Mała kuchnia - jak ją urządzić prośba o projekt pomysł

Projekty budowlane
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
26.12.2016 11:01

Dzień dobry,

Mam do urządzenia małą kuchnię - mała kuchnia duży problem do rozwiązania.

Nie mam pomysłu jak ją ładnie i praktycznie wypełnić sprzętami.

Chciałabym aby zmieściły się kuchnia z piekarnikiem, zmywarka, zlew z małym ociekaczem, lodówka no i oczywiście szafki.

Moje próby sensownego zagospodarowania tej powierzchni - nic nie dały.

Dziękuję

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
bench-560435_640.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
21.12.2017 20:56
W odpowiedzi na post: Mała kuchnia - jak ją urządzić prośba o projekt pomysł
Pierwsze co w takiej kuchni, to pomyślałbym o zabudowie. Oczywiście także o meblach pod typowy wymiar. 
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 26.12.2016 13:55
W odpowiedzi na post: Mała kuchnia - jak ją urządzić prośba o projekt pomysł
Kiedyś robiłam projekt kuchni o podobnych wymiarach, tutaj link:
http://forum.leroymerlin.pl/forum/nietypowa-mala-kuchnia---prosba-o-projekt-pomysly,dyskusja,1077717.html

i na szybko przerobiony rzut:

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
27.12.2016 16:01
W odpowiedzi na wpis użytkownika: syla
bardzo fajnie sobie to zaprojektowałeś

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
29.12.2016 15:08
W odpowiedzi na wpis użytkownika: mirek3232
Dość funkcjonalnie i ergonomicznie, ważne, aby równie dobrze dobrać materiały i kolorystykę, aby to wnętrze było nie tylko funkcjonalne, ale też ładne i przyjemne wizualnie.

Pozdrawiamy, Zespół Decoroom
chilli-1437775_960_720.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
04.01.2017 15:51
W odpowiedzi na wpis użytkownika: syla
Wydaje mi się, że obok kuchenki powinien być zostawiony blat roboczy, a zlew lepiej zrobić pod oknem. Zawsze podczas gotowania odstawiam garnki obok kuchenki i nie wyobrazam sobie zebym obok niej mial od razu zlew. To mało praktyczne. Chyba ze na inny układ nie pozwalają przyłącza
Inne dyskusje
Projekty budowlane
05.08.2016 22:16
Projekty 2-óch łazienek, macie pomysły ?
Witam,

Potrzebuje pomocy w zaprojektowaniu 2 - óch łazienek. Przeglądałem forum i  syla udzielasz bardzo cennych porad, z chęcią zapoznał bym się z twoją propozycją :-)  Mój dom jest obecnie w stanie surowym bez wylanego tzw. chudziaka i bez ścian działowych. Niedługo przychodzi do mnie hydraulik w celu wykonania podejść kanalizacyjnych więc projekty nie są ograniczone pod tym względem.
Wymiary które podałem są od wewnątrz ścian.

W związku z brakiem funduszy aby wykończyć obie łazienki na początek na gotowo będzie zrobiona mniejsza łazienka. Chciałbym w niej mieć kabinę prysznicową 90x90, WC podwieszane, umywalkę z szafką oraz grzejnik drabinkowy. W związku z brakiem ścian działowych drzwi można przesunąć. 

W przyszłości w drugiej łazience chciałbym mieć wannę, umywalkę podwójną , pralkę, dodatkową szafkę, grzejnik drabinkowy. Zastanawiam się jeszcze poważnie nad bidetem.Umywalek chyba nie da  się zamontować przy ścianie z oknami gdyż lustro by na to nie pozwalało ? ( okna zaczynają się na wysokości  170 cm od gotowej podłogi ) Tu również położenie drzwi można zmienić.Jedna ze ścian działowych  graniczy z szafą przesuwną w pokoju obok, więc jest możliwość zrobienia wnęki na pralkę.

Ogólnie jestem otwarty na propozycję. Z góry dziękuje wszystkim którzy zainteresują się mi pomóc.

Projekty budowlane
12.04.2019 16:32
Pomoc w rozplanowaniu kuchni z salonem

Witam

Bardzo proszę o pomoc w rozplanowaniu kuchni z salonem..  Kuchnia na ścianie - 4,90

Nie wiem jakie rozstawienie mebli będzie najlepsze aby czuć w miarę przestrzeń przy tym metrażu...
W pomieszczeniu ma się znaleźć stół z 4, 6 krzesłami, kanapa bądź narożnik, szafka pod tv i zabudowa kuchenna własnie.. 

Dziękuję M.

Projekty budowlane
22.06.2018 13:11
gotowy projekt domu vs. projekt indywidualny
Dzień dobry,

pragnę namowić mojego męża na budowę małego, energooszczędnego domu. Zbieram do tego argumenty "za", jak również informacje na temat kosztów takiego przedsięwzięcia.

Nurtuje mnie problem projektu domu: można kupić taki gotowy, za niecałe 3 tys., ale słyszałam, że to nie koniec wydatków na sam projekt. 
Zastanawiam sie, jak się to ma do ceny usługi architekta, który projektuje dom od podstaw. Mowa o tu zwykłym domu do 120m2 powierzni mieszkalnej plus garaż, w technologii energooszczędnej, może z pompą ciepła. 

Czy ktoś ma rozeznanie ile może kosztować taki indywidualny, niezbyt wymyślny, projekt zamówiony u architekta. Może ktoś sam budował coś podobnego i ma doświadczenie (typu co się bardziej opłaca: usługa architekta, czy dostosowywanie gotowego projektu, którego cena początkowa w katalogu to niecałe 3 tys.?

Bylabym bardzo wdzięczna.