Łazienka cała w brązie

Łazienka
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
18.05.2017 15:26
Hej.. możecie mi doradzić co do łazienki ? większość osób mówi ze to trochę dziwne zęby na podłodze i na ścianie były te same płytki i ze będzie za ciemna łazienka...
Moze ktoś z wam ma podobna łazienkę i może sie podzielić opinia?
Z góry dziękuje za wszystkie rady i pozdrawiam :) 

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
03.01.2019 20:47
W odpowiedzi na post: Łazienka cała w brązie
Moja łazienka  jest w beżu i wygląda cudnie :) Jednak wole jaśniejsze płytki bo i łazienka wydaje sie większa i przytulniejsza . Mam większe płytki z kolekcji ceramika końska, kupiłam w salonie Bokaro w Gdyni.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
04.11.2018 13:12
Te same kafle na podłodze i ścianie są okej, ale pod warunkiem, że są to duże kafle. Tu są małe i jeszcze imitujące drewnianą posadzkę i rzeczywiście wygląda to nieco dziwnie... ale to tylko projekt, w realu może będzie prezentować się nie dziwnie ale ciekawie :) Pozdrawiam
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
28.03.2018 15:00
Na pewno będzie to jeszcze inaczej wyglądać, jak dojdzie oświetlenie, dodatki, jak to pomieszczenie zacznie "żyć".
Pozdrawiamy, Zespół Decoroom
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
16.03.2018 10:46
jest troszkę dziwnie. ja bym zostawił podłogę ale ściany zmienił. do połowy można zostawić te płytki ale wyżej ściany wymalowałbym na gładko duluxem easycare do kuchni i łazienek. w tym wypadku białym, będzie pasować do tego brązu
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
15.01.2018 13:28

Ja bym wniósł małe zmiany, np. można coś pomyśleć z innym kolorem fugi na podłogę, tak by nie gryzła się z tą na górze? Sam do łazienki używałem fugi epoksydowej Litokol Starlike (https://www.milabud.pl/pl/n/30) - akurat ma różnorodną paletę barw więc łatwo można coś dobrać.

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
15.01.2018 14:33
W odpowiedzi na wpis użytkownika: wiktor
Fuga akurat jest ok, ale trochę całe wnętrze jest za jednolite, to fakt.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom
Inne dyskusje
Łazienka
11.03.2018 15:05
Wybór wanny i zabudowy do niej

Witam będąc w legnickim sklepie wpadła mi w oko wanna o dł-160cm asymetryczna PERT-160, która jest dostepna od ręki czy do tej wanny będzie pasowała obudowa wanny SMART-160 którą można zamówić on line. Czy ta obudowa tylko pasuje do wanien smart-160 cersanitu wanna smart-160 ale z kolei wanna jest na zamówienie i czeka się na nią 2tygodnie

Łazienka
16.11.2018 14:31
Czyszczenie kabiny prysznicowej

hejka kupiłam nową kabinę prysznicowa, jest ekstra :) ale.. za chwilę będzie trzeba ją wyczyścić, a ja nie mam żadnego środka do tego.. Jakoś marketowe mnie nieokoro już wydałam sporo na zakup go to już wolę chwilę dłużej go mieć i kupić coś bardziej 'profesjonalnego' np jak to https://chemiadoczyszczenia.pl/hotelarstwo/191-plyn-do-kabin-prysznicowych-sanical-1l-8428446060419.html 

no i pytanie czy macie jakieś takie sprawdzone produkty może czy coś możecie podpowiedzieć jak dbać :D

dzieki za wszelkie info z góry :)

Łazienka
13.11.2018 17:01
Udrażnianie rur jaki preparat?
Problem pojawia się u mnie najczęściej przy spuszczaniu wody z wanny, stosowałam kilka preparatów, większość skuteczna ale nie na długo- średnio raz w miesiącu znów woda wybija.  Najlepiej jak na razie sprawdził się udrażniacz  Starwax w żelu, przy okazji w łazience dość długo utrzymywał się ładny zapach.  Zastanawiam się jednak czy firma ma silniejsze środki, może ten w mikrogranulkach byłby jeszcze bardziej skuteczny?