Lazienka

Pokaż innym co zrobiłeś
av-dumb01.jpg
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
16.12.2006 18:18
1) z rzeczy ktore sprawdzily sie w 100% bylo zastosowanie podwojnego ogrzewania w podlodze: wodnego, zasilanego z c.o. oraz wspomagajacego elektrycznego. w sezonie zimowym gdy pracuje c.o., elektryczne sie nie zalacza (dziala czujnik temperatury), gdy c.o. przestaje pracowac zalacza sie elektryczne. super uzupelnieniem jest grzejnik rurowy - na reczniki jak znalazl.
2) oswietlenie: standartowo na suficie 3 punkty, dodatkowo oswietlenie przy lustrach, i nastrojowe lampki w wannie - swieczki nie zawsze sa pod reka:-)

w zwiazku z tym ze lazienka jest na poddaszu, zamontowalismy 2 bardzo duze lustra co dodalo oddechu i wrazenie wiekszego pomieszczenia
natomiast jeszcze raz zastanawialbym sie nad drewnem w lazience (blat) - wyglada super ale jest malo praktyczny

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
25.03.2008 17:27
W odpowiedzi na post: Lazienka
Cześć.
Z czego robiłeś konstrukcję do zabudowy wanny?
Masz może jakieś fotki?
Chciałbym też tak zabudować wannę ale nie bardzo mam pomysł jak wykonać konstrukcję i zabudowę.
Słyszałem że najłatwiej zabudować płytą GK, ale z czego zrobić konstrukcję? Z profili czy jakiegoś innego materiału?
av-dumb01.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
26.03.2008 09:07
W odpowiedzi na wpis użytkownika: mars
zabudowa wanny zrobiona jest z gazobetonu /suporex/ - bloczki grubosci chyba 11 cm,
calosc tak jak widac na zdjeciu oblozona jest plytkami. w okolicy odplywu w bloczkach zostawiona zostala spora dziura (aby w razie czego byl dostep), i plytka przyklejona jest tylko na brzegach (normalnie zafugowana). zostawilem sobie kilka plytek w zapasie na "gdyby co" - ale jak na razie minelo kilka lat i "gdyby co" nie nadeszlo :)

fotek z prac nie mam, ale wygladalo to tak ze najpierw zostala wstawiona wanna, wszystko zostalo wymierzone, nastepnie wanna wyniesiona i zbudowana obudowa - potem plytki, wanna, uszczelnienie silikonem i gotowe

jedyne dodatkowe fotki jakie moge wrzucic to detale tego co juz zrobione - gdybys jakichs potrzebowal, daj znac - zrobie i wrzuce

3m sie
u-boot
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
04.09.2008 19:22
W odpowiedzi na wpis użytkownika: u-boot
Lustar dają efekt. Bardzo ładna
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 09.11.2007 11:47
jedunie co mi sie podoba to jest ta wanna a zwlaszcza podswietlona a co do reszty ehh kwestia gustu ja bym nie zorbila tak swojej lazienki pozdrawiam
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 20.02.2008 12:18
W odpowiedzi na wpis użytkownika: Anonim
wiocha z tym podswietleniem wanny!!!
czy siedzisz po ciemku w łazience, bo jak zapalisz światło to podświetlenia już nie widać, a jakby nawet było to po co?
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
01.02.2007 20:54
Jak na mój gust to bardzo ciekawa i intrygująca aranżacja łazienki (intrygująca --->>>> podświetlenie wanny) A drewno jest jak najbardziej na miejscu! Sympatyczne jest też rozwiązanie z tą niewielką ścianką działową przy muszli! Gratuluję pomysłu i realizacji!! =]
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
29.01.2007 01:17

Polecam ciekawy kran do lazienki ;) Mi sie podoba :)
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
19.12.2006 21:26
Czesc,
Mnie generalnie podoba sie ta lazienka:) Szczegolnie drewniany blat razem z lustrem i oczywiscie podswietlenie wanny!
Ech, w mojej malutkiej lazieneczce w M2 to moge tylko pomazyc o takiej jak tak.

Ale mam pytanie, bo slyszalem ze przy oknach dachowych jest czasem wyjatkowy problem z parowaniem szyb i skraplaniem sie wody, czy zauwazyles cos u siebie?
av-dumb01.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
20.12.2006 13:55
W odpowiedzi na wpis użytkownika: jojo
to prawda - jest klopot, zwiazany z kondensacja pary wodnej. i nie dotyczy to tylko okien polaciowych w lazienkach ale okien polaciowych wogle, dlatego powinno sie pod nimi montowac grzejniki (co zreszta zalecaja producenci okien) dla poprawy cyrkulacji powietrza. w mojej lazience niestety ze wzgledu na rozmieszczenie nie moglem zainstalowac pod oknem grzejnika i mimo dobrej wentylacji, na oknie skrapla sie woda - po kazdej kapieli musze przetrzec okno :-(
Inne dyskusje
Pokaż innym co zrobiłeś
03.09.2012 17:59
Nowe mieszkanie porada?
Witam!
Jesteśmy w trakcie kupna mieszkania w zasadzie to już podpisaliśmy umowę na jego zakup, blok będzie oddany do użytku pomiędzy czerwcem a grudniem 2014r. Na początku byliśmy zdecydowani na mieszkanie 61,44m2 jednak wszystkie oka jakie są w tym mieszkaniu będą zasłonięte przez drzewa brak możliwości ich wycinki „przepisy ” a do tego okna są skierowane w kierunku północno zachodnim, wiec słońca będzie tam niewiele. No i są tam 2 pokoje oraz pokój+aneks wiec w przypadku 2 dzieci nie będziemy wraz z żoną mieli swoje prywatnego pokoju (sypialni). Zastanawiamy się nad zmianą mieszkania na większe, koszt zakupu zwiększył się o 23000zł mieszkanie jest od strony południowo zachodniej (będzie więcej słońca), oraz brak drzew przysłaniających okna. Myślice ze dobrze postąpimy jeśli zamienimy mieszkanie na większe 69,60m2 będziemy mieli 3 pokoje oraz pokój+aneks.
I jeszcze jedno czy podoba wam się układ mieszkania 69,60m2 i 61,44m2 może jakieś porady co byście zmienili pozdrawiam
Dołączam dwa plany mieszkań 61,44m2 oraz 69,60m2

Pokaż innym co zrobiłeś
17.09.2019 19:13
gąsiory
Witam. Chcę u siebie zrobić gąsiory dachowe, szukam do tego dobrej firmy.  widziałem na innej stronie https://polskiecentrumdachowe.pl/produkty/dachowki/gasiory-dachowe/    według mnie warto spróbować

Pokaż innym co zrobiłeś
21.10.2019 12:25
Panele słoneczne

Zetknęłam się z firmą http://sunpro.com.pl oferująca panele słoneczne dla domów, firm i rolnictwa. Wiem, że jest to ciekawy pomysł  generujący oszczędności na późniejszym etapie. W sam raz do podgrzewania wody. Macie panele słoneczne? jak to wygląda w praktyce?