MALOWANIE WNĘTRZ , REMONTY ŁAZIENEK - PEŁEN ZAKRES. WARSZAWA I OKOLICE

Mazowieckie
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
19.10.2010 13:33

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług firmy remontowo-budowlanej PL-BUD
Działamy na terenie Warszawy i okolic.

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług budowlanych, remontowych i wykończeniowych - wysokiej jakości wykończenia wnętrz. Firma PL-BUD ma bardzo duże doświadczenie w układaniu płytek glazury, terakoty, gresu. Specjalizujemy się również w wykonywaniu wysokiej jakości gładzi gipsowej oraz malowaniu mieszkań. Proponujemy usługi i instalacje elektryczne, wodne, grzewcze. Posiadamy własny transport, pomagamy w doborze oraz zakupie materiałów niezbędnych do wykonania zlecenia.

Na naszej stronie Internetowej w galerii znajdują się zdjęcia wykonanych przez nas prac.Istnieje możliwość przesłanie zdjęć na e-mail.

Dokonujemy bezpłatnych wstępnych wycen na podstawie planów i projektów lub po prostu podstawowych informacji takich jak zakres prac i metraż. Bo otrzymać wstępną wycenę wystarczy przesłać jak najwięcej informacji o zleceniu na nasz e-mail. Dokładną wycenę sporządzamy na miejscu po obejrzeniu i omówieniu zakresu prac. Zazwyczaj dokładna wycena niewiele różni się od wstępnej. Po ustaleniu wszystkich szczegółów sporządzamy rzetelną umowę. Na wykonane prace udzielamy pisemnej gwarancji.

Zakres usług:

* kompleksowe remonty łazienek
* malowanie mieszkań (już od 6zł za m2),
* gładzie gipsowe
* układanie płytek (od 40 zł za m2),
* układanie paneli podłogowych
* obniżania sufitów
* instalacje wodno-kanalizacyjne
* montaż grzejników,
* budowy ścian działowych,
* remontu instalacji elektrycznej (wymiana okablowania, gniazdek i włączników),
* adaptacja poddaszy,
* innych prac

Informacje kontaktowe:

Telefon:
512-891-245 Tomasz Luberek

e-mail:
luberek@o2.pl
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
29.02.2012 09:59
W odpowiedzi na post: MALOWANIE WNĘTRZ , REMONTY ŁAZIENEK - PEŁEN ZAKRES. WARSZAWA I OKOLICE
..
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
12.02.2012 00:16
W odpowiedzi na post: MALOWANIE WNĘTRZ , REMONTY ŁAZIENEK - PEŁEN ZAKRES. WARSZAWA I OKOLICE
Po półrocznej przerwie firma PL-BUD przyjmie zlecenia na prace remontowo-wykończeniowe na terenie Warszawy i okolic.

Mamy wolne terminy od zaraz.

Na obecną chwilę możecie Państwo obejrzeć na żywo dwa domy (140 i 160m2), które przez ostatnie pół roku wykończyliśmy (w tym mniejszym kończymy prace). Oba domy są niedaleko Piaseczna.
Istnieje również możliwość obejrzenia domu w Izabelinie, w którym obecnie prowadzimy remont - wymiana elektryki, tynkowanie ścian i naciąganie piaskiem kwarcowym, remont łazienki.

Zdjęcia wykonanych przez nas prac udostępniamy przez email, poglądowy cennik również. Podczas obejrzenia miejsca prac, dokonujemy pomiarów i na ich podstawie sporządzamy i przesyłamy emailem kosztorys. Przy mniejszych inwestycjach klient może poznać cenę na miejscu. Jeżeli klient akceptuje kosztorys (ceny), sporządzamy rzetelną umowę (wzór dostępny przez email), w którą wpisujemy termin zakończenia. Na wykonane prace udzielamy pisemnej gwarancji.

Zakres usług:

* kompleksowe remonty domów/mieszkań
* remonty łazienek (od a do z)
* malowanie mieszkań
* gładzie gipsowe
* układanie każdego rodzju płytek,
* układanie paneli podłogowych
* obniżania sufitów
* usługi hydrauliczne
* usługi elektryczne
* montaż grzejników,
* budowy ścian działowych,
* adaptacja poddaszy,
* innych prac

Pozostajemy w kontakcie telefonicznym pod numerami telefonów:

534-694-251
512-891-245

e-mail:
pl-bud@o2.pl
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 09.11.2011 10:27
No spoko, na pewno jesteście lepsi niż ten koleś :D http://www.youtube.com/watch?v=m1Cv5atQyk4
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
02.03.2011 00:23
Witam serdecznie,

Na obecną chwilę efekty naszych prac można obejrzeć na Ursynowie przy ul Dreniowej jeszcze przez najbliższe kilka dni:
W Łazience - płytki gresowe 30/60 z wstawkami (paski z czerwonego szkła), kilka metrów szlifowanych narożników w kąt 45 st. (także nieoryginalne brzegi) geberit, kabina prysznicowa z płytek, umywalka stojąca na półce... całkiem ciekawa ale nieduża łazienka.
Ułożyliśmy też płytki (60/60) w kuchni i przedpokoju na samorozpływny klej do dużych formatów (biały - czyli bez ryzyka przebarwień)
Będziemy układać płytki na ścianach w kuchni i ścianie w salonie (płytki 100/50).

Przy okazji można obejrzeć łazienkę, którą w tym samym mieszkaniu od miesiąca wykonuje nasza "konkurencja" oraz inne prace, które wykonali... a ceny podobno mają mniejsze niż my i to niektóre nawet o 50% :)

Klient, który miesiąc temu do wykończenia mieszkania wybrał inną ekipę zadzwonił ostatnio do nas i poprosił, zebyśmy przyjechali i pomogli :)

Będę w miarę możliwości informował w tym temacie gdzie i kiedy można obejrzeć nasze prace "na żywo".

Pozdrawiam,

Tomasz Luberek
PL-BUD
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
06.03.2011 16:55
W odpowiedzi na wpis użytkownika: pl_bud
Witam,

W przyszłym tygodniu na pewno w poniedziałek będzie można obejrzeć prace, o których pisałem we wcześniejszym wpisie - są już odebrane przez właścicieli. Prawdopodobnie będzie można je obejrzeć jeszcze przez jakieś 10 dni ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że będziemy w tym mieszkaniu dokańczać łazienkę, malowanie części pokojów i kilka innych drobnych prac ponieważ poprosili nas o to panowie z "konkurencyjnej ekipy" (doszli do wniosku, że przerosła ich ta praca) - w pn. właściciele mieszkania mają dać znać czy zgadzają się na nasze ceny. W przyszłym tygodniu najprawdopodobniej będę tylko pod telefonem bez dostępu do sieci. Zdjęcia wykonanych prac z tego mieszkania wgram jak tylko skończymy wszystko i posprzątamy.

Niżej wgrałem zdjęcia z domu, w którym pierwszy raz w życiu układałem płytki. W tym domu ponad 200 metrów terakoty na podłogi ułożyliśmy w 7 dni. To było ponad 4 lat temu. Pracowaliśmy wtedy we czterech (do dziś zostało nas trzech).To były pierwsze płytki, które układałem. Następnym razem wgram zdjęcia pierwszej wykonanej przeze mnie łazienki (też w tym domu) :)

Życzę miłego oglądania :)

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
04.05.2011 22:53
W odpowiedzi na wpis użytkownika: pl_bud
Witam serdecznie,
Niżej zamieszczam zdjęcia naszych prac z ul. Dereniowej. Zwlekałem tyle czasu ponieważ z powodu wyjazdu wykonanie zdjęć zleciłem mojemu wspólnikowi a on takie zdjęcia chyba pierwszy raz w życiu robił bo nie wyszły mu najlepiej. Myślałem, że uda mi się znaleźć czas i zrobić bardziej profesjonalne zdjęcia ale niestety w ostatnim czasie mam zbyt dużo obowiązków więc zdecydowałem się wgrać te, która nadają się do pokazania.

Pierwszą łazienkę zrobiliśmy całą. Szkoda, że na zdjęciach nie widać sufitu w całości bo jest kosmiczny (np. to czerwone zdjęcie z poświatą to próba pokazania sufitu)

Drugą łazienkę poprawialiśmy i dokańczaliśmy za inną ekipę. Fotograf na zdjęciach próbował pokazać, że:

można ułożyć prosto mozaikę ze szlifami na gebericie:

można ułożyć małe płytki bez efektu zapadania:

można ułożyć "prosto" mozaikę na półokrągłej wannie:

na łączeniu płytek ściennych z podłogowymi nie musi być 0,5 cm przerwy:

da się zrobić szlif 45 stopni na nieoryginalnych brzegach płytek gresowych:

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
15.01.2011 19:00
Witam serdecznie po dłuższej nieobecności w tym temacie .

Przez ostatnie 3 tygodnie nie mogłem znaleźć czasu na korzystanie z Internetu ponieważ miałem dużo obowiązków.

Niżej zamieszczam zdjęcie tej łazienki w gresie o której ostatnio pisałem (wykonałem ją osobiście). Jak na razie łazienka jest bez lustra, które wkleję
jak przyjedziemy montować listwy (czekamy na drzwi i futryny) itp. Do zdjęć łazienki dodałem zdjęcia płytek w kuchni i przedpokoju. Zdjęć gładzi gipsowych i malowania nie robiłem ponieważ na zdjęciach nie widać efektu.
Wszystko to będzie można obejrzeć na żywo za jakieś 2 tygodnie w dniu, w którym przyjedziemy montować listwy, oświetlenie itp. Jeśli ktoś z Państwa chciałby wykończone przez nas mieszkanie tego dnia obejrzeć proszę o kontakt pod numerem 512-891-245 (Tomasz Luberek)

W przyszłym tygodniu pracownicy mojej firmy zaczynają kolejny etap remontu mieszkania na Ursynowie (skuwanie tynków, równianie ścian, wymiana elektryki, gładzie gipsowe, malowanie) więc wkrótce także w tym miejscu będzie można obejrzeć efekt naszych prac.
Najprawdopodobniej od środy startujemy z wykończeniem kolejnego mieszkania (100m2) na Ursynowie. Czekają na nas 2 łazienki w gresie, podłogi w kuchni i przedpokoju też w gresie, gładzie gipsowe i malowanie w całym mieszkaniu.
W międzyczasie ja osobiście będę kończył niewielką łazienkę w Piastowie, przez ostatnie 4 dni (razem z jednym pracownikiem) skuliśmy płytki, wymieniliśmy całą instalacje hydrauliczną i wyrównaliśmy ściany. Pod koniec przyszłego tygodnia łazienkę powinienem skończyć i wgrać na forum zdjęcia.

Pozdrawiam!

Tomasz Luberek
właściciel firmy PL-BUD

Inne dyskusje
Mazowieckie
18.11.2019 14:28
warszawa glazurnik
 jeśli potrzebujesz... dla Nowego domu/segmentu .. korzystne ceny przy całości prac z płytkami ..dla stan surowy, //warszawa i okolica do 70km//
łazienka srednia2500zł/szt
Toaleta 1500zl/szt
Montaż płytek dla podłóg w pozostałej części dom/segment oraz kotłownie garaże
35zł/m2gres 60x60
40zł/m2gres 30x30
45zł/m2 gres deska 16/20 X 60/100/120
Cokoły przypodłogowee cięcie /montaż - 12złmb
staranność i szybkość w zamian
Zamówienia, zapytania proszę kierować pod nr.tel. 537-905-336
zapraszam
https://glazurnik-warszawa.business.site/

Mazowieckie
12.11.2019 19:04
Remont mieszkania
Witam, 

Zaczynam planowanie remontu mieszkania, czy mógł by mi ktoś podpowiedzieć na co zwrócić uwagę od czego najlepiej zacząć i na co uważać? będzie to remont generalny mieszkania 

dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam 
Mazowieckie
19.04.2012 09:33
Warszawa - Usługi remontowo - wykończeniowe
Warszawa - Usługi remontowo - wykończeniowe

Prezentacja naszych realizacji na www.facebook.com/KrupaRemont
Polecam nasze usługi.
Firma Krupa.Usługi Remontowe.
Perfekcyjne wykonanie które cieszy przez długie lata.

Firma Krupa wykonuje remonty,renowacje, adaptacje mieszkań, domów, wykończenia wnętrz na terenie Warszawy i okolic, remont mieszkania w naszym wykonaniu cieszy przez bardzo długie lata. Firma Krupa to dobra inwestycja. Gwarancja 4 lata. (rękojmi)

Krupa. Usługi remontowo-budowlane.
- remonty domów, mieszkań
- realizacje indywidualne jak i z projektu
- płytki ceramiczne, gres polerowany, klinkier, glazura, terakota itp.
- hydraulika
- elektryka
- podwieszane sufity
- przebudowa ścian
- murowanie, tynkowanie
- wyburzanie ścian działowych
- gładź gipsowa, malowanie kompleksowo
- sztukateria, tynk szlachetny
- układanie desek i paneli podłogowych
- montaż drzwi
- biały montaż
- kanały LED, kanały telewizyjne