Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Łazienka

{{data.userName}} Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 29.10.2017 16:13

Łazienka 2,8m^2

W czerwcu br. wrzucałem tu zdjęcia 20 letniej łazienki i prosiłem Was o rady. Dziś łazienka jest na szczęście skończona. Remont trwał 3 tydonie kalendarzowe - nie polecam. Największym problemem było rozmieszczeniem wszystkich elementów w tej małej klatce, na szczęscie udało się pogodzić ergonomię z wyglądem. Przesiadka z małej wanny na kabinę to był strzał w dziesiątkę, jest niezwykle wygodna. Błędem natomiast okazał się wybór baterii do kabiny - bardzo łatwo wyłączyć ją tyłkiem/biodrem, ponadto uchwyt prysznica nie posiada płynnej regulacji kąta nachylenia, dlatego też trzeba stać blisko baterii :( Najbardziej jestem zadowolony z płytek oraz toalety. Muszla Rimfree jest rewelacyjna (po za tym, że nie wsadzisz do niej kostki do WC). Przy wyborze umywalki budżet się bardzo skurczył więc wzięliśmy najtańszy komplet i... nie polecam, ta szafka to dziadostwo. Lustro zostało naklojone na płytki, ponieważ ze względu na róg ściany nie mogło zostać wklejone (trzeba by było dać listwę wykończeniową na róg). Dziś bardzo żałuje, że nie zabudowaliśmy rur od C.O. sądziłęm, że nie będzie to przeszkadzało, lecz przestrzeń między nimi jest nie do zagospodarowania, myślę, że na tych rurach zawiśnie jakiś cotton balls, aby odwrócić odwagę. Największy dramat rozegrał się z pralką, starą, 4 letnią, wciąż dobrą pralkę trzeba było zastąpić tą namiastką pralki. Prać - pierze, lecz ma za długie programy w porównaniu do poprzedniej, ponadto pomimo tego, że stoi prosto to podczas wirowania wydaje dźwięki lądującego helikoptera, a może to kwestia akustyki. Za parę lat trzeba będzie pomyśleć o nowych meblach kuchennych, na pewno znajdzie się tam miejsce na zwykłą, ładowaną od frontu pralkę, w łazience postawi się jakąś szafę typu "komin/słupek".
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Łazienka

Podwodna łązienka cd3
Łazienka

Niewielka lazienka
Łazienka

Łazienka na poddaszu.