Mam trudne zagadnienie , szukam roślin(małych rozłożystych krzewów).

Rośliny i ogród
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
17.11.2018 22:47
Cześć
Mam trudne zagadnienie , szukam roślin(małych rozłożystych krzewów).
-iglaki(najlepiej)
-całoroczne
-zimnolubne
-rozłożyste szerokie gałęźie
-dobrze znoszą zacienione miejsca
muszę wymienić stare bo już słabo wyglądają a byly tam chyba jakieś jałowce(nie znam się)małe, niskie ,rozłożyste.
Nie było dżungli chodziło o przykrycie uszkodzonego chodnika pod nimi ( przy ścianiew rogu akurat rośliny się wpasowały)
Mam jedenaście doniczek 100l,a teren tak na oko15m2.
może ktoś pomoże ostatnio przy okazji wizyty w Łodzi gdzieś mi w oko fajne miejsce , http://www.villaromanow.pl  z tamtej strony tam trafiłem jakby ktoś szukał.
dzięki
pzdr

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
31.01.2019 14:55
W odpowiedzi na post: Mam trudne zagadnienie , szukam roślin(małych rozłożystych krzewów).
Pięknie prezentuje się Berberys Thunberga, przez cały rok. Dodatkowo nie są wymagając e w uprawie. Może Cię zainteresuje :)
Inne dyskusje
Rośliny i ogród
10 godzin temu
Kosiarka B&S zepsuła się po 2 godzinach. Odrzucona reklamacja i prawdopodony brak kompetencji ze strony obsługi
Witam,
Miesiąc temu kupiłem w Leroy Merin kosiarkę z silnikiem briggs stratton 300 series. Po nalaniu odpowiedniego oleju, paliwa w trakcie drugiego koszenia w kosiarce wybuchł silnik. Jego element został wyrzucony z dużą prędkością - na szczęście w zarośla.
Spakowałem ją i oddałem do reklamacji, jednak ku mojemu zaskoczeniu osoba na tym stanowisku nie sprawdziła nawet sprzętu oraz nie notowała moich spostrzeżeń typu: po zakupie zalano odpowiedni według instrukcji olej,  awaria nastąpiła krótko po zakupie.

Chciałbym w tym poście zwrócić uwagę na ciekawy powód odrzucenia reklamacji:
"po weryfikacji w serwisie stwierdzono uszkodzenie eksploatacyjne, które nie mieści się w zakresie napraw gwarancyjnych".
Uważam za osobliwe, iż według serwisu kosiarka zużyła się naturalnie po drugim koszeniu i gwarancja tego nie obejmuje.

Moja poprzednia kosiarka służyła przez 8 lat i działa wciąż idealnie (potrzebowałem wersji z napędem),  oraz przy tej postępowałem dokładnie tak jak w instrukcji, więc awaria nie jest moją winą.

Proszę forumowiczów o wymianę doświadczeń i pomoc co zrobić z niesłusznie odrzuconą reklamacją.

Rośliny i ogród
23.06.2019 19:32
Maja w ogrodzie
W ZWIĄZKU Z TYM, IŻ STACJA TVN, KTÓRA PRODUKUJE PROGRAM MAJA W OGRODZIE LEKCEWAŻY OGLĄDACZY TEGO PROGRAMU, NIE PUSZCZAJĄC GO W KANAŁACH TELEWIZJI NAZIEMNEJ- JA INFORMUJĘ, IŻ NIE BĘDĘ NIC KUPOWAĆ W LEROY MERLIN, KTÓRY JEST SPONSOREM TEGO PROGRAMU. WIEM, ŻE NIKOGO TO NIE INTERESUJE I OBCHODZI- ALE MAM TAKIE PRAWO NA FORUM TO NAPISAĆ- WIĘC PISZĘ.
Rośliny i ogród
18.06.2019 12:06
Jaki nawóz mineralny do ogródka warzywnego?
Możecie polecić jakiś nawóz mineralny z przeznaczeniem do ogródka warzywnego?