mały ogród

Rośliny i ogród
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
19.05.2019 13:19

Czy ktoś zna jakomś firmę, która zajmuje się aranżacją zieleni? Chodzi mi o projekt ogrodu w nowym domu. Chce uzyskać coś na kształt http://www.polskiogrod.pl/oferta/projekty-ogrodow-oraz-terenow-zieleni/  . Oczko wodne i "palenisko" to mój hust have. Ktoś ,coś ?

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
12.06.2019 14:47
W odpowiedzi na post: mały ogród

Zamiast oczka wodnego zainwestuj w basen. Jeśli nie wiesz, jak zabrać się za jego budowę, proponowałbym Ci zajrzeć na portal ogrodniczy https://mojogrodniczy.pl/ na którym szczegółowo proces ten opisano.

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
02.06.2019 21:18
W odpowiedzi na post: mały ogród
Witam dołączam się do pytania.
Inne dyskusje
Rośliny i ogród
10.06.2019 14:01
Rośliny które można chodować na zwiększenie libido

Znalazłam taki preparat na podniesienie libido u kobiet o nazwie Feminam Libido w składzie jest Damiana czytałam gdzieś że można to chodować np. na działce czy balkonie. Czy ktoś już to praktykował?  feminam libido

Rośliny i ogród
14.06.2019 12:16
Jakie rosliny do ogrodu?
co najlepiej wybrać do ogrodu do miejsca dość wilgotnego i zacienionego? Jakie rośliny się tu najlepiej sprawdzą? Już mam kalinę, paprocie, miodunkę oraz bergenię. Co jeszcze mogę posadzić? 
Rośliny i ogród
09.06.2019 09:58
Utrzymanie czystości w basenie ogrodowym
Kupiłem dzieciakom basen, już z tych ciut większych czyli 4,57 m średnicy i 1,07 wysoki. Trochę tej wody w niego wchodzi i wymieniać jej co tydzień raczej się nie da. W instrukcji nic nie wspominają jak utrzymywać wodę w należytym stanie. Z nieczystościami stałymi (listki, patyczki radzę sobie doskonale (pompa z filtrem, poławiacz i odkurzacz do dna).
1. Jak sobie radzić z glonami i algami aby nie rosły ??
2. Jakiej chemii używać i gdzie toto sie kupuje. (w NOMI nic nie słyszeli)