulny salon, który będzie jasny, świetlisty. Jaka farbę BIAŁĄ do ścian polecacie (a jaką do sufitu)? Zależy mi na eleganckiej bieli, która będzie się świetnie trzymać i dobrze nakładać. Co polecacie z doświadczenia??