Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Łazienka
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
18.03.2015 16:56

łazienka

tak wygląda teraz, a było nieco oryginalnie... Remont trwał 2 miesiące, efekt chyba niezły :-) projekt żony, wykonanie własnoręczne - oboje jesteśmy muzkami... na podłodze parkiet bambusowy, klejony do płyt osb. Kabina i wanna na podwyższeniach, inaczej nie można było uzyskać spadku w kanalizacji. Jeden kaloryfer niepotrzebny, nie używany. Łazienka na piętrze w blisko stuletnim domku modrzewiowym. Od 16 lat sukcesywnie przywracamy go do życia.
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Najlepsza odpowiedź
18.03.2015 19:40
W odpowiedzi na post: łazienka
kurcze, taką wielką łazienkę to chyba trudniej urządzić, niż moją malutką...tyle możliwości i tyle miejsca do zagospodarowania...Zastanawiam się czy te dwa grzejniki dają wam radę ogrzać wnętrze?

Plus duży ze nie daliście płytek na całe sciany. Brawa za samodzielne wykonanie! :)

Jak jakiś rajski ogród u was..Tak sobie myslę, że wc z takim widokiem to jeszcze nie widziałam..
Można też spod prysznica od razu nago do ogrodu zasuwać..;) pewnie z czasem "coś tam" okno zasłoni?
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
18.03.2015 21:08
W odpowiedzi na wpis użytkownika:
Z tym zasuwaniem to nie bardzo, łazienka jest na piętrze :-) a w oknach są żaluzje materiałowe, które można podciągnąć do góry. Dwa grzejniki - używany jeden i w zupełności wystarcza. A mamy otwarte pod szczyt - w najwyższym miejscu 4 metry. Wielkie dzięki za miłe opinie, narobiliśmy się tam bardzo, ale efekt jest chyba niezły:-)
22.03.2015 15:32
W odpowiedzi na wpis użytkownika: mendofon
wlasnie zajrzalam i widze że dales jakieś zdjęcia z kwiatami... to próbne? czy tak zwykle stoją? wydaje mi się że lepiej bez nich..:)
co bylo w tym pomieszczeniu zanim zrobiliscie tu łazienkę? okno wyjsciowo było duże?
pozdrawiam
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
21.03.2015 20:25
Nie lubię pisać negatywnych komentarzy, ale nie potrafię przemilczeć :
1. Duża kabina prysznicowa z wysokim brodzikiem - skąd w ogóle pomysł na wysoką podstawę do tego, to samo tyczy się wanny
2. Czy przy dużym remoncie na prawdę nie dało się schować gniazdka do podłączenia wanny z hydromasażem ??? To jest nie do przyjęcia
3. Nie rozumiem po co było dawać brązowy pas płytek , jeszcze  w dodatku pod ukosem
4. po co dwa grzejniki?? i tak jak sam piszesz, używacie tylko jednego.
Plus jest za belki sufitowe, za to że płytki nie są od góry do dołu, za zielony kolor w ładnym odcieniu, za ładną szafkę pod umywalką (szkoda że przy tak dużej powierzchni nie ma szafki z długim blatem i większą umywalką, albo dwóch szafek i dwóch umywalek). Niestety nie jest to w stanie przykryć minusów które wymieniłam na wstępie. Zmarnowaliście potencjał który miała w sobie ta przestrzeń.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
21.03.2015 15:36
O rany.... w zasadzie powinno sie litosciwie przemilczec ta lazienke... Zona powinna znalezc sobie inne hobby, bo "projektowanie" najwyrazniej nie jest jej najmocniejsza strona.
ouiu8u8ry.png
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
21.03.2015 16:33
W odpowiedzi na wpis użytkownika: Dorota11
Oj racja, racja... Ta łazienka jest koszmarna :(
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
18.03.2015 20:34
Fajnie :))a mnie się wydawało, ze mam dużą łazienkę 8 m2 ale ta jest ogromna ... i ten bambus na podłodze ... świetnie :)
Łazienka
Łazienka mini + garderoba
Łazienka
Łazienka
Łazienka
Podwodna łązienka cd3