Mam trudne zagadnienie , szukam roślin(małych rozłożystych krzewów).

Rośliny i ogród
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
17.11.2018 22:47
Cześć
Mam trudne zagadnienie , szukam roślin(małych rozłożystych krzewów).
-iglaki(najlepiej)
-całoroczne
-zimnolubne
-rozłożyste szerokie gałęźie
-dobrze znoszą zacienione miejsca
muszę wymienić stare bo już słabo wyglądają a byly tam chyba jakieś jałowce(nie znam się)małe, niskie ,rozłożyste.
Nie było dżungli chodziło o przykrycie uszkodzonego chodnika pod nimi ( przy ścianiew rogu akurat rośliny się wpasowały)
Mam jedenaście doniczek 100l,a teren tak na oko15m2.
może ktoś pomoże ostatnio przy okazji wizyty w Łodzi gdzieś mi w oko fajne miejsce , http://www.villaromanow.pl  z tamtej strony tam trafiłem jakby ktoś szukał.
dzięki
pzdr

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
31.01.2019 14:55
W odpowiedzi na post: Mam trudne zagadnienie , szukam roślin(małych rozłożystych krzewów).
Pięknie prezentuje się Berberys Thunberga, przez cały rok. Dodatkowo nie są wymagając e w uprawie. Może Cię zainteresuje :)
Inne dyskusje
Rośliny i ogród
6 godzin temu
Zakładanie ogrodu przez firmę
Witam wszystkich. 
Czy ktoś zna jakieś dobre firmy pomagające wdrożyć ogród? Sam jestem zielony w tej kwestii, a moje pomysły nie zawsze są do końca udane dlatego chciałbym skorzystać z rady profesjonalistów. Kolega, który ogarniał ogród niedawno polecił mi takową firmę: do zakładania ogrodów http://www.hadika.pl/zakladanie-ogrodow/ czy korzystał ktoś z użytkowników forum z takowych usług? A może z tej konkretnej firmy? Proszę o pomoc.
Rośliny i ogród
25.06.2018 11:55
Meble ogrodowe - jak pielęgnować?
Witam,
proszę o pomoc i opinię w sprawie konserwacji mebli ogrodowych z technorattanu. Jak czyścicie technorattan? używacie jakichś specjalnych środków? Do tej pory używałam wody ze zwykłym płynem, ale zastanawiam się czy to wystarczy, żeby się zbytnio nie zużywały? Ktoś może używał tego środka TECHNORATAN MELLERUD ? Ponoć jest wydajny ale nie wiem na ile starcza? 

Dodatkowo pytanie o pielęgnację drewnianego stolika ogrodowego - przydałoby się go czymś pomalować, co wybrać: olej, bejcę, jakiś smar do drewna? Stolik na zdjęciu poniżej:

Rośliny i ogród
25.02.2019 15:10
Lampy do ogrodu
Hej!
Jakie polecacie
lampy do ogrodu, który ma być stylizowany na retro, vintage? Pomocy!