Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Łazienka
23.01.2016 17:04

Łazienka dla odważnych

Tak oto wygląda moja łazienka. Długa zastanawiałam się na dkolorem płytek, ale ponieważ całe mieszkanie tym razem zrobiłam w kolorach chłodnych i łazienkę postanowiłam zrobić niebanalnie. Moze wydaje sie dziwna i ciemna, ale ociepliłam ją decorem w kolorze fioletowym, no i rozjaśnia ją biała armatura. Powiększają ją mimo że ma 8m lustra, duże w drzwiach i wiszące nad umywalką. Jestem z łazienki bardzo zadowolona. Zgodnie z ówczesnymi trendami. Mieszałam płytki: są tu 60*60, 30*60 i 20*60, a także różne struktury płytek: mat, półmat, struktura betonu i 2 rodxaje dekoru. Motywem dodatkowym są storczyki pojawiające sie na dekorze i na obrazach. Jak Wam się podoba?
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
02.05.2016 23:54
W odpowiedzi na post: Łazienka dla odważnych
A mi się podoba. Zajrzałam do tej galerii, bo zaintrygowały mnie kolory, wyróżniające się w powodzi modnej, więc wszechobecnej bieli. Wnętrze może nie jest w moim stylu, ale ma charakter i może być inspiracją. Widać kobiecą rękę, poszukiwanie, odwagę. Nie wszystko musi być jak ze sztancy, dajcie właścicielce prawo do eksperymentowania i własnego stylu. Daję plus za połączenia kolorystyczne.
24.01.2016 12:11

Dziękuję za opinię. Te obrazki w łazience pojawiły się niedawno albowiem nikt nie moze sie przyzwyczaić do minimalizmu w mojej łazience, więc je dodałam. Dekory z Abrilii miały mieć inne zastosowanie, a ostatecznie zrobiłam z nich coś na kształt obrazu storczyków. Natomiast nie są one w rogu łazienki tylko na środku nieopodal szafki łazienkowej siegającej do sufitu (załączam zdjęcie). Poza tym zapewniam, że w rzeczywistości kolorystyka łazienki jest zdecydowanie lepsza - tutaj jakosć zdjeć niepozwala na pokazanie jej uroku ;)

ouiu8u8ry.png
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
24.01.2016 16:12
W odpowiedzi na wpis użytkownika:
Tragedia. Poszatkowanie małej powierzchni kolorami (ciemnymi), wzorami i dekorami, FATALNIE położone płytki ze storczykami - to wg Ciebie minimalizm?

Minimalizm to BRAK tego wszystkiego, co ww., zamknięte szafki, brak ozdóbek, schowana pralka.
To, co jest, można nazwać "wieś tańczy i śpiewa" :(

O wiele sensowniej było położyć jedne, gładkie płytki na ścianach, a zamiast tego kupić elegancką, prostokątną, bezbrodzikową kabinę prysznicową.
25.01.2016 21:35
W odpowiedzi na wpis użytkownika: Misiek&Misiek
Przy małym dziecku brodzik jest raczej niebędny.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
23.01.2016 21:38
Jak dla mnie chaos. Kolory ok, różne powierzchnie płytki także. Ale dekory z kolekcji Abrila Paradyż zupełnie niepotrzebne.Inny wymiar i dwa różne dekory z tej kolekcji "zbite" jeden pod drugim i wciśnięte w kąt  nie wyglądają dobrze.Dekor nad geberitem również uważam za niepotrzebny.Uspokoiłabym wnętrze rezygnując chociaż z obrazków ze storczykami.
Łazienka
Łazienka mini + garderoba
Łazienka
Łazienka
Łazienka
Podwodna łązienka cd3