Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Łazienka
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
19.02.2019 23:10

Mała łazienka w bloku

Jestem w trakcie przebudowy łazienki, wcześniej była wanna, a teraz jest plan na prysznic i przy okazji remont generalny. Największy problem mam z doborem płytek, a konkretnie chodzi o zestawienie kolorów. Wydaje mi się, że łazienka powinna być jasna w prostej stylistyce. Uprzejma prośba o pomoc. W załączeniu kilka projektów aranżacji, ale jakoś do mnie za bardzo nie przemawiają. z góry dziękuję !
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
02.03.2019 17:38
W odpowiedzi na post: Mała łazienka w bloku
Wypisz,wymaluj prawie taki sam "wielki "metraż mojej łazienki. Pion jak w takich łazienkach jest na pewno za ubikacją. Mój plan jest taki by tam gdzie sedes -powstał prysznic .Sedes podwieszany naprzeciwko drzwi ,obok podwieszana umywalka z szafką ,a po lewej stronie pralka(też z góry wkładane pranie) Co do tych rur od grzania co przez cały pion idą to hydraulik mówi,ze można je schować tak by pralka weszła. Najważniejsze o co pan pytał to płytki. Płytki na podłogę i na stelaż od sedesu -drewnopodobne i jedna ściana pod prysznicem też z tych płytek .Pozostałe białe błyszczące.Tam gdzie prysznic to na pewno do sufitu. Co do reszty nie jestem przekonana do jkiej wysokości .Jeszcze myślę nad wielkością lustra ,i większe tym lepiej .

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
26.02.2019 15:13

Pamiętam jaką udręką było urządzanie mojej łazienki w bloku...Jednak jakoś się udało! Kabina prysznicowa prostokątna okazała się strzałem  dziesiątkę :)

ludzik-z-ołówkiem-150x150.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 20.02.2019 14:13
Na temat kolorystyki się nie wypowiadam, bo to kwestia gustu ; ) ale układ łazienki nie do końca do mnie przemawia. Te ścianki wewnątrz są koniecznością ? nie wiem też gdzie są piony wentylacyjny i kanalizacyjny...ale jeśli byłaby możliwość, to pralkę ustawiłabym po lewej stronie ( przed prysznicem). W kącie, po prawej dałabym WC (przodem do prysznica) i obok duża szafka z umywalką + lustro na całej szerokości tej ściany nad zabudową WC i umywalką.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
21.02.2019 08:24
W odpowiedzi na wpis użytkownika: NIKITA
Nie można ustawić po lewej gdyż należy orzyjąć że lewa ściana jest 20 zm krótsza ze względu na rury któr idą przez cały pion.  Wszystkie ściany są elementami konstrukcynymi nie do ruszenia. Koniec końców chodzi o propozycje zestawienia kolorów płytek. Dzięki 
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
20.02.2019 13:28
Ja osobiście preferuje jasne wnętrza, swoją łazienkę robiłam w beżach z brązem, mamy też z prysznicem zamiast wanny, już tylko w jasnych płytkach z drobnym pasem szklanej kosteczki w nieco ciemniejszych odcieniach, ale nadal jasne. Łazienki w blokach nie powalają wielkością więc moim zdaniem, im jaśniej, tym optycznie powierzchnia większa. Jednak sama biel jest zbyt sterylna i pachnie mi ośrodkami zdrowia w tym całodobowymi ;)
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
27.03.2019 21:20
W odpowiedzi na wpis użytkownika: kamilatom
Łazienka
Łazienka mini + garderoba
Łazienka
Łazienka na poddaszu.