Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Kuchnia i jadalnia
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
26.09.2015 14:40

Kuchnia PRL

Witajcie, mam taką kuchnię i chciałabym naprawdę bardzo tanim kosztem coś zmienić, tylko brak pomysłów. wiem, ze sa tu madre glowy bardzo i rewelacyjne pomysły macie, czy moglby mi ktoś pomoc, podpowiedzieć co i jak zrobić?
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
08.10.2015 20:26
W odpowiedzi na post: Kuchnia PRL
.to moze choć zmienić wykladzinę, okleić, albo pomalować szafkę pod zlewem, zmienić blaty na szare gładkie i firanki i zaslonki zdjąć. Blat nad szafkami naprzeciwko kuchenki też szary i ściąć w Leroyu do innej głębokości( 50cm?), szafki te jak sie da ustawic pod oknem. Zedrzec tapetę i pomalować ściany. Suszarke powiesic na scianie po lewej od zlewu i niżej . Nad zlew i nad kuchenkę dokupić wiszące szafki jak te z kompletu ( nad kuchenke szafkę okapową).Wiszące szafki z przeciwległej sciany zdjąć, postawić tam mały stolik wzdłuż ściany. Pozdejmować rzeczy z górnych szafek. Mikrofalę można postawic na półce zamontowanej na scianie na której jest okno w kącie po lewej, pod szafkami.Kupić krzesła jakieś fajne wąskie, widzialam np w Agata meble fajne nietapicerowane białe krzesła za 280 zl, a jak nie to jakieś taborety. Zmienić drzwi? 
Na początek wiadro śmieciowe do szafki. 
Kuchnia i jadalnia
Kuchnia
Kuchnia i jadalnia
Jadalnia
Kuchnia i jadalnia
kuchnia