Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Kuchnia i jadalnia
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
12.01.2015 19:47

Kuchnia

Witam! Proszę doradźcie mi co mam zrobić z tymi gołymi białymi ścianami wokół stołu i jaka lampa nad stół ( w rozsądnej cenie)? Czekam na Wasze propozycje. Z góry dziękuję
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
19.03.2015 13:39
W odpowiedzi na post: Kuchnia
Rzeczywiście ciężko coś wykombinować, ale chyba poszłabym w fototapetę na całą ścianę - tę z oknem. Mógłby być fajny efekt, gdyby zrobić coś przestrzennego!
14.01.2015 18:25
bardzo trudne wnętrze wg mnie. Kuchnia jest trochę "tłoczna" a tam gdzie stół jest bardzo pusto i wydaje mi sie że "coś na ścianie" nie zmieni tego wrażenia.
Wydaje mi się, że połączenie tych dwóch wnętrz w jedną całość będzie trudne.
 Nic tu nie łączy. Meble nagle się kończą. Ja bym próbowala "wnieść" trochę kuchni do jadalni, stół wybralas ladny ale też jest jakby z innej mańki, bo jasny przy tych ciemnych frontach...mi się wydaje, że tu trzeba dużo rozmysłu
PS.zdjęłabym na pewno kwiatka z góry ...powodzenia
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
14.01.2015 19:59
W odpowiedzi na wpis użytkownika:
Oj, nie pomogłaś mi. Wiem, to bardzo trudne wnętrze, bo długie i wąskie i w dodatku jeszcze jest komin. Stół jest drewniany i miałam problem z dobraniem koloru dlatego został naturalny. Ogólnie cała kuchnia była dla mnie problemem. Dlatego zwróciłam się do Was
14.01.2015 22:35
W odpowiedzi na wpis użytkownika: kamienniczka
wiem , że nie pomogłam:) chcialam chyba Cię ostrzec przed wprowadzaniem tu dodatkowych kolejnych rzeczy, które nie będą się "kleiły" do kuchni.

14.01.2015 22:46
W odpowiedzi na wpis użytkownika:
Nie wiem czy bym się nie pokusiła o zamówienie zabudowy ( w kolorze dolnych frontów ) pod oknem, na całą szerokosć sciany, calej w kolorze frontów, takiego jakby mebla- komody wyższej nieco niż stół, jesli z drzwiczkami to bez uchwytów, zeby było troche mniej kuchennie ....Tyle że musialaby być ta "komoda" na tyle płytka, żeby wciąż bylo swobodne przejscie między stołem a szafką kuchenną..skróciloby to trochę i poszerzyło optycznie przestrzen wokól stołu, ale to na pewno nie koniec aranżacji. Zresztą wcale nie jestem pewna czy to dobre rozwiązanie;)

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 13.01.2015 13:10
Ja bym sciany pomalowała na jakiś pastelowy kolor (dowolny), a na tym kawałku ściany od mebli do okna dała jakąś fajną fototapetę.
anime-shin-chan-917395.png
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
13.01.2015 13:07
Hmmm Z ścianami bym poczekała do czasu zasłon i lampy. Kuchnia jest nowoczesna wiec na scianie musi wisiec cos nowoczesnego, lekkiego jak np zegar klejony :
http://allegro.pl/zegar-scienny-diy-duzy-naklejany-nowoczesny-design-i4912401030.html

Ale jesli już musisz miec jakis obraz to poszukałabym czegoś w duzym rozmiarze, graficznego, czarno białego:
http://allegro.pl/obraz-rozeta-70x100-140x200-grafika-i4948034460.html

lub kilka prostyk grafik wwłozonych do czarnych ramkek z ikei(te ptaki z aukcji sa super)
http://allegro.pl/grafika-obrazek-obrazki-dekoracje-do-domu-21x30-cm-i4960334759.html

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
13.01.2015 12:29
Podoba mi się ta ostatnia lampa. A czy wieszać jakieś obrazki na ścianach żeby nie było tak pusto? Masz jakieś propozycje?
Kuchnia i jadalnia
kuchnia
Kuchnia i jadalnia
Relizacja nataly design
Kuchnia i jadalnia
Jadalnia