Kasetony w lokalu

{{data.userName}} Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 27.12.2017 21:52
Planuję niebawem otworzyć lokal fryzjerski stąd jestem na finiszu wykańczania wnętrza w moim lokalu. Ostatnio trafiłam na kasetony z [URL=http://www.adsystem.pl/kasetony-podswietlane/]http://www.adsystem.pl/kasetony-podswietlane/[/URL] gdzie mogłabym ulokować logo swojej firmy. Czy to dobry pomysł na dokończenie wnętrza w lokalu?
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
lideropinii | 02.01.2018 12:43

W odpowiedzi na post: Kasetony w lokalu

Jeśli pomieszczenie ma być spójne, dobrze zaaranżowane i przyciągać klienta, to na pewno warto pomyśleć o projekcie takiego lokalu.
Pozdrawiamy, Zespół Decoroom
Warys | 28.12.2017 11:35

W odpowiedzi na post: Kasetony w lokalu

Myślę że może to być ciekawy pomysł, pytanie tylko jak będzie to współgrać z resztą. Jeśli będzie to zrobione dobrze, logo może dopełnić wystrój :)
Inne dyskusje
Podłogi i sufity

13.10.2017 21:12
poddasze skośny sufit montaż GK
Witam, czy ktoś mi może powiedzieć jak zamontować płyty karton-gips do skośnego dachu? słyszałem o grzybkach a czy jest coś regulowane?
Podłogi i sufity

17.04.2014 17:28
Pomalowanie fug
Czy ktoś z Was malował może fugi? Czytałam, że obecnie na rynku jest kilka preparatów do renowacji i malowania fug.
Wymiana (wyskrobanie) nie wchodzi raczę w grę - za duża powierzchnia.
Podłogi i sufity

15.05.2016 09:12
Listwy przypodłogowe vega do malowania.
Mam pytanko :) Zakupiłam listwy o grubości 2 cm natomiast ościeżnice mają 1,5 cm. Czy wykończenie przy drzwiach będzie można ładnie wykonać ?