Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Całe mieszkanie
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
20.09.2014 10:31

Kawalerka 30m2

Witam. Jak urządzić to małe mieszkanko? Metraż nie powala, a mi zależałoby bardzo na osobnej (choćby najmniejszej) sypilani. Ściany zaznaczone na czerwono chciałabym zostać ze względu na umiejscowienie łazienki. Bardzo proszę o rozplanowanie tego mieszkanka? Z góry dziękuję za wszelkie pomysły. W załaczniku przedstawiam plan obecny i wymiary mieszkania. Materia�em z kt�rego zbudowane jest mieszkanie jest wielka p�yta. Wysoko�� mieszkania to ok. 250cm. Dodatkowo �ciany "lec�" lekko na ukos.
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
oko.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
27.09.2014 12:48
W odpowiedzi na post: Kawalerka 30m2
oczywiscie ze mozesz zrealizowac ten projekt.Czesto niestety zdarza sie ze projekt nie jest dokladny co do wymiarow,tak jak to akurat jest to w przypadku twojego mieszkania(rozni sie od twojego projektu).Na tym projekcie ktory wystawiam teraz poprawilam wymiary do twoich ktore mi podalas.Sypialnia optymalnie moze miec 250x215,ale spokojnie zmiesci sie lozko i biurko,tak jak chcialas.Przejcie z salonu na przedpokoj bedzie mialo 95 cm, waskie ale mysle ze tak moze byc,tym bardziej ze masz ta ukosna scianke na przedpokoju.Jak widzisz w kuchni musisz przedluzyc scianke aby ci sie zmiescila lodowka,wneka musi miec min 65 cm szer i min 65 cm glebokosci,bedzie to wygladalo tak jak to jest na tym projekcie.scianki dzialowe w tym projekcie maja 10 cm(nie mam cienszych w moim programie )ale,jak ty postawisz scianki 5cm-i to wystarczy,zyskasz 5cm w kazdym pomieszczeniu, a tu sie liczy kazdy cm.Kuchnie dalabym ustawienie szafek 20cargo ,60kuchenka,25+25naroznik,zlew 60,zmywarka40.Dalabym sofe prosta 3osobowa i fotel,bo naroznik sie nie zmiesci.

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
27.09.2014 09:43
Oto wymiary mieszkania. :)

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
26.09.2014 07:13
Ofelka to mieszkanie w starym budownictwie tzw.'wielka płyta' wysokość 250 cm.Ściany tak jakby ściany minimalnie "leciały" na ukos. Nie widać tego, ale po zmierzeniu dwukrotnym bardzo się zdziwiłam. Mam nadzieję, że uda mi się dzisiaj to po raz kolejny zmierzyć i wyślę wymiary. Gdybym nie zdążyła, zrobię to dopiero w poniedziałek, gdyż na weekendzie nie będzie mnie w mieszkaniu.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
25.09.2014 16:02
Łazienka jest już zrobiona i wolałabym jej nie ruszać. W załączniku podaję wymiary łazienki. Głubość ścian 10cm.

picsart_1427586256156_filtered_av.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
25.09.2014 18:24
W odpowiedzi na wpis użytkownika: ns_01
A jakie są wymiary komina w kuchni? Strasznie niewymiarowe te plany, nie zgadzają się proporcje. Np. dwa odcinki o tej samej długości są podpisane jako 580 cm i 565 cm. Długość od drzwi balkonowych do końca kuchni to 525 cm, a od drzwi do komina - 424 cm, czyli wychodzi na to, że komin ma ok. 1 m długości. W tym przypadku wnęka na lodówkę będzie za mała. Dlatego ważne jest, żebyś dokładnie wszystko wymierzyła i podpisała ;)

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
24.09.2014 18:00
W sypialence nie będę dawać szafy, gdyż pewnie żadna by się tam nie zmieściła. Ta w przedpokoju powinna wystarczyć.Obecnie mam szafę białę ikea dombas 140x50 i jest ok. w przyszłości planuję zabudować na wymiar oczywiście ze lustrznymi frontami. "Sypialnia" jest tak mała,że wystarczy w zasadzie łóżko, biurko i ewentualnie jakaś malutka szafeczka nocna. Jak to widzę jakoś tak dziewczyny? Doradzćie proszę co jeszcze można by zmienić?

picsart_1427586256156_filtered_av.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
24.09.2014 20:33
W odpowiedzi na wpis użytkownika: ns_01
Powiedz jeszcze czy łazienka jest już zrobiona? Jakie są jej wymiary i grubość ścian?
Całe mieszkanie
Kilka ujęć z naszego "M"
Całe mieszkanie
Moje mieszkanko w skrócie
Całe mieszkanie
Naszemieszkanko