Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Łazienka
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
03.01.2019 19:41

Lazienka

Mała łazienka jak urządzić
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
ludzik-z-ołówkiem-150x150.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 03.01.2019 23:50
W odpowiedzi na post: Lazienka
Prysznic będzie mógł stać chyba tylko na oknie...nie zaznaczyłaś gdzie jest pion kanalizacyjny , czy można WC umieścić w każdym miejscu ? Czy można przestawić drzwi ? Dwie propozycje: z asymetryczną wanną, spory wybór w tych rozmiarach :

oraz z przestawionymi drzwiami i  prysznicem 90x90, ale kibelek obok prysznica na ścianie okiennej będzie miał ciasno trochę ...

Osobiście chyba wolałabym wannę niż okno w prysznicu...no chyba,że masz piękny widok na niezamieszkałe zielone tereny z niego  ;)

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
04.01.2019 12:08
W odpowiedzi na wpis użytkownika: NIKITA
Nikita dziękuje za przedstawienie rzutów. Pion kanalizacyjny jest tj na zdjęciu nr 1 umieściłaś wc, nie dopisałam ze w łazience planuje prysznic ponieważ wanna jest przewidziana w drugiej na pietrze. Mysle ze rozwiązanie nr 2 będzie najbardziej korzystne tylko muszę przemurowac ściankę z drzwiami wejściowymi, ale jest to jeszcze do zrobienia.  No chyba ze uda mi się kupić asymetryczny prysznic jak wanna na zdj. nr 1. 
Dziękuje za pomoc jak dojdzie do realizacji wrzucę fotki. Pozdrawiam 
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
04.01.2019 13:03
Poproszę jeszcze o inf. jakiej szer został uwzględniony geberit i umywalka. 
Ile powinien wynosić geberit wraz z zabudowa aby był wygodny? 
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 04.01.2019 16:13
W odpowiedzi na wpis użytkownika: basendosia80
Wygodna szerokość przestrzeni dla WC to 75 cm, 70 też ujdzie, ale wszystko poniżej będzie już średnio wygodne. Kabina asymetryczna ( są takie ) 80x100 może by zdała egzamin jeśli chodzi o  wygodę korzystania z WC, gdyż jej zwężenie ułatwiłoby dostęp do miski wc-towej. Jednakże jeśli ściana po lewej stronie okna ma 70 cm, to pozostaje 80 cm na prysznic i nie wiem czy stelaż montażowy kabiny byłoby na czym zamontować, mógłby wypaść akurat w oknie. Tak więc chyba jednak bezpieczniej byłoby z tą 90 . Dodatkowo zabudowa geberitu zaraz przy kabinie utrudni czyszczenie jej z zewnątrz, a będzie ona zachodziła na kabinę min 20 cm. Poza tym to na moje jakoś tak mało estetyczne. Można co prawda zrobić węższą zabudowę stelaża, ale wówczas miska będzie zamontowana niesymetrycznie , dość mocno i to też średnio wygląda : /  W takim wypadku chyba lepiej wyglądałby WC kompakt. Są przecież na rynku bardzo ładne modele. Miejsca na szafkę umywalkową jest sporo, bo ok 80 cm , ale dla wygody korzystania z prysznica lepsza byłaby płytka szafka  z umywalką półblatową. Pytanie tylko, czy warto za wszelką cenę forsować tam ten prysznic ? Skoro jest jeszcze jedna łazienka na piętrze, to ta będzie pewnie bardziej gościnna, ale jednocześnie bardziej używana jako WC i może warto zrobić z niej naprawdę wygodne/ komfortowe WC  ?

Mój wzór kabin w programie ma bardziej ściętą wersję niż realne kabiny prysznicowe, więc realnie może być jeszcze mniej tych centymetrów na kibelek . Aby dobrze to ocenić potrzebny byłby projekt w 3D.

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 04.01.2019 16:27
Znalazłam jedną kabinę w rozmiarze 85x85. Taki rozmiar byłby chyba najlepszym rozwiązaniem : )
https://plytkilazienki.pl/pl/radaway-kabina-premium-plus-a-85-szklo-przejrzyste-wys-190-cm-30420-01-01n.html
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
18.01.2019 14:52
Dziękuje serdecznie za pomoc, projekt bardzo pomocny. Tj. pisałam wcześniej, gotowa  łazienkę wrzucę po realizacji 😊
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 18.01.2019 15:49
:)  Czekam na fotki gotowej łazienki. Pozdrawiam serdecznie :)
Łazienka
Łazienka mini + garderoba
Łazienka
Łazienka
Łazienka
Podwodna łązienka cd3