Kwiat doniczkowy

Rośliny i ogród
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
14.12.2018 13:54
Cześć znacie jakieś kwiaty doniczkowe, które nie potrzebują dużo słońca? Mieszkam w kamienicy i nie mam za dużo wpadającego światła przez okna. Poszukuje jakiejś dużej rośliny.
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
28.12.2018 23:26
W odpowiedzi na post: Kwiat doniczkowy
Polecam zamiokulkas zamiolistny lub Aglaonemę ;)
logo-test.png
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Administrator 27.12.2018 11:03
W odpowiedzi na post: Kwiat doniczkowy
Witaj,
w warunkach domowych dobrze sprawdzają się m.in. następujące cieniolubne lub nie wymagające zbyt dużo światła słonecznego gatunki roślin doniczkowych:
1. zamiokulkas (sprawdza się rewelacyjnie w chłodnym i zaciemnionym otoczeniu, nie lubi słońca, w korzystnych warunkach potrafi osiągnąć spore rozmiary)
2. dracena
3. filodendron
4. sansewieria

Pozdrawiamy,
Zespół Leroy Merlin
Inne dyskusje
Rośliny i ogród
27.12.2018 14:24
Sklepy ogrodnicze online
Czy ktoś mógłby polecić jakieś alternatywy jeśli chodzi o sklep z artykułami ogrodniczymi? Najlepiej, by dało się zrobić zakupy online.
Rośliny i ogród
06.08.2016 10:03
Zorganizowanie wesela na świeżym powietrzu
Mamy takie marzenie, aby zorganizować wesele na świeżym powietrzu. Mamy dobrze przygotowaną 0,7 ha działkę. Myśleliśmy nad postawieniem namiotu i wynajęciem firmy cateringowej. Pytanie, czy ktoś to już może przerabiał? A może nie ryzykować i zrobć to po staremu?
Rośliny i ogród
15.10.2018 09:57
Jak przygotować ogród do zimy?
Witam, jestem tu nowa i mam nadzieję znaleźć pomoc. Odziedziczyłam ogród po babci,  babcia bardzo o niego dbałą więc nie chciałabym go zapuścić. Zamierzam się doszkolić w kwestii sztuki ogrodniczej i w związku z tym chciałam prosić o sugestie, o czym należy pamiętać przygotowując ogród do zimy?Kompletnie nie mam pomysłu, jak się do tego zabrać...Na pewno trzeba zabezpieczyć delikatniejsze rośliny, ale co jeszcze?Może znacie Państwo linki do jakichś ciekawych stron lub blogów o ogrodnictwie, najlepiej takich z wideoporadami?