Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Łazienka

{{data.userName}} Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 02.08.2017 14:51

klasyka

łazienka 8m2 zaprojektowana z prostotą i funkcjonalnością
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
lideropinii | 9 godzin temu

W odpowiedzi na post: klasyka

Drewno, kamień, biel, to bardzo ładne i popularne elementy przy aranżacji łazienek. Aranżacja ciekawa i spójna.
Pozdrawiamy, Zespół Decoroom
olgakacza | 09.08.2017 15:38

W odpowiedzi na post: klasyka

Podobają mi się mieszkania urządzone w takim klasycznym stylu, są takie przejrzyste, estetyczne i dzięki temu wizualnie "lekkie dla oka" (strasznie nie lubię ciemnych wnętrz, które szybko męczą wzrok). Czy Państwo korzystaliście z usług projektanta lub firmy wykończeniowej, czy sami wszystko zaplanowali? 
ona35ryba | 10.08.2017 21:12

W odpowiedzi na wpis użytkownika: olgakacza

witam, łazienka jest mojego projektu , każdy element zaprojektowany został przeze mnie od rodzaju kafelek po oświetlenie...
ona35ryba | 10.08.2017 21:16

W odpowiedzi na wpis użytkownika: ona35ryba

blat wykonany u kamieniarza - oczywiście również mojego projektu - zrobiłam projekt przestrzenny z kartonu ponieważ pan kamieniarz nie rozumiał co do niego mówiłam, elektem był sam zaskoczony, blat ma 150 cm długości szerokości 55 cm "umywalka długości 50 cm szerokości 40 cm odległośc od ściany 8 cm od zewnącz 7 cm skos w umywalce 7 cm wys. prześwit do wody 1 cm
Łazienka

Łazienka na poddaszu.
Łazienka

łazienka Abrila
Łazienka

Niewielka lazienka