Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Kuchnia i jadalnia
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
24.01.2017 21:28

Mała kuchnia projekt

Projekt niewielkiej kuchni 228 x 283 Mam do zaprojektowania małą kuchnię. Ścianki przy oknie mają odpowiednio 43 i 50 cm co dla mnie wyklucza postawienie przy nich lodówki. Na projekcie chodzi tylko o ogólny układ całości, nie zajmowałam się konkretnymi szafkami. Co myślicie o tym projekcie? Nie będzie ta zabudowa jednak zbyt przytłaczająca? Może macie jakieś inne pomysły/ sugestie? (Przejście pomiędzy słupkami a szafkami przy oknie wynosiłoby mniej więcej 110cm)
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Najlepsza odpowiedź
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 26.01.2017 13:44
W odpowiedzi na post: Mała kuchnia projekt
Projekt ze zdjęcia głównego - obawiam się, że jest tam zbyt ciasno; wszystkie sprzęty są przytulone do siebie, a to nie stwarza miejsca na swobodę podczas gotowania :) 
Troszkę przerobiłam ten projekt:
 Mam wrażenie, że kuchnia może się wydać zbyt ciężka :/
Osobiście zrezygnowałabym z piekarnika w słupku, na rzecz większej przestrzeni 
2. mój faworyt :D - szuflady o głębokości 40 cm
3. z małym stolikiem
4. z lodówką 50 cm szerokości; wiem, ciut zachodzi na okno :D Zdjęcie z takim rozwiązaniem, podrzucę na priv.
ewentualnie:

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
26.01.2017 14:01
W odpowiedzi na wpis użytkownika: syla
Wow, bardzo dziękuję za projekty. Zaraz je przejrzę wnikliwie. Niestety pierwsze nie wiem czy będą możliwe do realizacji. Nie wiem czy tak daleko pociągniemy odpływy :/ Teraz są tam gdzie na moim planie słupek z piekarnikiem. No i koniecznie chcę jakieś miejsce na 1-2 krzesełka. Oj tak daleko jak na planie nr 2 to na pewno nie pociągniemy..a bardzo mi się ta opcja podoba.

Rozumiem, że na projekcie 3 lodowka i zmywarka otwierają się do środka i nic nie ma między nimi na krótszej ścianie?
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 26.01.2017 14:35
W odpowiedzi na wpis użytkownika: freyka8484
Tak, otwierają się do środka. A jeśli chodzi o odpływ, to ostatecznie wypowiedzieć się może hydraulik, choć ja nie widzę przeszkód :) Zastanowiłabym się również nad wersją z lodówką, która zachodzi na okno. Fakt, okno nie otworzy się do samego końca, ale kuchnia jest w takim układzie bardzo ustawna. 
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
28.01.2017 19:39
Hmm czyli opcja nr 4. Chyba rzeczywiście muszę przemyśleć tę opcję i sobie zwizualizować. Pojawił się jeszcze jeden problem. Parapet jest na wysokości 75cm. I co tu teraz zrobić.. Troszkę da się go podnieść, myślę, ze ok 7cm.. Ale i tak nisko. Teraz mam blaty na wysokości 90cm. Myślę, czy nie zrobić na krótszej ścianie blat wyższy, a pod oknem niższy. Może były na forum takie rozwiązania?
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
28.01.2017 19:56

A jak podoba Ci się takie rozwiązanie? Tylko tam pod oknem , pod zlewem byłby kosz, a potem szuflady dalej niż to jest na zdjęciu. Zmywarka pod płytą. Ukłąd moim zdaniem fajny, ale czy dobry w tak małej kuchni.. tego już nie wiem.

Piekarnik wysuwany nad blatem. Mam taki wyjeżdżany z wkładaną blachą z boku, więc chyba byłoby wygodnie w miarę. Po lewej lodówka, potem miejsce na jakies wysokie cargo czy inne szafki. Na ścianie z płytą u gory chyba tylko okap.

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 25.01.2017 14:12
W odpowiedzi na post: Mała kuchnia projekt
Jaką długość ma ściana ze słupkami? 
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
25.01.2017 14:14
190cm
Musi się zmieścić lodówka, mamy 60, ale może kupimy do zabudowy, nie wiem czy one też tyle mają standardowe..  Piekarnik, zmywarka, płyta - wszystko 60cm.
Kuchnia i jadalnia
Kuchnia
Kuchnia i jadalnia
Jadalnia
Kuchnia i jadalnia
kuchnia