Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Kuchnia i jadalnia
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
01.01.2017 20:25

Kuchnia

Witam,  Marzy mi się funkcjonalna kuchnia w której będzie się dobrze gotowało.  Zawsze marzyłam o wyspie lub o półwyspie ale z blatem roboczym ewentualnie z możliwością  szybkiego zjedzenia posiłku. Większość posiłków jedzona jest i tak w salonie.  Kuchnie chcę mieć zabudowaną pod sufit. Nie posiadam spiżarki więc chciałabym wiele rzeczy  zmieścić w niej.  Największa bolączka tej kuchni to szerokie wejścia oraz duże okna za nisko osadzone. Owszem kuchnia jest bardzo jasna . Pod oknem no chyba muszą iść standardowej wysokości szafki aby móc otwierać okno a przy ścianach wyższe. Piekarnik chciałabym w słupku. Lodówka jest wolno stojąca a kuchenka i zmywarka już pod zabudowę. Bardzo proszę o jakieś propozycję będę wdzięczna. Pozdrawiam
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Najlepsza odpowiedź
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 03.01.2017 13:47
W odpowiedzi na post: Kuchnia
Obawiam się, że pod oknem nie zmieszczą się szafki. Standardowo mają 82 cm, do tego blat 3-4 cm, co razem daje min. 85 cm. Czasami okna mają wysoką ramę, tzn. samo skrzydło okienne jest powyżej parapetu, więcej niż standardowe ok. 3 cm. Wtedy można kombinować z blatem na parapecie i specjalnymi uszczelnieniami, aby skraplająca się woda na ramie, nie wnikała pod blat :)
Moja propozycja, najprostsza z możliwych (dosztukowana ściana) - ewentualnie stół równolegle do ściany :
2. Jeszcze bardziej dosztukowana ściana :D
3. I z obniżonym blatem przy oknie

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
09.01.2017 19:14
W odpowiedzi na wpis użytkownika: syla
Myślałam o meblach pod zamówienie ze względu na te niskie okna. Pod oknem zrobić meble na równo z parapetem a przy ścianach wyższe. 
Sztukowanie ściany nie ma takiej opcji bo nie będzie fajnie wyglądać z przedpokoju.
W galerii umieściłam "szkic" ale nie wiem czy da się to tak poustawiać jak bym mogła prosić o pomoc w realizacji projektu :-) byłabym ogromnie wdzięczna.
Co do wyspy to myślałam aby była taka wyższa aby od strony okna było można postawić hokery.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
15.01.2017 19:06
Myślałam o zlewie pod oknem ale nie wiem czy przy moim niskim parapecie się to da zrobić i czy w ogóle w rzeczywistości się to sprawdza w tym miejscu.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
08.01.2017 17:57
Kuchnia na wymiar, czy z gotowych jakichś modułów chcesz korzystać? Przy takim układzie i powierzchni pierwsze rozwiązanie jest zdecydowanie korzystniejsze i warto je rozważyć.
Pozdrawiamy, Zespół Decoroom?
Kuchnia i jadalnia
kuchnia
Kuchnia i jadalnia
Relizacja nataly design
Kuchnia i jadalnia
Jadalnia