Łazienka cała w brązie

{{data.userName}} Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 18.05.2017 15:26
Hej.. możecie mi doradzić co do łazienki ? większość osób mówi ze to trochę dziwne zęby na podłodze i na ścianie były te same płytki i ze będzie za ciemna łazienka...
Moze ktoś z wam ma podobna łazienkę i może sie podzielić opinia?
Z góry dziękuje za wszystkie rady i pozdrawiam :) 

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
daria2 | 20.07.2017 10:09

W odpowiedzi na post: Łazienka cała w brązie

Warto sprawdzić płytki opoczno https://ilazienki24.com.pl/opoczno-c2.html

lideropinii | 22.07.2017 14:39

W odpowiedzi na wpis użytkownika: daria2

Kolor, jakość, trwałość, praktyczność, cena jak najbardziej, to wszystko warto wziąć pod uwagę wybierając materiał na ściany, czy podłogę.
Pozdrawiamy, Zespół Decoroom
Relmanter | 12.07.2017 10:42

Ja sobie zamawiałem również płytki brązowe zobaczymy jak wyjdzie u mnie to tutaj fajnie się komponuje wszystko ale u mnie będzie zapewne większe zróżnicowanie kolorów. Do tego domówiłem z http://www.wccomplex.pl/  toaletę przenośną na działkę. 

lideropinii | 16.07.2017 18:41

W odpowiedzi na wpis użytkownika: Relmanter

Baza w postaci 1-2 kolorów jest wystarczająca, żeby nie zrobić pstrokacizny. Dodatkami potem można ożywić wnętrze.
lideropinii | 10.07.2017 17:13

Aranżacyjnie i wizualnie zdecydowanie lepiej by to wyglądało, gdyby podłoga była jednolita, nawet w tej samej tonacji kolorystycznej.
Inne dyskusje
Łazienka

26.07.2017 17:41
Zwrot plytek
Część, mam pytanie czy orientuje się się czy można kupić albo zwrócić płytki na sztuki? Bo są mi potrzebne tylko 3 sztuki a bez sensu żebym kupował cała paczkę.
Łazienka

03.04.2017 13:29
Jak zaprojektować toaletę dla niepełnosprawnych?
Jeżeli stoicie przed wyzwaniem, którym jest zaprojektowanie i aranżacja łazienki dla niepełnosprawnych, czy to w domu, czy w miejscu publicznym, polecamy Wam artykuł na naszym blogu, który rozwiewa wszelkie wątpliwości :)
https://www.ole.pl/blog/lazienki-dla-niepelnosprawnych-zasady-projektowania-wymiary-wymogi.html