Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Salon
dsc05018.jpg
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
28.02.2015 17:06

Lifting mebli

Witam "DOBRE DUSZYCZKI" proszę o pomoc w wizualizacji.Narazie meble przeszły LIFTING bo nie mogłam znalezc z szafą odpowiednich ;-) chyba , ze cos odpowiedniego dostane to z checia wymienie .Chciałabym uzyskac SKANDYNASKi klimat . Za meblami tapeta 3d juz kupiona http://www.lovingit.pl/zdjecie,26408,tapeta-scienna-imitujaca-biala-cegle-skandynawskie-grafiki-metalowa-konsolka.html W miejsce wersalki mini naroznik szary 200/140 a nad nim półka Ribba z platatami w ramach biało-czarnych juz są ;-) Stół i krzesła do mymiany i tu wielki problem jaki???? na pewno rozkładany -nad stołem mazy mi sie lampa wiszaca , ale chyba za mały pokoj zeby tak szalec .W meblach kosze wiklinowe na pierdołki białe czy naturalne ???Zasłony i firanka obowiazkowo bo blok bardzo blisko ;-(( Jakie polecacie szare, białe ???Karnisz kupiłam biały .A sciany na biało czy szaro ??? Taki metlik mam , że ho ho CZEKAM na propozycje bo do Świat "musimy " sie wyrobic
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
01.04.2015 18:35
W odpowiedzi na post: Lifting mebli
Uwielbiam biały kolor, rewelacyjnie Ci to wyszło, wystarczyło zmienić kilka kolorów i mam wrażenie że więcej życia jest w tym pokoju, jeżeli chodzi o styl skandynawski może dodaj trochę niebieskich poduszek kilka z wzorem lawendy, kilka latarnii w przecieranym brązowym kolorze, jak zrobić własną latarnie masz tutaj https://www.youtube.com/watch?v=q7HKdlSWj-M&list=FLSHoR6wUzmOAWYej4HHnXiw&index=4 , może dodac suszki z lawendy w małych drewnianych wazonikach, mogłabyś dodać więcej oświetlenia w pokoju by było bardziej klimatycznie, oprócz latarnii na półkach możesz doświetlić witrynę w środku, w sklepach masz takie gotowe zestawy przylepianych kwadracików na tasme dwustronna ledowych, pobór mocy maja po ok 2w i można podświetlić każdą półeczkę za szybą, kabel możesz z tyłu wypuścić i wpiąć do gniazda albo np możesz sobie kupić tzw gniazda na pilota i pilotem sobie wlaczać to oświetlenie, zestaw takich gniazd kosztuje ok 60zl tam są 3szt mogłabyś jedno podpiąć do lampki podłogowej żeby włączać ją tak samo z pilota i ja bym jeszcze dodała małą lampkę taką koło 30cm na te półki co masz nad narożnikiem żeby oświetlala zdjęcia i dodać do niej 3 gniazdo :) tak byś miała oświetlony każdy kącik i wszystko na pilota ;) 
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
01.04.2015 18:38
W odpowiedzi na wpis użytkownika: maryjanekrk
a i w ikei mają przepiękne zasłony białe z naturalnej bawełny, polecam bardzo :) 
oko.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
21.03.2015 23:20
dywan z AnOther DESIGN.pl :-).Lampa fajna ,bedzie pasowac :-)
oko.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
08.03.2015 18:23

ten dywan fajnie by pasowal

oko.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
06.03.2015 14:30

dsc05018.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
06.03.2015 15:43
W odpowiedzi na wpis użytkownika: mili1978
mili1978 dokładnie tak jak ci pisałam na priv .Tak to sobie umyśliłam a Ty mi to zobrazowałaś .Jesteś wielka .Dziękuje jeszcze raz ;-) Czytasz mi w myślach z ta lampa stojąca choć ci o niej nie pisałam , ale widziałam ja właśnie tu . Mam upatrzona mała , zgrabna bo musi mi zmieścić się w tej luce miedzy narożnikiem a ściana a tam jest zaledwie 12,5 cm ;-( Drzwi od chłopców przejdą metamorfozę na biało a zastanawia mnie  tylko czy futryny od strony pokoju nie machnąć na biało  ( reszta by została c.brąz jak jest ) mało kiedy są drzwi zamykane.Ja mam już dodatki po chomikowane tylko czekają na odpowiedni moment a to lustro okrągłe to już nie mogę się doczekać bo było pierwsze jeszcze ho ho ho myślę ,że będzie ok.
oko.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
06.03.2015 16:30
W odpowiedzi na wpis użytkownika: krynia9
Przeogromnie jestem ciekawa ostatecznego efektu, ciesze sie ze moglam pomoc ,powodzenia :-)
oko.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
06.03.2015 14:28

hei,nie mam dokladnych rozmiarow twojego pokoju dlatego musisz wszystko mierzyc przed zakupem czy ci wejdzie.Zrobilam wizualizacje, tak jak pisalam sofa i krzesla sa bardzo podobne ale nie identyczne...zrobilam kilka opcji dywanow abys sobie porownala,ja uwazam ze w figury geometryczne pasuje najlepiej, lampy w stylu industrialnym...

Salon
zmiany w salonie
Salon
ŚWIĄTECZNIE:)
Salon
Salon