Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Łazienka
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
12.01.2016 15:15

łazienka do remontu

witam wszystkich serdecznie. Niedawno kupiłam mieszkanie i będę je remontować dlatego szukam jakiś pomysłów i inspiracji . Bardzo proszę o wasze pomysły i pomoc w zaaranżowaniu tej łazienki.Łazienka jest mała bo zaledwie 3 m2 nie będzie w niej pralki i chciałam do niej mała wannę narożną
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
13.01.2016 22:23
W odpowiedzi na post: łazienka do remontu
Szkoda że nie mozna skomentować projektów leroymerlin...
Co do Twojej łazienki..Sama urządzalam swoją równie małą łazienkę, zastanawiałam sie nad wanną narozną, ale zrezygnowałam z niej, bo po pierwsze zalezalo mi na mozliwosci brania prysznica a z tym przy naroznej trudniej a po drugie stwierdziłam że taka wanna w malutkiej lazience zabiera za duzo miejsca i niepotrzebnie tworzy trudno dostępny kącik.
Ja bym została na twoim miejscu przy prostokątnej wannie. Wg mnie najlepiej zrobic lazienke w jasnym kolorze, płytki w połysku. Za duzo wykombinować się tu nie da. Jesli opcji prysznica nie będzie to można płytek nie dawać do sufitu, ale nie mam zbyt duzego doswiadczenia w tym względzie. Wg mnie im mniej kombinacji tym lepiej. Lustro najlepiej od sciany do sciany nad umywalką. Powodzenia
Łazienka
Łazienka mini + garderoba
Łazienka
Łazienka
Łazienka
Podwodna łązienka cd3