Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Salon
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
31.07.2016 15:19

kolor ścian

Potrzebuję doradztwa również w doborze koloru ścian w dużym (17 m) pokoju. Jak już wspomniałam przy kuchni, chciałabym bazować na szarościach (ale czy to dobrze, nie wiem :)). Jeśli chodzi o rozkład mebli mam jakąś koncepcje. Najbardziej interesuje mnie to, czy wszystkie ściany zrobić w jednym kolorze, po głowie chodzi mi fototapeta np na ścianie, na której będzie stał narożnik (czyli aktualnie pomalowana na żółto, równoległa do ściany z oknem) albo może na ścianie, na której będzie stał stół (planuję postawić go na lewej ścianie-zielonej vis a vis okna). Chciałabym kolorami optycznie powiększyć pokój. Zdjęcia przedstawiają kolor mebli, które będą w pokoju, narożnik jaki mamy oraz stół z 6 krzesłami, który też chcielibyśmy aby stanął w pokoju i przykładowa fototapeta o której myślałam (nie wiem czy dobrze dobrałam styl). Przy okazji dopytam jeszcze, jaką zasadą należy kierować się dobierając drzwi w mieszkaniu? aktualnie w każdym pomieszczeniu są białe, stan tragedia, chcemy je wymienić. I nie wiem czy na białe, czy mają pasować do podłogi? Proszę o porady, za które będę ogromnie wdzięczna
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
28.02.2019 12:38
W odpowiedzi na post: kolor ścian

Fototapeta to ostatnio przebój. Wszystko zależy co wybierzesz. Można powiększyć optycznie przestrzeń lub rozjaśnić. Ja kupowałem taką fototapetę z chmurami  na stronie grafinia.pl 

Super wyszła

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
31.08.2016 18:32
Wiesz, ja bym nie kombinował i polecił ci standardowy jasny beż - np. świetlisty refleks od Śnieżki. I prawdą jest, że fototapeta umniejszy optycznie pokój, od razu zrezygnowałbym z tego rozwiązania.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
18.08.2016 01:11
Ta fototapeta strzelisz sobie w stope. Chcesz powiekszyc pokoj, to pomaluj go jakims odcieniem bieli, na wprost okna powies duze lustro, itp.
Salon
zmiany w salonie
Salon
ŚWIĄTECZNIE:)
Salon
Salon