Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Kuchnia i jadalnia
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
08.10.2015 07:26

kuchnia

gorąca prośba o pomoc w rozmieszczeniu mebli i sprzętów kuchennych. nie bardzo mam pomysł na rozplanowanie kuchni ( małej) . Myślałam aby w tej wnęce obok rur wstawić płytę gazową ( ale nie wiem czy to będzie praktyczne i czy łatwa będzie dostępność do wszystkich palników) potem kawałek blatu i narożnie zlew ( też nie wiem czy da radę bo jest występ) ,pod ścianą szafki i na końcu lodówka. Nie wiem gdzie umieścić piecyk i gdzie ewentualnie mogłaby być malutka zmywarka? ściana po lewej stronie będzie usunięta i będzie to duże wejście do pokoju dużego także można powiedzieć że będzie to kuchnia z salonem. może zmieściłby by się również jakiś niedługi barek ( tj. przedłużenie ekranu z rurami). szafki wiszące też gdzieś muszę umieścić bo w samych dolnych się nie pomieszczę ( rodzina 4 osobowa). Jowita proszę o pomysły-będę wdzięczna :-)
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 08.10.2015 16:10
W odpowiedzi na post: kuchnia
Mam kilka pytań:
- pierwsze pytanie zawiera rysunek :P
- jeżeli tak, to jaka jest odległość do drzwi z prawej strony?
- jeżeli tak, to jaką długość ma ta ściana?
- pytam, ponieważ zastanawiam się nad umiejscowieniem tam lodówki

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
08.10.2015 23:48
W odpowiedzi na wpis użytkownika: syla
Ściana będzie trochę dalej także tutaj lodówka odpada. Cała przestrzeń na meble kuchenne będzie wzdłuż okna i po całej ścianie prawej. Ja myślałam aby lodówka była na końcu przy ścianę ze tak jakby będzie się stykala z drzwiami jak je otworze bo innego miejsca na lodówkę gdzieś o wysokości min 140 cm nie widzę. 
08.10.2015 15:25
W odpowiedzi na post: kuchnia
Mało wyraźny jest ten szkic. Ja nad moją małą kuchnia myslalam poł roku, także jestem świadoma, że szybka odpowiedz niekoniecznie jest idealna..ale pomyslalam, że może po lewej w kącie przy oknie lodowka, (żeby się otwierać na okno, musialaby być węższa odrobinę-tak zeby bylo 5 cm z boku)pod oknem nic, potem na scianie naprzeciwko lodówki zabudowa dolna i gorna. W kolejnosci-w kącie przy scianie z oknem płytka szafka, potem zlew, potem płyta gazowa, potem zmywarka. Ze względu na małą ilość blatów dobrym rozwiązaiem były 'barek' a pod nim szafka. Moze jeszcze szafki białe nad przejsciem przy suficie. Przy oknie obok występu może zrobić miejsce na wiszące patelnie, bo są rogate i zajmują duzo miejsca w szafkach?
08.10.2015 15:26
W odpowiedzi na wpis użytkownika:

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
08.10.2015 23:54
W odpowiedzi na wpis użytkownika:
Dziękuję dobry pomysł chociaż nie brałam go pod uwagę bo teraz stoi tam lodówka :) a cały ciąg kuchenny jest po tej stronie gdzie ma być rozwala ściana stąd pomysł aby przenieść całą kuchnie na drugą stronę i pod całe okno. Niestety minus jest taki ze nie można w całości otworzyć lewego skrzydła okna przez ta lodówkę która stoi we wnęce :(
09.10.2015 17:46
W odpowiedzi na wpis użytkownika: jogr
Oj to szkoda że tak lodowka koliduje tam z oknem, bo wydaje mi się że stojąc przy drzwiach stworzy przy wejsciu sporą bryłę zasłaniając okno. Może da radę jakoś zmniejszyć tą obudowę rur? a w ogole czemu chcesz lączyć kuchnię z pokojem? Masz zwykle porządek w kuchni? lubisz aneksy?
Kuchnia i jadalnia
Kuchnia
Kuchnia i jadalnia
Jadalnia
Kuchnia i jadalnia
kuchnia