Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Kuchnia i jadalnia
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
17.12.2015 22:51

Kuchnia otwarta na salon z wyspą - pomoc w aranżacji

Witam, Obecnie kuchnia oddzielona jest ścianką. Chciałabym połączyć te dwa pomieszczenia tak żeby była wyspa z blatem roboczym i barkiem z2 hokerami, stół na 4-6 osoby i oczywiście część wypoczynkowa z kanapą. Może macie jakieś fajne , funkcjonalne pomysły na taką aranżację? Ja im dłużej myślę nad tym tym bardziej nie wiem jak to wszystko zaaranżować :( Bardzo was prosze o pomoc :)
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
ludzik-z-ołówkiem-150x150.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 21.12.2015 14:02
W odpowiedzi na post: Kuchnia otwarta na salon z wyspą - pomoc w aranżacji
Proszę bardzo, Twoja wersja  : )

Ps : Zdjęcia do komentarzy można dodawać przez opcje dodawania grafiki lub załącznika, pasek nad oknem komentarza. W moich wersjach narożnik w kącie miał wymiar 270x250, a w wersji pod oknem 270x 230.
ludzik-z-ołówkiem-150x150.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 20.12.2015 23:32
Witam. Kilka propozycji . Rozumiem chęć wyburzenia ścianki, bo salon wcale duży według mnie nie jest a taki zabieg zawsze doda przestrzeni części dziennej . W drugiej opcji kuchnia przy pozostawieniu ścian wysokich pozostaje ukryta przed wzrokiem , ale całkowicie zamknięta nie jest i choć brak barku i hokerów, to jest miejsce na szeroką komodę : )

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
21.12.2015 12:29
W odpowiedzi na wpis użytkownika: NIKITA
Hej,
dziękuję bardzo za pomysły. Zupełnie inaczej one wyglądaj zwizualizowane w programie niż na bristolu z powycinanymi meblami jak ja to robię :) Na bristolu wymysliłam taki rozkład jak na załączniku. Wrzuciłam go w paincie z nazwami mebli i wymiarami tylko sofa cos za dluga wyszla (ja mysle o takiej jak na twoich projektach ok 2,3-3,35 m), Sciana z TV mialaby dlugosc 2,4m. Co myślisz o takim ustawieniu i czy mogłabym prosić o zrobienie przez Ciebie takiej wizualizacji mojego pomysłu "bristolowego"?Byłabym baaaardzo wdzięczna za pomoc :) 

ps. nie chce zalaczyc mi sie plik z pomyslem, pod wszystkimi postami sprobuje go wstawic.
17.12.2015 23:17
Wg mnie wyburzanie tej scianki będzie błędem. Kuchnia nie jest calkiem mała. Pokój tez jest w miarę przestronny. Po wyburzeniu scianki nie będzie nawet gdzie postawić telewizora. Będzie bardzo malo powierzchni ścian a sciany naprawdę się przydają żeby meble ustawić:)

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
21.12.2015 14:44
W odpowiedzi na wpis użytkownika:
Jak widać jest gdzie postawić tv. Poza tym kto powiedział że meble trzeba ustawiać pod ścianami? 
28.12.2015 22:11
W odpowiedzi na wpis użytkownika: madzix170
wg mnie drugi projekt Nikity jest najblizszy temu jak wg mnie byloby najlepiej. Moze zastanowilabym sie nad ścianą wysoką do sufitu, ale zrobilabym drugie wejscie do kuchni takze od strony okna,tak żeby mozna bylo sie szybko dostac na taras jak będzie impreza:) Nikt oczywiście nie mowi że meble trzeba stawiać pod ścianami. Nawet chyba nie jest to wskazane jesli wnętrze jest baardzo duże. Chyba ludzie ustawiają pod scianami żeby nie zagracać pokoju. Nie podobają mi się te wąskie przesmyki w twoim projekcie. Jak ktos siądzie na hokerze, to nie będziesz mogla dojśc do stołu, jak ktoś siądzie w kąciku przy stole to będzie mu niewygodnie wyjść. Stworzą się ciasne kąty i przejscia, wg mnie dosyć niekorzystne ustawienie.
28.12.2015 22:11
W odpowiedzi na wpis użytkownika: madzix170
wg mnie drugi projekt Nikity jest najblizszy temu jak wg mnie byloby najlepiej. Moze zastanowilabym sie nad ścianą wysoką do sufitu, ale zrobilabym drugie wejscie do kuchni takze od strony okna,tak żeby mozna bylo sie szybko dostac na taras jak będzie impreza:) Nikt oczywiście nie mowi że meble trzeba stawiać pod ścianami. Nawet chyba nie jest to wskazane jesli wnętrze jest baardzo duże. Chyba ludzie ustawiają pod scianami żeby nie zagracać pokoju. Nie podobają mi się te wąskie przesmyki w twoim projekcie. Jak ktos siądzie na hokerze, to nie będziesz mogla dojśc do stołu, jak ktoś siądzie w kąciku przy stole to będzie mu niewygodnie wyjść. Stworzą się ciasne kąty i przejscia, wg mnie dosyć niekorzystne ustawienie.
Kuchnia i jadalnia
kuchnia
Kuchnia i jadalnia
Relizacja nataly design
Kuchnia i jadalnia
Jadalnia