Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Łazienka
slonecznik 100x100.jpg
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
16.12.2014 11:22

Łazienka

Łazienka miała zostać i "majtkowo-prosiaczkowy-róż" po poprzednikach też, jak i brak umywalki oraz koślawy montaż muszli. Na szczęście ten różowy koszmar trwał krótko:) Brak kafli na ścianach jest celowy - (farba zmywalna działa bez zarzutu)
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
slonecznik 100x100.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
28.12.2014 19:48
W odpowiedzi na post: Łazienka
Renatkaaa25, Renata25 nie ma problemu z korzystaniem z umywalki - nie przejmuj się, moja ma ok 50 cm i jest OK mycie twarzy zębów itp bez komplikacji - ważniejsze dla komfortu korzystania z umywalki (moim zdaniem) jest jaka jest bateria! jeżeli dasz baterię małą, której strumień wody będzie wylatywał blisko brzegu (koło "dziurki przelewowej") umywalki to nawet myjąc ręce będziesz złorzeczyć !
lepiej dać nieco wyższą i nieco dalej lejącą wodę wtedy mycie twarzy, nalanie do miski / flakonu czy robienie prania będzie o wiele łatwiejsze.
(W poprzednim mieszkaniu miałam umywalkę malutką 40cm a do niej baterię kuchenną wysoką i działało:) i nawet przez jakiś czas zmywałam tam wszystkie naczynia:) )
Najważniejsze: nie żałuj dania kabiny 90x90 zalety posiadania takiej kabiny docenia się w ciąży albo podczas wspólnego brania prysznica ;) pozdrawiam:)
slonecznik 100x100.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
26.12.2014 17:29
Odstęp ok 10 cm, trochę mniej jest na wysokości umywalki ale zupełnie nie przeszkadza - umyć można bez problemów,  wymuszone przez bliskość WC jakby było więcej miejsca umywalka byłaby centralnie na środku:)
Kabinę wybierał mąż - jak pisałam mieliśmy nie robić wcale łazienki więc każda wstawiana z gotowymi ścianami była przeze mnie z góry zaakceptowana - byleby pozbyć się różowego koszmaru.
Nie mieliśmy wiele środków na łazienkę  - ani kafelkarza na szybko -tylko szwagier obiecał, że pomoże między delegacjami -wykafelkował na prosto 1m2 na którym postawilśmy kabinę (stwierdził, że w karo się nie podejmie nie było kątów prostych, też bym się nie podjęła ; ) i się wprowadziliśmy.  Nie było mowy o kafelkowaniu ścian tylko podłoga. wtedy znalazłam na tym forum pomysł prosto-karo-prosto aby wybrnąć z podłogi i nie oglądać kafli na prosto (dla mnie kafle na prosto plus duże fugi trącają PRL'em)
Przyznam, że nie podobają mi się kabiny, "tradycyjne" w których są kafle i tylko ścianki i drzwi szklane. Kabina jest większa 90x90 i przynajmniej jest komfort ruchów a nie łokciem w szybę co chwilę:) owszem może i lepsza byłaby z innej firmy, ale nie żałuje. Następna (w następnym mieszkaniu) będzie biała i od razu będę używała do niej preparatu samochodowego o właściwościach "niewidzialnej wycieraczki".
Kabina poza wymianą korka z samozamykającego na zwykły + siteczko (żeby łapać włosy) działa i służy jak trzeba:)
Anonim nie żałuj za mniejszą kabiną nie warto- szkoda życia na żałowanie:)
To czerwone nad szarą rurą to rura wodna w otulinie - będą zamaskowane obie - cokolikiem? - macie inne pomysły? :)

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 27.12.2014 16:28
W odpowiedzi na wpis użytkownika: kruszkum
Dziękuję za odpowiedź :) no ja już mam obsesję na punkcie tego, że ta przerwa jest za mała i ciągle o tym myślę. Jeszcze tam nie mieszkam ale mam wrażenie, że nie będę mogła nic swobodnie zrobić przy tej umywalce i że się będę obijać o kabinę. W domu, tam gdzie teraz mieszkam mam większą przerwę i wszystko robię swobodnie. Gdybym wcześniej bardziej się interesowała i wiedziała że przerwa będzie miała tylko 10 cm to bym kupiła prysznic 80x80. A Ty swobodnie korzystasz z umywalki? nie masz żadnego problemu z podstawowymi czynnościami, takimi jak umycie zębów czy też twarzy? nie obijasz łokciami o kabinę? ja bym wolała mieć mniej miejsca w prysznicu niż obijać się o kabinę podczas korzystania z umywalki.... ahh... gdyby można było cofnąć czas.... przecież teraz nie będę rozwalać łazienki i kupować nową kabinę.... Mam nadzieję że z czasem się przyzwyczaję i nie będzie mi to przeszkadzać bo jak na razie to masakra jest... ciągle o tym myślę, że jest nie tak jak bym chciała...
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 23.12.2014 12:49
nie przeszkadza wam to że kabina jest tak blisko umywalki? ile macie odstępu pomiędzy nimi? ja mam tylko 10 cm. odstępu i jest to dla mnie niekomfortowe i teraz żałuję, że kupiłam kabinę 90x90 a nie 80x80.
view_obrazek.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 22.12.2014 11:59
Zmiana zdecydowanie na plus.Przy podłodze widać szare rurki,które można pomalować na biało,ale nie bardzo widzę,co to jest nad nimi czerwone?Nie malowałabym ścian,biel najbardziej powiększa i rozjaśnia.Szkoda,że wybraliście taką kabinę.Widziałabym tu taką z białymi kaflami i przezroczystym szkłem.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
19.12.2014 21:44
Zmiana mega na plus oczywiście:)Baza kolorów fajna, można zmieniać dodatki i ja również lubię gdy jak najwięcej przedmiotów jest schowana:)Kabina z ciemnym szkłem pomniejsza a o utrzymaniu jej w czystości to jak piszesz.Tylko rury jakoś schować:) Może też zaryzykowałabym kiedyś dla odmiany pomalować ściany na jaśniutką szarość.
Łazienka
Łazienka mini + garderoba
Łazienka
Łazienka
Łazienka
Podwodna łązienka cd3