Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Kuchnia i jadalnia
dsc05018.jpg
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
12.08.2016 20:19

Kuchnia do metamorfozy

Witam proszę o pomoc w wizualizacji bardziej kolorystycznie .Meble chce malować na biało,płytki też (malowania się nie boje bo już w pokoju odnawiałam i drzwi są w galerii) blaty chce drewnopodobne a na podłogę biorę pod uwagę wykładzinę elastyczną dawniej mówiono na taką LINOLEUM lub GUMOLEUM ;)) we wzorze drewnopodobnym . Nad blatem STOŁEM jest naklejona tablicówka , W tym miejscu biorę pod uwagę dłuższy blat aż do lodówki .Szafka która tam wisi w rogu to APTECZKA.I najgorsza zmora to półki odkryte po boku meli .....górne raczej zostaną bo brak pomysłu MILE WIDZIANE PROPOZYCJE a dolne myślę odkręcić i w to miejsce zamontować 2 szt IKEA TRONES białe .
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 14.08.2016 13:52
W odpowiedzi na post: Kuchnia do metamorfozy
W zasadzie nie mam nic do dodania :) Tak jak opisałaś chęć zmiany, wydaje się bardzo dobrze komponować - pozostaje tylko odpowiednie dobranie 'drewna' blatowego i podłogowego. Patrząc na twoją kuchnię, skojarzyła mi się ta (może przez niesymetryczne szafki wiszące :) ):
http://panitopotrafi.blogspot.com/2015/11/metamorfoza-kuchni-w-weekend-czyli.html
Też malowałam szafki w kuchni na biało, tylko u mnie koszt farby wyniósł ok. 20 zł.
Pomysł z przedłużeniem blatu do lodówki, też uważam za trafny - blatu nigdy za wiele :) I podoba mi się ściana w obecnym kąciku śniadaniowym. 
Hmm, tak jeszcze sobie myślę....a gdyby zrobić blat pod oknem (bez szafek, o głębokości 40 cm), a lodówkę przestawić do narożnika, w którym jest teraz stolik? Nie mam poglądu na całość kuchni i nie wiem jak by to wyglądało, ale taki pomysł przyszedł mi do głowy. Tą wizualizację robiłam dla innej osoby, ale chodzi mi o coś podobnego:

dsc05018.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
14.08.2016 16:27
W odpowiedzi na wpis użytkownika: syla
O jak fajnie , że też malowałaś :) Jaka to farba , że tyko 20 zł. ???

Jeśli chodzi o szafki niesymetryczne to w tej dużej jest piec CO widać nad  nią górą  - rurę :(
Kącik śniadaniowy zawsze ma zapiski :) jakoś do fotki zmyłam bo akurat był plan zadaniowy na tydzień co robimy na działce .....i u dało się go zrealizować :)
Fajny ten pomysł z szafkami pod oknem  DZIĘKUJE ŚLICZNIE  i lodówka w rogu , ale gdy mam tak blat jak jest to zimową porą stawiam na noc stojak z praniem  koło grzejnika :( ot taka mała kuchnia .....

Pozdrawiam :)
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 14.08.2016 22:54
W odpowiedzi na wpis użytkownika: krynia9
Ja malowałam farbą Dekoral. Powierzchnia mebli ok. 5m2 i jeśli dobrze pamiętam, kładłam 2 lub nawet 3 warstwy i nie zużyłam całej puszki 0,5l.

Nie znalazłam na stronie właściwego koloru, ale chodzi o tą farbę:
http://www.leroymerlin.pl/farby/emalie-aerozole/emalie-kolorowe/uniwersalna-emalia-akrylowa-akrylux-dekoral,p81962,l809.html
Kuchnia i jadalnia
kuchnia
Kuchnia i jadalnia
Relizacja nataly design
Kuchnia i jadalnia
Jadalnia