Malowanie oraz szpachlowanie maszynowe Szczecin

Zachodniopomorskie
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
10.09.2019 15:45
Oferujemy wysokiej jakości, profesjonalne malowanie oraz szpachlowanie przy użyciu agregatu,
Malowanie natryskowe jest to nowoczesna metoda malowania która pozwala zaoszczędzić czas oraz farbę. Dodatkowo pozwala równomiernie pokryć powierzchnię ścian bez śladów pędzla czy wałka. Poza malowaniem i szpachlowaniem oferujemy kompleksowe wykończenia wnętrz zarówno mieszkań, domów jak i lokali użytkowych. Remontujemy starsze mieszkania jak i wykańczamy nowe w stanie developerskim.
Nasza firma ma siedzibę w mieście Szczecin a swoje usługi również świadczymy w okolicy m.in :  Mierzyn, Police, Dobra Szczecińska,  Przecław, Kołbaskowo, Załom, Pucice, Różyca, Kliniska Wielkie, Kobylanka, Morzyczyn, Dołuje, Binowo, Radziszewo.
Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej malowanie-szczecin.pl
Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 666 555 434 lub 507 044 018.

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
14.09.2019 11:56
W odpowiedzi na post: Malowanie oraz szpachlowanie maszynowe Szczecin

I am interested in your services please do contact me soon
fashion designer at Men Jackets

Inne dyskusje
Zachodniopomorskie
07.02.2010 16:50
TYNKI DEKORACYJNE STRUKTURALNE - Zachodniopomorskie

Witamy!
Jesteśmy certyfikowanym, autoryzowanym wykonawcą firmy Fox Dekorator
Zajmujemy się przede wszystkim wykonywaniem tynków strukturalnych tj: Trawertyn, stiuk Marrakesh Tadelakt, Piaskowiec, Glinka prowansalska, Terra Antica, Relief, farba Zen, efekt betonu.
Wykonamy każdy wzór, jak i pomożemy dobrać kolorystykę do Twojego wnętrza.

Oferujemy także usługi:
projektowanie wnętrz
dekoracyjne malowanie wnętrz
rysunki ścienne
obrazy na zamówienie
usługi malarskie

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE PREZENTACJE NASZYCH TYNKÓW KTÓRE ODBYWAJĄ SIĘ W LEROY MERLIN SWARZĘDZ W KAŻDY WEEKEND OD 10-18

Gwarantujemy konkurencyjne ceny…
Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami: pomożemy, doradzimy, wykonamy!

Tel: 508308335

e-mail: nrdecor@o2.pl
www.tynkistrukturalne.prv.pl
Zachodniopomorskie
14.11.2018 17:07
wod-kan ico w Szczecinie
Uwaga na młodych ludzi w sklepie w Szczecinie.  25 października 2018 byłam w sklepie w Szczecinie przy Golisza. Miałam kupić wodomierz do wody zimnej wraz z uszczelkami do domu. Poprzedniego dnia dzwoniłam do sklepu i ustaliłam, że są niedrogie wodomierze które spełniają wymogi do mieszkań ZBILK.Podeszłam do stanowiska przy regałach wod.-kan. i poprosiłam młodego człowieka o pomoc, gdyż jestem osobą starszą i nie wzięłam okularów. Pan bardzo niechętnie pozostawił  zabawę z  komputerem  i pyskując, że przecież na półce są etykietki to trzeba je sobie przeczytać wskazał, że na końcu regału są wodomierze. Kiedy poszłam stwierdziłam, że sama nic nie załatwię wróciłam ponownie prosząc o pomoc. Jednak bardzo rozzłościłam pana i zaczął mi pyskować. W końcu chciałam, żeby powiedział mi swoje imię bo chcę złożyć na niego skargę, to zasłonił się ochroną danych osobowych. Jednak w trakcie wymiany zdań pan stwierdził , że on się dopiero uczy i nie musi  się znać na towarze. I przez to nie udzieli mi żadnej pomocy, a skargę mogę sobie pisać.  Już zrezygnowałam z zakupu i odchodziłam w kierunku wyjścia, kiedy pojawił się nieco starszy pracownik, więc zwróciłam się do niego z tą samą prośbą. No i dostałam: z łaski podał mi opakowanie wodomierza, bez instrukcji  i gwarancji, oraz bez uszczelek. W domu okazało się że nie ma uszczelek, mimo, że prosiłam o kompletny zestaw, żeby dwa razy nie chodzić. Dziękuję firmie za "miłą" obsługę i narażenie mnie na dodatkową wizytę za uszczelkami.  Kompletne dno. Nie wiem co tam teraz za ludzie. Pomiatać starym człowiekiem, zamiast udzielić fachowej pomocy.   Uprzedzam, zena innych stoiskach obsługa jest o niebo lepsza. Miła i kompetentna..   Elżbieta/
Zachodniopomorskie
15.03.2011 15:53
TECHNIKA INSTALACYJNA
Oferujemy usługi w zakresie:
Instalacje elektryczne (wewnętrzne-zewnętrzne)
-aparatura kontrolno-pomiarowa
-instalacje automatycznej regulacji
-sterowania i zabezpieczenia urządzeń sieci
-oświetlenie uliczne
-przyłącza i instalacje o napieciu do 15 KV
-pomiary skuteczności zerowania
-instalacje odgromowe i przeciw porażeniowe.
Wentylacje i klimatyzacje
Wodno-kanalizacyjne i CO2.

Wysoka wiedza,umiejętności zawodowe,długoletnie doświadczenie,terminowość i sprawna realizacja zleconych zadań,pozwoliło nam uzyskać opinię firmy solidnej i profesjonalnej,co daje gwarancje wykonania zleceń na wysokim poziomie.Posiadamy wszystkie wymagane prawem Polskim i Normami uprawnienia do wykonywania instalacji w zakresie naszej oferty.

TECHNIKA INSTALACYJNA
TEL.507043003
E mail: tech-in.o2.pl