Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Łazienka
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
15.04.2019 12:26

Łazienka

Hej, jestem na etapie projektowania łazienki 4,5m2 w której będzie umywalka, toaleta i prysznic. Na zdjęciu przedstawiłam rozmieszczenie tych rzeczy ale nie wiem gdzie rozmieścić jakieś szafki czy półki do przechowywania. Napiszcie co sądzicie o takim ustawieniu w łazience i gdzie zaplanować miejsce do przechowywania. Ewentualnie proszę jeszcze o pomysł jakie zastosować drzwi (lub ściankę) do prysznica. Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc i opinię. Pozdrawiam
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
ludzik-z-ołówkiem-150x150.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 19.04.2019 15:22
W odpowiedzi na post: Łazienka
Jeśli zabudowa WC będzie na całej szerokości ściany, to dobrze by było oddzielić ja od prysznica również ścianką i nad zabudową WC-tową płytkie szafki pod sufit na chemię gospodarczą i zapas papieru.Pod szafkami podświetlenie a nad zabudową WC jakieś piękne płyteczki, które będzie eksponować oświetlenie spod szafek : )
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
19.04.2019 18:09
W odpowiedzi na wpis użytkownika: NIKITA
ok dzięki za pomysł, a co myślisz o zabudowie prysznica ? Planujemy prysznic bez brodzika z odpływem linowym. Czy między prysznicem a WC zrobić ściankę z regipsów czy szklaną ściankę ? (otwieraną czy montowaną na stałe. No i oczywiście czy pod prysznicem można by zrobić jakieś półeczki na kosmetyki ?
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
19.04.2019 19:22
W odpowiedzi na wpis użytkownika: czarna80
Jeśli jest miejsce to ładniej i nowocześniej wygląda szklana ścianka na całości.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom
ludzik-z-ołówkiem-150x150.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 19.04.2019 20:05
W odpowiedzi na wpis użytkownika: czarna80
Wnęka na prysznic jest  długa , więc można zabudować tylną ścianę na szerokość zabudowy WC i w części prysznicowej zrobić półeczki wnękowe. Wówczas cała szklana ścianka będzie dobrze wyglądać. Jeśli nie chcesz zabudowywać to proponowałabym postawić krótką ściankę z regipsu aby za nią schować zabudowę WC i szafki nad nią. Szafki takie z boku przez szybkę nieciekawie na moje wyglądają a i zabudowa WC też, nie mówiąc o trudnym dostępie do czyszczenia tej szyby. Zresztą ja wychodzę z założenia, że im mnie tych szyb na których osiada uciążliwy kamień do czyszczenia, tym lepiej  :) Tylko należy pamiętać o odprowadzeniu pary wodnej z prysznica, więc ścianka byłaby lepsza niż szyba do wysokości ok 190 cm . W sumie to te szafki chyba nawet bezpieczniej by dla nich było gdyby jednak do sufitu nie były...
Łazienka
Łazienka mini + garderoba
Łazienka
Łazienka
Łazienka
Podwodna łązienka cd3