Kotły grzewcze

{{data.userName}} Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 13.06.2018 13:33

Cześć, mam pytanie odnośnie kotłów grzewczych mam mieszkanie 52m2 i chciałbym jakoś to ogrzać ekonomicznie, zastanawiam się nad kupnem kotła z podajnikiem interesuje mnie dokładnie kocioł de dietrich mcr3 czy miał ktoś styczność z takowym kotłem może ma u siebie w domu albo poleci jakieś rozwiązanie odnośnie ogrzewania takiego mieszkania żeby było dość oszczędne. 

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Inne dyskusje
Instalacje budowlane

26.12.2016 16:27
Serwis klimatyzacji w Krakowie
Szukam alternatywnej do tej http://heatec.com.pl oferty serwisu klimatyzacji. Chodzi o firmę z Krakowa. Proszę o pomoc.
Instalacje budowlane

13.12.2016 06:53
Asortyment firmy LEXMAN
Od pewnego czasu szukam włączników i gniazdek do nowego mieszkania. Na stronie internetowej LeroyMerlin wpadł mi w oko asortyment marki Lexman. W mieszkaniu mam ściany koloru szarego do którego firma Lexman posiada pod mój kolor gniazda, plakietki ale nie posada ramek. Mogę znaleść czarny, kremowy, biały ale nie szary. Czy jest to brak magazynowy? Bardzo zależy mi na skompletowaniu kolorystycznym plakietek i ramek.
Szukam szarych ramek z modelu LEXMAN COSY. 
Czy ktoś coś widział u siebie sklepie ? 
Instalacje budowlane

30.12.2015 21:56
Hydroizolacje Budowlane - profesjonalne podejście do izolacji wodochronnej i przeciwwilgociowej

Firma Hydroizolacje Budowlane profesjonalne systemy wodochronne i przeciwwilgociowe w budynkach,  hydroizolacje, izolacje, uszczelniacze, masy, środki, zaprawy, szlamy, papy, folie, taśmy, membrany, wodochronne, przeciwwodne, przeciwwilgociowe, krystaliczne, bitumiczne, elastomerowe, cementowe, krzemianowe, hybrydowe, budowlane, elastyczne, sztywne, osuszanie, uszczelnianie, naprawy, remonty, renowacje, fundamentów, ław, płyt, stropów, ścian, konstrukcji, cokołów, murów, elewacji, domów, budynków, parkingów, tarasów, balkonów, dachów, betonowych, ceramicznych, żelbetowych