Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Kuchnia i jadalnia
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
02.11.2015 12:35

Kuchnia

Proszę o radę .Jak ustawić wszystkie sprzęty i meble ,mam dwa pomysły zabudowa na jednej ścianie najdłuższej a po przeciwnej stół, czy wykorzystać dwie ściany pod oknem i najdłuższą . poradźcie proszę
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
04.11.2015 07:40
W odpowiedzi na post: Kuchnia
Syla dziękuję za radę, w mojej czteroosobowej rodzinie często gotujemy wspólnie i ilość blatów ma znaczenie.  Podpowiedź czy zmieszczę lodówkę side by side nie zagracając przestrzeni . Podłączyłam mój wstępny projekt ,proszę o opinię i rady
Załączniki:
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 04.11.2015 12:33
W odpowiedzi na wpis użytkownika: kolaj
Jest możliwość przesunięcia drzwi wejściowych do kuchni? Tak, aby z lewej strony została przestrzeń ok. 60 cm?
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
04.11.2015 13:47
W odpowiedzi na wpis użytkownika: syla
Niestety nie
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 04.11.2015 20:35
W odpowiedzi na wpis użytkownika: kolaj
Umieszczenie stołu w takim miejscu, jest oczywiście możliwe, ale czy będzie wygodnie? Owszem w maleńkiej kuchni, można się pokusić o takie rozwiązanie. Jednak myślę, że ta kuchnia ma o wiele większy potencjał.
Przeliczając ścianę ze stołem:  300 - 60(blat) - 70(stół) = 170 - min. 80(odległość między stołem a blatem) zostaje ok.90 cm między stołem a drzwiami. Najlepiej, jakby ustawiła Pani jakieś przedmioty przy stole, w podanych odległościach - tak z ciekawości, aby sprawdzić czy wygodne będzie użytkowanie przestrzeni wokół stołu. Nie polecam jednak, samotnej lodówki przy ścianie 292 cm, ale już z wiszącą szafeczką koło niej, tak :) A pod szafeczką np.: stołek/barek mobilny/dekoracyjny kosz na śmieci, itp.

Mam jeszcze kilka propozycji:
1.

2.

3. Z szerokim stołem 100 cm ( a może wyspą? ) + wizualizacja :)

04.11.2015 21:39
Sama bym nie wiedziala co wybrać, czy nr 1 czy 3..:) Fajne plany.  w pierwszym lodówka moze bardziej "schowana" . W trzecim blizej okna i bardziej wyeksponowana, ale w razie imprezy plenerowej na tarasie będzie blizej do lodowki i będzie wygodniejsze dojscie do tarasu..
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
05.11.2015 08:02
Masz rację ki projekty obłędne , nr 3 chyba najbardziej do mnie przemawia ale  syla szacun za świeżość spojrzenia  i pomoc ,naprawdę nieoceniona  dziękuję .
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 03.11.2015 23:15

Wyznaje zasadę: im więcej blatu, tym lepiej :) Fakt, że w kuchni będzie również stół.

i jeszcze wizualizacja - kolorystyka przykładowa

...a na blacie przy oknie, poustawiałabym zioła w doniczkach. No podoba mi się ta kuchnia :P

Myślałam również o zabudowie w kształcie litery C: długa ściana + obie krótsze zabudowane na 160 cm, przy czym lodówka na wprost wejścia (ustawiona bokiem). Tylko nie mam pomysłu co zrobić z narożnikiem za lodówką:/

03.11.2015 21:25
Wydaje się ze najlepiej byloby tylko wzdluz najdluzszej sciany jesli się "zmiescisz" w takiej zabudowie. Ja zastanowilabym się też czy nie zrobić tak, żeby w rogu kolo okna po lewej dać lodówkę, obok szafkę, a ciąg szafek ze zlewem, kuchnią i zmywarką na najdluzszej scianie( ciąg mialby okolo 270cm ). To taka tylko propozycja. generalnie kuchnia jest dosc duza takze będzie dobrze:)
Kuchnia i jadalnia
Kuchnia
Kuchnia i jadalnia
Jadalnia
Kuchnia i jadalnia
kuchnia