Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Salon
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
19.08.2015 08:53

Kuchnia z salonem

Moi drodzy to mieszkanie spędza mi sen z powiek już. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Jestem w trakcie remontowania salonu z częściowo otwartą kuchnią. Cały problem tkwi w tym, że kolorystyka kuchni nie pasuje mi do drzwi które były zamówione przed tym jak zdecydowaliśmy się wyburzyć ściankę przy kuchni i w tym momencie salon jest widoczny z kuchni. Fronty mebli kuchennych będą białe a blat Jesion Werona (raczej chłodny odcień). Drzwi natomiast do salonu i łazienki to dąb piaskowy czyli ciepły odcień. Na najdłuższej ścianie w salonie będzie biała cegła. Kanapę narożną planuję by była jasno szara. Czy macie pomysł jak to zaaranżować by drzwi jakoś wkomponowały się w całą resztę bo jak narazie zupełnie do niczego nie pasują a oddać ich nie mogę? Jaki Waszym zdaniem kolor paneli dać i ścian? Płytka w kuchni i salonie to duże kafle w jasnych odcieniach. RTVkę i komodę planowałam białą. Będę niesamowicie wdzięczna za jakiekolwiek pomysł bo mnie wyczerpały się już pomysły i chyba nie skończymy tego remontu nigdy:(
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
Pomocna dłoń 19.08.2015 16:06
W odpowiedzi na post: Kuchnia z salonem
Tak najprościej....przemaluj drzwi. Może na biel?
Tutaj przykład - fakt, przemalowane na czarno:)
http://forum.leroymerlin.pl/forum/metamorfoza-przedpokoju,galeria,726356.html
Salon
zmiany w salonie
Salon
ŚWIĄTECZNIE:)
Salon
Salon